register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Le Mans 2007  
Poster Message
Jesper
 
Le Mans 2007
Kas kellelgi on veel plaanis sinna võidusõitu vaatama minna? Ma just õudusega avastasin et pea kõik rajaäärsed kämpingud on juba välja müüdud ning tellisin kohe piletid ära. Üllatavalt normaalsed hinnad on, kämping 45 eurot auto kohta ja sissepääs 61 eurot inimese kohta. Tribüünid on juba kõik välja müüdud, samas paljud ütlevad et raja ääres niisama hängida ongi lõbusam, eks näis. 460 euro eest saab pitwalki pileti, millega saab siis treeningute ja kvalifikatsioonide ajal käia autosid patsutamas, või midagi sellist, see (võrreldes F1 piletitega) võrdlemisi soodne hind võttis küll korraks nihelema, aga mõtlesin et ei hakka priiskama :)

Asi toimub põhimõtteliselt terve nädala 11-17 juuni, aga põhiaction algab kolmapäeval (13.) ja sõit ise on laupäeva (16.) pärastlõunast pühapäeva pärastlõunani.
26.03.2007 at 19:39
peep
 
Moderator
Le Mans 2007
Mul on see kogu aeg plaanis "kord elus". :)

Kui neid kuupäevi vaatan, siis suure tõenäosusega umbes sel ajal olengi autoga Saksamaal, asi see siis minna pole ? Kahjuks kindlalt saan seda teada alles paari-kolme nädala pärast kõige varem. Spetsiaalselt see trip teha pole see aasta võimalik.

Muidu, kuskohast neid pileteid tellida saab ?

Ise lähed mis marsuuti pidi ? Lennuk, auto ?
26.03.2007 at 20:25 1 edit. Last edited 26.03.2007 at 20:26 by peep
Jesper
 
Le Mans 2007
Pileteid saab sealt: http://www.lemans.org/ticket/pages/index_gb.html , võta sealt tabelist õige rida ja pdfis on seletused et mis kuhu ja kuidas ning rohelisele vilkuvale noolele klikkides saab ostma minna.

Ma plaanin ikka autoga minna, niipalju kui välismaa foorumitest olen asja uurinud ei käi mitte keegi seal ilma autota. Marsruut siis mööda maismaad, Läti-Leedu-Poola-Saksamaa-Prantsusmaa. Lennukiga saaks ilmselt mugavamalt-odavamalt, aga noh omaette väärtus on ka see, et ei pea kõike viimse kriipsuni ette planeerima. Noh ja Nürburgring jääb ka täpselt tee peale :)

Väike isutekitaja artikkel kah: http://www.topgear.com/content/features/stories/2006/08/stories/16/1.html
26.03.2007 at 20:49 2 edits. Last edited 26.03.2007 at 21:22 by Jesper
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Le Mans 2007  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.