register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt   1 2  
Poster Message
-XR-
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
quote:
hents99: Ma võiks omaltpoolt pakkuda webilehte, ehk siis kujundus + süsteem - lihtsasti hallatav jne.
Kui nüüd väga teemast mööda pole ja ma millestki valesti aru pole saanud.

Nagu ma aru saan, siis võiks olla ringrada.ee midagi rally.ee taolist.
Sealt siis edasi igale poole mujale teateid levitada jne..

Aga pildimehi on meil siin palju, Raceboy. Ma olen kindel, et nad oleks pigem õnnelikud mitte pahased,
kui nende fotod väljaannetesse jõuaksid.
Vaata kui palju ilusaid pilte kasvõi pärast OT üritusi tuleb.

Seda ringrada.ee-d võiks äkki Motors24-gas koostöös teha? Lauri?
28.01.2009 at 23:27
rustang
  
Moderator
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
No ringrada.ee oligi ju rally.ee "koopia", käsitledes rinkaasju samamoodi nagu rally.ee rallit kajastas aga ilmselt ei vedanud ei tegijate ega vaatajate huvi asja vastu pikemas perspektiivis välja ja asi jäi soiku. Enne uue tegemist peaks hoolega läbi mõtlema kuidas eelmisi vigu vältida, et mitte sama reha otsa teist korda astuda.

OT: Mäletan, et OT lehe ja foorumi avamisele eelnesid pikad vaidlused siseringis - kas ja kuidas ja mis on jätkusuutlik, mina oli üsna pessimistlik aga rõõm on näha, et eksisin :)
29.01.2009 at 00:26
-XR-
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
quote:
rustang: No ringrada.ee oligi ju rally.ee "koopia", käsitledes rinkaasju samamoodi nagu rally.ee rallit kajastas

Sellepärast ma seda mainisingi jah.

Aga mingi eraldi ringraja portaal vaevalt ära tasuks.
Pigem võiks ringrada.ee näiteks Motors24 mingi osa peale suunata vms.
Pole mõtet uut mootorit ka progeda jne jne...
Ma pole küll ringrada.ee domeeni omanik, aga mina selle omaniku asemel oleks nõus küll seda tasuta kasutada andma.
Eks see omanik (keegi siit kindlasti tunneb) võib ise ka toimetuses jätkata.

Motors-i ma pakkusin sellepärast välja, et omanik on mees meie seast ja seal kajastatakse päris tihti ringrajaüritusi ja näidatakse ka videopilti ;)
29.01.2009 at 00:30 1 edit. Last edited 29.01.2009 at 00:31 by -XR-
mart154
 
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
cmon, see aeg, kui iga veebilehe jaoks mingi omaette mootori progema pidi, on ammu möödas :)

Esiteks on vabavaralisi vahendeid jalaga segada.
Teiseks on igal vähegi asjalikumal veebi.itifirmal mingi oma toode pakkuda. It-rinkainimesi on meil siin ka mitmeid :)
29.01.2009 at 01:20
-XR-
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
quote:
mart154: cmon, see aeg, kui iga veebilehe jaoks mingi omaette mootori progema pidi, on ammu möödas :)

Esiteks on vabavaralisi vahendeid jalaga segada.
Teiseks on igal vähegi asjalikumal veebi.itifirmal mingi oma toode pakkuda. It-rinkainimesi on meil siin ka mitmeid :)

Toode tooteks ja progemine progemiseks.
Midagi tuleb alati hiljem nagunii ringi teha ja loomulikult on kujundus, mis on teema omaette.
Olles ise tegelenud portaalidega ja tegelen praegugi, siis ma tean, kui palju peab vaeva nägema ühe sellise asja üleval hoidmisega meie pisikeses riigis.
Ma üldse ei imestaks, kui see uus versioon ka ühe hooajaga hingusele läheks, kui ta nii üksikult üritaks.
Väga lihtne asi on tegelikult nendega. Inimesel peab olema põhjust tagasi tulla.
Kui ta on 3 korda tühjade kätega ära läinud, siis ta enam tagasi ei tule.

Meie riigis töötavad (hästi ja kaua) ainult võimalikult suured ja ühendatud asjad.

29.01.2009 at 01:26 1 edit. Last edited 29.01.2009 at 02:01 by -XR-
mart154
 
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
Selle kasutajasõbralikkuse poole pealt olen ma täiesti nõus sinuga.

Lihtsalt eelmisest postist võis Sul lugeda, nagu oleks lihtsa portaali püstipanek üks suur ja keeruline tehniline probleem :) See ei ole nii :)
29.01.2009 at 02:18
-XR-
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
quote:
mart154: Selle kasutajasõbralikkuse poole pealt olen ma täiesti nõus sinuga.

Lihtsalt eelmisest postist võis Sul lugeda, nagu oleks lihtsa portaali püstipanek üks suur ja keeruline tehniline probleem :) See ei ole nii :)

Püstipanek on selle protsessi puhul põmst kõige väiksem asi, kui on juba koht kuhu panna.
29.01.2009 at 02:19
Jesper
 
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
Veeb on ainult üks transpordivahend paljudest, umbes nagu kurke turule võib viia jalgratta, kaubiku, rongi või põhimõtteliselt ka raketiga, võib ka infot muuhulgas veebi kaudu jagada. Nagu kaubiku velgede disain ei garanteeri kurkide head maitset, ei garanteeri ka inglite poolt püsti pandud portaal seal sisalduva info sisukust.

Peale selle on veebilehti Eestis juba üpris palju, delfi.ee, postimees.ee, sport.err.ee... :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
29.01.2009 at 02:28
-XR-
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
quote:
Jesper: Veeb on ainult üks transpordivahend paljudest, umbes nagu kurke turule võib viia jalgratta, kaubiku, rongi või põhimõtteliselt ka raketiga, võib ka infot muuhulgas veebi kaudu jagada. Nagu kaubiku velgede disain ei garanteeri kurkide head maitset, ei garanteeri ka inglite poolt püsti pandud portaal seal sisalduva info sisukust.

Peale selle on veebilehti Eestis juba üpris palju, delfi.ee, postimees.ee, sport.err.ee... :)

Ma ausalt öelda ei kujuta ette eriti, missugust PR-i saaks tasuta teha mingi lihtne aktivist.
Artiklid ju ilmuvad ikka kuskil väikses nurgas.

A lihtsalt imho see ringrada.ee võiks kuskile viia. Mis ta ikka seisab niisama, kui regatud ta ju on.

Ma arvan, et kõige paremat PR-i me saaks ringrajale teha läbi poolpaljaste tüdrukute.
See aitab alati.
Paneme mingid naised toplessina autosid pesema ja varje hoidma jne...
Küll siis tuleb rahvas kah.
29.01.2009 at 02:43
Raceboy
 
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
See pole PR. Kahjuks on sul veidi viltune arusaam teabekorraldusest :)

____________________________
www.vems.ee
29.01.2009 at 10:21
uzzac
 
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
ma usun et info@rigrada.ee ja saab paljudele küsimustele vastused...vaevalt et keegi seda kusagil kinni vägisi tahaks hoida kui oleks aktiviste kes selle üles tagasi saaks upitada
29.01.2009 at 10:23
rustang
  
Moderator
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
quote:
-XR-:
A lihtsalt imho see ringrada.ee võiks kuskile viia.


Iseenesest jah, võiks viia küll - see "suletud" kiri seal on imagoloogiliselt kõige hullem.
29.01.2009 at 10:29
Gsinut
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
See kui hästi sind kuskil ajakirjas/ajalehes kajastatakse sõltub sinu kirjutatud stoorist ja selle saajast. Väga oluline faktor siinjuures on see, kui hästi sa neid kontakte tunned. See on üsna siseringi teema. Ma arvan et ntx. Raceboy on seal ringis sees ja saaks oma teated suht headele kohtadele surada. Lihtsalt PR teate laialisaatmine on suhteliselt pointless.
29.01.2009 at 10:58
Kaido
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
Mingil määral olen ka mina siseringis sees, kuid see suurt ei aita. Massidele tuleb koos asjaliku materjaliga pakkuda ka labast meelelahutust (õhtuleht, delfi jne), seega võiksid sõitjad omavahel kokku leppida, kes käib I etapi järel kivis peaga purskaevus ujumas (soovitavalt linnavalitsuse ees), kes läheneb siivutul kombel konkurendi naisele, kes põrutab raadiobussi jne. Mainitud ülesannete juurde tellime operaatorid ja fotograafi ning materjali kajastamisega/laiali saatmisega saame ehk mina ja Raceboy hakkama.
29.01.2009 at 11:57
Jesper
 
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
Mh no ma pole väga kursis, aga mitu korda Hamilton neid ülalmainitud asju tegi? Tuntuse järgi otsustades ta vist ainult kivis peaga konkurentide naisi põrutaski terve aasta :D Või noh Otepääl oli mingi suusatamine hiljuti (ma Daytona 24h vahepausi ajal Eurospordist sain teada sellest muideks :), seega neil ka vilets teavitus), kus käis ka paarsada tuhat inimest kohal, ja keegi vist ei lasknudki palja tagumikuga ringi?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
29.01.2009 at 12:09 1 edit. Last edited 29.01.2009 at 12:13 by Jesper
-XR-
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
Näiteks Lasnamäe üritusele tuli enamus inimesi Red Bulli F1 autot vaatama.
Asukoht oli ka suht hea muidugi.
29.01.2009 at 12:20
hall
 
OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt
quote:
uzzac: webmaster palus toetust EAL-ist aga saadeti pikalt ja tüüp nagu oma rahakotil ka ei tahtnud asja ajada...

vähemalt nii sain mina asjast aru


Niipalju kui mina tean, ei olnud asi nii.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
29.01.2009 at 12:44
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : OT ringrajasõidu põhiväärtustest ja muu üldine jutt   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.