register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ringrajateemalised videod   .. 18 19 20 21 22 23 24  
Poster Message
ivarm
Ringrajateemalised videod



05.02.2012 at 00:23 1 edit. Last edited 05.02.2012 at 20:08 by ivarm
silver
Ringrajateemalised videod
Abs-iga oleks kindlalt seinas käinud. Sutil hoidis gaasi koguaeg põhjas kuni nina õigesse suunda sai, kuula tausta, mootor on piirajas. Lisaks näitab seda ka suits mismoodi see rehvide alt nö "välja puhutakse", lohisemisel on rehvisuits teistsugune (üks vine). See et pärast pööre nii maas on, oli sellest, et Sutil jätkas sõitu 6 käiguga ja vahetas jube madalalt ka seitsmendale(närvid).
Juhina käitus väga õigesti.
05.02.2012 at 10:34
peep
 
Moderator
Ringrajateemalised videod


Hea tagasivaade lähiminevikku. Erinevus tänapäevaga on märgatav :lol , kuigi 25 aastat ei tundu kauge ajana. Võib aga võib-olla see tuleneb mu enda vanusest ? :)
07.02.2012 at 09:47
silver
Ringrajateemalised videod
mäkketõusu auto

08.02.2012 at 20:23
peep
 
Moderator
Ringrajateemalised videod
Seda oleks vinge ise proovida, vormeliga lumisel ringrajal.

08.02.2012 at 22:00
Jesper
 
Ringrajateemalised videod
Mingi aeg keegi tegi ju, Lauri vist? Ma mäletan mingeid pilte Estoniatest piikidel.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.02.2012 at 23:21
Cardo
 
Ringrajateemalised videod
Rummu järvel vist sõideti aastaid tagasi. Samas vormel ja piigid on kindlasti võimas nauding, aga eelnev link on karm promo tigukiirusel liikuvast aparaadist. Kaadrid on huvitavad, kuid tegelikkus on kindlasti midagi muud.
09.02.2012 at 11:36
Garfield
  
Ringrajateemalised videod
quote:
Jesper: Mingi aeg keegi tegi ju, Lauri vist? Ma mäletan mingeid pilte Estoniatest piikidel.
See oli Jaak Pipar oma Estonia-21 ja Gunnar Tamm oma ralli-Imprezaga. Jäärajal oli Impreza kiirem.
Edit: kirjavika

____________________________
Focus RS
09.02.2012 at 11:50 1 edit. Last edited 09.02.2012 at 11:50 by Garfield
peep
 
Moderator
Ringrajateemalised videod
Ilmselt paljud mäletavad 1970 aasta crashide videot Nürburgringilt. Tuleb välja, et see on osa lühifilmist, siin on film kogupikkuses ehk veel hulganisti vaatamist kuidas autod ja turvalisus on viimase 42 aasta jooksul edasi arenenud ? Samas seal kurvis pole palju muutnud, aasta jooksul saaks samasuguse lühifilmi kokku küll. :D

13.02.2012 at 19:52 1 edit. Last edited 13.02.2012 at 19:53 by peep
Kaido
Ringrajateemalised videod
Tundub, et tagamootoriga autod hullasid keskmisest enam, järelikult on need ohtlikud :-) Turvavööde kasulikkusel ei pea peale seda muuvit vist eraldi peatuma.
13.02.2012 at 23:21
Jesper
 
Ringrajateemalised videod
Selles asjas, mida näeb 5:51-56 juures, korraldatakse tänapäeval ju isegi spetsiaalseid võistlusi :D

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
13.02.2012 at 23:48
Umbertto
 
Ringrajateemalised videod
Tsiklimeestel on siit paljugi õppida, kuidas oma sõiduvahendist turvaliselt eemalduda - uks õigel hetkel avada ja siis katapulteeruda :D
14.02.2012 at 09:58
Raceboy
 
Ringrajateemalised videod
Mõnus oli see retrofilm, kuid veidi hirmutav oli vaadata, kuidas inimesed autost välja lendasid...



Lahe gadget'i valik on mehel (VideoVBox), kuvab G-jõude ja värki...

____________________________
www.vems.ee
14.02.2012 at 10:50
tsrk
 
Ringrajateemalised videod
No päris ringrada ei ole, aga pea-aegu!
18.02.2012 at 02:38
Jesper
 
Ringrajateemalised videod


____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
20.02.2012 at 16:37
peep
 
Moderator
Ringrajateemalised videod
SLS GT3 on minu arvates hetkel pika puuga kõige muljetavaldavam masin selles klassis, suur ja lai, hääl nagu pommilennukil ja kiire ka veel. Siin on üks päris hea video, kuidas sellisega lennatakse madalalt aeglasemate autode vahel ja alates 5.00 võib näha intsidenti mis lõppes antud masina jaoks ikka väga õnnelikult:



21.02.2012 at 16:08
uzzac
 
Ringrajateemalised videod
quote:
peep: SLS GT3 on minu arvates hetkel pika puuga kõige muljetavaldavam masin selles klassis, suur ja lai, hääl nagu pommilennukil ja kiire ka veel. Siin on üks päris hea video, kuidas sellisega lennatakse madalalt aeglasemate autode vahel ja alates 5.00 võib näha intsidenti mis lõppes antud masina jaoks ikka väga õnnelikult:





6:40 peal läheb ka korra ärevaks

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
21.02.2012 at 16:28
peep
 
Moderator
Ringrajateemalised videod
Selle koha nimi on Mutkurve (tõlkes "julguse kurv"), päris suure kiirusega saab sealt läbi kui usk on tugev, sest sisse keerates väljumist ei näe ja väljumisel läheb kalle positiivsest tsipa negatiivseks. Minuarust oli õli rajal.
21.02.2012 at 17:15
BlueStang
 
Ringrajateemalised videod
quote:
peep: SLS GT3 on minu arvates hetkel pika puuga kõige muljetavaldavam masin selles klassis, suur ja lai, hääl nagu pommilennukil ja kiire ka veel. Siin on üks päris hea video, kuidas sellisega lennatakse madalalt aeglasemate autode vahel ja alates 5.00 võib näha intsidenti mis lõppes antud masina jaoks ikka väga õnnelikult:





5:00 intsident - nii võib juhtuda, kui selja taga istub pommilennuki hääl ja raja kõrvalt antakse sinist lippu (5:17), ei pane taganurgas liikuvat sääreväristajat tähele ja tõmbad ta pommilennukile teed andes endaga põõsasse kaasa
22.02.2012 at 12:44
rolantsik
Ringrajateemalised videod


5:00 intsident - nii võib juhtuda, kui selja taga istub pommilennuki hääl ja raja kõrvalt antakse sinist lippu (5:17), ei pane taganurgas liikuvat sääreväristajat tähele ja tõmbad ta pommilennukile teed andes endaga põõsasse kaasa

Kahjuks pole eespool sõites küll võimalik tagasõitja mootori häält kuulda.Mootorit ja väljalaske müra on kuulda,kui auto juba kõrval on või mööda sõidab.
22.02.2012 at 13:02
BlueStang
 
Ringrajateemalised videod
quote:
rolantsik:

5:00 intsident - nii võib juhtuda, kui selja taga istub pommilennuki hääl ja raja kõrvalt antakse sinist lippu (5:17), ei pane taganurgas liikuvat sääreväristajat tähele ja tõmbad ta pommilennukile teed andes endaga põõsasse kaasa

Kahjuks pole eespool sõites küll võimalik tagasõitja mootori häält kuulda.Mootorit ja väljalaske müra on kuulda,kui auto juba kõrval on või mööda sõidab.

nojah, et siis aeglasem mees sõitis ülehelikiirusega?
ok, nali naljaks aga, ma mõtlesin ikka seda, et porge asus pimedas nurgas ja eessõitja nägi ainult otse taga olevat slg-d ning tõmbas eest ära hoides porge kaasa
23.02.2012 at 00:45 1 edit. Last edited 23.02.2012 at 00:46 by BlueStang
Garfield
  
Ringrajateemalised videod
quote:
rolantsik: Kahjuks pole eespool sõites küll võimalik tagasõitja mootori häält kuulda.Mootorit ja väljalaske müra on kuulda,kui auto juba kõrval on või mööda sõidab.
On ikka, kui aastal 1999 mingi must BMW (F3 klassi?) Audru rajal mulle järele jõudis, siis ma kuulsin seda juba siis, kui ta minust veel 100 meetrit taga pool oli. Jube kreissae hääl...


____________________________
Focus RS
23.02.2012 at 10:51
silver
Ringrajateemalised videod
On ikka, kui aastal 1999 mingi must BMW (F3 klassi?) Audru rajal mulle järele jõudis, siis ma kuulsin seda juba siis, kui ta minust veel 100 meetrit taga pool oli. Jube kreissae hääl...

Tempel mällu igaveseks :)
http://rh1999.jalbum.net/1999/slides/1999_390.html
23.02.2012 at 15:52
rolantsik
Ringrajateemalised videod
quote:
Garfield:
quote:
rolantsik: Kahjuks pole eespool sõites küll võimalik tagasõitja mootori häält kuulda.Mootorit ja väljalaske müra on kuulda,kui auto juba kõrval on või mööda sõidab.
On ikka, kui aastal 1999 mingi must BMW (F3 klassi?) Audru rajal mulle järele jõudis, siis ma kuulsin seda juba siis, kui ta minust veel 100 meetrit taga pool oli. Jube kreissae hääl...


Eks see Soomeri kasutada olev liikuv muuseum ja Rebase põrnikas olidki ikka väga-väga lärmakad.
110 db ei ole küll enda masina müra taustal kuulda.
24.02.2012 at 14:25
Raceboy
 
Ringrajateemalised videod


____________________________
www.vems.ee
03.03.2012 at 11:06
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ringrajateemalised videod   .. 18 19 20 21 22 23 24  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.