register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ilus Time Attack evo  
Poster Message
tmac
 
Ilus Time Attack evo
http://forums.evolutionm.net/sale-cars-sale/357272-time-attack-prepped-evo-ix-sale-trade-san-diego-2.html

Siukse aparaadi leidsin

____________________________
Team Ilms-Motorsport
Carbon Destroyer 8.56@274km/h
22.02.2009 at 18:29
hall
 
Ilus Time Attack evo
quote:
tmac: http://forums.evolutionm.net/sale-cars-sale/357272-time-attack-prepped-evo-ix-sale-trade-san-diego-2.html

Siukse aparaadi leidsin

Ja nagu lugeda võis, siis iluga see asi seal suuresti ka piirdub - tehnika on suht standard.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
22.02.2009 at 21:38
Jesper
 
Ilus Time Attack evo
Ma muidu autost ei oska midagi arvata, aga see harness bari lahendus on küll geniaalne, huvitav et ma varem pole sellist näinud. Kui veel eriti anaalseks minna siis võiks veel panna 2 toru tagaturvavööde ülemiste kinnituste alla ja kogu krempel oleks sigatugev, samas kergesti eemaldatav ja võrdlemisi odav.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
22.02.2009 at 22:12
jaan tatikas
 
Ilus Time Attack evo
Laubaka puhul ilmselt abiks aga küljematsu puhul veidi ebameeldiv kui see " harness " kaela ümber ennast keerab .
22.02.2009 at 22:21
hall
 
Ilus Time Attack evo
Jäi mullegi silma see harness bar, aga tekitas kerge õlakehitustunde, kuna ma ei mõista, miks peaks olema vaja seda aretist selle asemel, et õlavööd tagumiste turvavööde alumiste kinnituste kinnitamise kohta kinnitada...

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
22.02.2009 at 22:25
BSRcar
 
Ilus Time Attack evo
Üks parimaid asju jälle mida nähtud.. Sarjast : suuri leiutajaid :) mõtlesin et mul kapis olevad riidepuu torud pakuvad ka õnnetuse korral suuremat tuge kui see moodustis.
Ärge nii tehke küll ...

Aga muidu on sellele EVO le küll külge riputatud kõik maailmas olevad asjad.

____________________________
BSR tuuning Eesti esindus !!! Dream Car OÜ Tel. 505 6057 //
MTÜ Võidusõiduabi www.racehelp.ee
23.02.2009 at 10:15
wirx
  
Ilus Time Attack evo
Laptopi kinnitus meenutab väikestviisi mu vanemate kodu 40a vanuseid vannitoa torusid :D


____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
23.02.2009 at 15:56
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ilus Time Attack evo  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.