register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Uus teenus Eestis - osta sõit ralliautos  
Poster Message
Gsinut
Uus teenus Eestis - osta sõit ralliautos
Hakkasime tegema uut sarja Rent Motors, kus proovime kõiksugu motoriseeritud lõbusid, mida raha eest osta saab. Täiestu juhuse tõttu helistas aga meile Laitsest PR mees, kes ütles, et nad tegid endal rallikakogemuse ametlikuks teenuseks mida osta saab ja siis esimeseks saateks tegimegi selle. Toppisime Väintsi Laipaigu auto kõrvalistmele ja siis metsakatsele. Suht sõge sõit ikka, kõrval seistes sirge peal adusin ise ka, et seal oli ikka 180 kandis rauas. Karmi tsiklimehe võttis asi ikka sõnatuks. Saade ise
05.03.2009 at 11:27 1 edit. Last edited 05.03.2009 at 11:27 by Gsinut
HrHunt
Uus teenus Eestis - osta sõit ralliautos
Väga tubli ettevõtmine, varsti kodumaine Top Gear valmis. Aga üks väike palve, ärge tehke video alguses seda äkilist liigutust käega kaamera suunas, tervituse asemel mõjub see pigem agressioonina ja vaataja tahab instinktiivselt relva järele haarata :)

____________________________

06.03.2009 at 01:13
kronja
 
Uus teenus Eestis - osta sõit ralliautos
quote:
HrHunt: ..varsti kodumaine Top Gear valmis..


sry offtopic, aga see võrdlus on umbes samast sarjast nagu keegi hakkas aunastet oprah'ga võrdlema :)
06.03.2009 at 14:11
Gsinut
Uus teenus Eestis - osta sõit ralliautos
Aunaste ma olla ei tahaks :D Tõsi, Top Geariga midagi võrrelda pole, sest meil pole riigieelarvega võrdelist summat igal aastal raisata. Kui oleks, siis teaks ka mida teha, et pildid ja asjad sama popid oleks.
06.03.2009 at 17:38
HrHunt
Uus teenus Eestis - osta sõit ralliautos
quote:
kronja: sry offtopic, aga see võrdlus on umbes samast sarjast nagu keegi hakkas aunastet oprah'ga võrdlema :)

Ei maksa Aunastet alahinnata, ükskord ma kohtasein teda poes ja miskipärast jäi ta mind jõllitama - mul tõusid turjakarvad püsti nagu oleks kummitust kohanud ja tekkis seletamatu paanika. Pärast õhtul jõin mitu pudelit õlut ja magasin halvasti... :(


____________________________

07.03.2009 at 15:28
kronja
 
Uus teenus Eestis - osta sõit ralliautos
quote:
HrHunt:
quote:
kronja: sry offtopic, aga see võrdlus on umbes samast sarjast nagu keegi hakkas aunastet oprah'ga võrdlema :)

Ei maksa Aunastet alahinnata, ükskord ma kohtasein teda poes ja miskipärast jäi ta mind jõllitama - mul tõusid turjakarvad püsti nagu oleks kummitust kohanud ja tekkis seletamatu paanika. Pärast õhtul jõin mitu pudelit õlut ja magasin halvasti... :(



:D
07.03.2009 at 20:22
BlueStang
 
Uus teenus Eestis - osta sõit ralliautos
ei hakanud uut teemat tegema

aga mida veel - ehk pange oma kiired autod raha teenima:D
https://cherry.ee/lobusoit-legendaarseima-superautoga-ferrari-f430
09.05.2012 at 10:27 1 edit. Last edited 09.05.2012 at 10:29 by BlueStang
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Uus teenus Eestis - osta sõit ralliautos  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.