register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Lancia Delta Integrale - serõi  
Poster Message
hall
 
Lancia Delta Integrale - serõi
Mõned aastad tagasi jäi mu vennale Tartu kandis ühe parkla nurgas silma õnnetu olemisega musta värvi auto. Tegemist oli 8-klapilise mootoriga Lancia Delta Integralega.



Kui asja uuritud sai, selgus, et mootoris olla sees kolks ning omanik on valmis kaupa tegema. Kaup tehtud, eemaldus remondi tegemise eesmärgil autolt mootor.



Varsti jõudis asi sinnamaani, et mootori remondist sai auto üleüldine värvivahetus











Sellest viimasest pildist alates on auto praktiliselt puutumatuna seisnud. Nii palju on muutunud, et salongi polstrid ja istmed on originaalse hallitanud riide asemel saanud selga valge alcantara/naha. Kui kuskilt tekiks veidi ülearust aega, võiks see auto juba mõne nädala pärast sõitmas olla, aga oleks on paha poiss...

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
25.03.2009 at 15:42 1 edit. Last edited 25.03.2009 at 15:44 by hall
peep
 
Moderator
Lancia Delta Integrale - serõi
Integrale on stiilne masin, kunagi tahaks isegi proovida sellisega sõitmist.
25.03.2009 at 17:01
python
 
Lancia Delta Integrale - serõi
Sai eelmine aasta ühte sellist natuke proovitud saugal ning jättis väga hea sõidumulje. Isegi itaallastele omane
juhiasend ei häirinud.
Kas see masin oli vahepeal müügis?
25.03.2009 at 17:06
hall
 
Lancia Delta Integrale - serõi
quote:
python: Sai eelmine aasta ühte sellist natuke proovitud saugal ning jättis väga hea sõidumulje. Isegi itaallastele omane
juhiasend ei häirinud.
Kas see masin oli vahepeal müügis?

See aparaat oli tõesti vahepeal müügis (isegi Autoleht tõi selle huvitava pakkumisena välja :) ), aga nüüd enam mitte, kuna ma sain uuesti (teistkordselt) selle omanikuks :)


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
25.03.2009 at 17:16
peep
 
Moderator
Lancia Delta Integrale - serõi
Novot, tee korda ja tule sellega Saksa. Seal üks firma kasutab neid koos Alfa 75 treeninguks ja rentimiseks ehk kui jama majas, peaks ka kohapealt abi saama. Väike meenutus Ringi parkimisplatsilt:

25.03.2009 at 21:14
Raceboy
 
Lancia Delta Integrale - serõi
Peebu toodud pildil paistab olevat EVO II, mille hind kisub sinna 500 000 kanti :)

Aga Integraled on vinged, enamlevinud (nt nagu teemas olev 8v) versiooniga katsetaks vast isegi S4 ideoloogiat.

____________________________
www.vems.ee
25.03.2009 at 21:21 1 edit. Last edited 25.03.2009 at 21:21 by Raceboy
JustMe
Lancia Delta Integrale - serõi
Kunagi sai endale kah otsitud Integralet ning sai pidevat uuringut foorumites tehtud. Põhiliseks jamaks mainiti just elektriprobleemid, mis Itaallastel kipub olevat. Ning räägiti ka, et mootor madalalt käib rahulikult ning siis kui turbo taha tuleb, siis on jube pöördemoment. Et just rada sõita on temaga keeruline tänu sellele ootamatule jõule.

Aga muidu oma olemuselt üks ilusamaid autosid!

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
25.03.2009 at 23:09
hall
 
Lancia Delta Integrale - serõi
quote:
Raceboy: Peebu toodud pildil paistab olevat EVO II, mille hind kisub sinna 500 000 kanti :)

Aga Integraled on vinged, enamlevinud (nt nagu teemas olev 8v) versiooniga katsetaks vast isegi S4 ideoloogiat.

Mis on S4 ideoloogia?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
25.03.2009 at 23:18
peep
 
Moderator
Lancia Delta Integrale - serõi
Turbo + kompressor ?
25.03.2009 at 23:35
Raceboy
 
Lancia Delta Integrale - serõi
quote:
peep: Turbo + kompressor ?

12 points!


____________________________
www.vems.ee
26.03.2009 at 00:50
peep
 
Moderator
Lancia Delta Integrale - serõi
Ma olen ka selle auto kohta palju uurinud ja kõige suurema probleemina mida peaks arvesse võtma, tundub see, et tugevdamata kere kipub pragunema aktiivsemal sõidul. Eelmine suvi Zandvoortis just rääkisin ühe omanikuga ja ta mainis, et rajal sõitmise korral on tugevdamine kohustuslik.
26.03.2009 at 10:40 1 edit. Last edited 26.03.2009 at 19:23 by peep
kronja
 
Lancia Delta Integrale - serõi
kas see on auto, mida ma mõni päev tagasi (eile või üleeile) paldiski mnt nägin? jube ilus..
23.04.2009 at 20:29
Kaido
Lancia Delta Integrale - serõi
Ilmselt mitte - seal sai olla vaid Eesti ainuke Evo II. Auto omanik oli täna hommikul nii sünge näoga, et ta pole seda vist veel kokku ladunud.
23.04.2009 at 21:32
hall
 
Lancia Delta Integrale - serõi
quote:
kronja: kas see on auto, mida ma mõni päev tagasi (eile või üleeile) paldiski mnt nägin? jube ilus..

Kaidol on õigus, see polnud minu auto.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
23.04.2009 at 21:44
Moss
 
Lancia Delta Integrale - serõi
Ega Sul juhuslikult selle auto hooratas pole mõne pildi peale jäänud?
23.04.2009 at 23:30
hall
 
Lancia Delta Integrale - serõi
Täna sai läbi pea kuus aastat kestnud seismine ja algas elustamine. Eelkôige oli probleemne elektrisüsteem, kuid sealt kôiki vigu järjest likvideerides ei teinud mootor ikka muud kui paar tortsu vôi leegid sisselaskes (sôltuvalt küünlajuhtmete asendist). Kui olime juba leppinud, et hoolimata kôige välistamisest autot täna elustada ei ônnestu môtlesime veel niisama uudishimust silindrite rôhkusid môôta. Tulemus oli masendav - rôhud praktiliselt puudusid. Ilmselt on pôhjuseks silindriseintele tekkinud rooste ja rôngaste kinnijäämine ning ees ootab mootori taaskordne laialilammutamine.

Algselt oli selle auto valmimise tähtajaks 1.mai (seda küll aastal 2005), siis nüüd tundub, et ka käesoleva aasta 1.maiks auto valmis ei saa :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
09.04.2011 at 20:36
Janek Luppin
 
Lancia Delta Integrale - serõi
Lugesin viimast murettekitavat postitust. Juhul kui mootorist asja ei saa, on mul pakkuda originaalne 8V integrale mootor, mida olen hoidnud endale tagavaraks. Kontakt: janek.luppin@gmail.com 56475490
02.05.2011 at 22:03
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Lancia Delta Integrale - serõi  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.