register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : pidurite balanss   1 2 3  
Poster Message
hall
 
pidurite balanss
jah, mul on peasilindrid samasugused.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
05.04.2011 at 13:01
jeff01
  
pidurite balanss
Ehk aitab keegi lihtsate vahenditega muuta asja paremaks.
Nimelt sain oma raske ninaga neliveolisega sõita nii märjal kui kuival asfaldil.
Kuival takistas kiiremat sõitu vaid nina libisemine kuid sellega harjus ja sõit oli siiski nauditav. Kuna rehv oli odav ja liiga tühi saaks siinkohal veel asja parandada. Ma olin aga tõsiselt hämmastunud kui pidin märjal asfaldil sõitma. Auto oli vaheldumisi nii üle kui alajuhitav ja piduri vajutamine muutis pea alati olukorra vastupidiseks....ma ei suuda mitte kuidagi seda seletada kuid see oli kohutav.
Eriti hull oli asi pidurdades sest kui veidigi inertsi oli siis pidurdades jooksis saba ette.

Kuna auto on tehasest tulnud trummelpiduriga ja see on asendatud ketastega siis eeldan, et vajan miskit pidurdusjõu regulaatorit, et tagasilla pidurdusjõudu libedaga vähendada? Milline võiks olla odavam lahendus, mida reaalselt reguleerida saan vastavalt oludele? automaatset regulaatorit auto all pole ja piduri peasilinder on originaal.

Tahan saada asja sõidetavaks just libedaga sest plaan kasutada rohkem lume kui asfaltiga.
20.10.2013 at 13:10 1 edit. Last edited 20.10.2013 at 13:11 by jeff01
rookierice
pidurite balanss
Kas on ka mingi jubin, mis laseks pidurite balanssi muuta progresseeruvalt, libedal võiks tagarattad pidurdada isegi 40%, asfaldil 20% ja suurelt kiiruselt kuuma slikiga võib olla ainult 10%. Just kehvema pidamisega (vihm näiteks) tingimustes on oluline, et kõik rattad teeksid maksimaalse töö, mitte ei veereks tagumised tühjalt kaasa, samas on mõeldamatu, et 250ga pidureid rammides saba liputamine kuuluks toimiva lahenduse juurde.
31.10.2013 at 14:34
Jesper
 
pidurite balanss
fuckoff

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
31.10.2013 at 14:37 1 edit. Last edited 31.10.2013 at 15:44 by Jesper
rookierice
pidurite balanss
Sinu pakutud jurakal siiski seda funktsiooni ei paista olevat, selle jaoks on samal tootjal EBD, kuid ma pidasin silmas lihtsama ehitusega (ja juhtimisega) lahendust. Seeriaautodel on küll üks jublakas olemas, kuid selle töökindlus on küsitav.
31.10.2013 at 15:10 1 edit. Last edited 01.11.2013 at 09:19 by rookierice
Jesper
 
pidurite balanss
See kommentaar jäi täiesti arusaamatuks. Küsisid vidinat, linkisin vidina mis teeb TÄPSELT seda mida küsitud, nüüd järsku ei sobi?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
31.10.2013 at 15:44
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : pidurite balanss   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.