register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Koduleht   1 2  
Poster Message
rolantsik
Koduleht
Esimeses Kaspari viidatud vasakule hoidmise kohas tuleb jah tegelikult paremale poole minna, sealt putkalaadse kohviku juures tuleb tegelikult ka vasakule pöörata.


Jep,hakkasin just seda lisama.


Leedukad ise annavad raja aadressiks sellise asja:Gaizeneliu km.,Kauno raj.LT-53455

04.03.2009 at 14:50 1 edit. Last edited 04.03.2009 at 14:51 by rolantsik
uzzac
 
Koduleht
kerge kordinatsioonihäire...vabandan
04.03.2009 at 15:42
Jesper
 
Koduleht
quote:
peep:
Jesper, ehk peaks kõiki uusi ja vanu osalejaid üles kutsuma oma andmeid ja pilte Sulle saatma või täiendusi tegema ? Mida korralikum meil osalejate leht on, seda parem mulje sarjast jääb ja see on kõikide huvides.

Kas oleks mõtet ja võimalust teha nii, et üks pilt piloodist ja teine autost ?

Kõike saab, võib panna mitu pilti, võib panna ka logosid ja muud manti. Minu aadress on endiselt jesper@ekiri.ee , vahel on küll reageerimiskiirus tänu muudele tegemistele aeglane, aga seni on lõpuks kõik üles saanud.

Kui natuke üldisemalt rääkida, siis vaadates külastuste graafikut on mäekõrguselt tavalist fooni ületav huvi lehe vastu iga esmaspäeva hommikul pärast võistlust - ma tegelikult loodan südamest, et see olukord kus võistluste tulemusi tullakse eelkõige sarja lehele otsima, asendub võimalikult kiiresti mingi päris pressiga. Tundub et Motors24 see asi ei huvita, äkki siis ruudulipp.ee? Ja miks mitte ka epl.ee, delfi.ee jms. Ma võin siin toksida seda lehte teha ja arendada viimsepäevani, aga see toimib ainult mingi piirini, sest ega näiteks F1 tulemusi ju keegi f1.com pealt vaatama ei lähe, ikka ajalehed, tv uudised jne. Kui kellelgi on selles liinis mingeid häid ideid, siis võiks nende üle arutleda ja järgmiseks aastaks äkki mingi konkreetsema plaani välja nuputada.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
18.12.2009 at 19:26
peep
 
Moderator
Koduleht
Tegelt oleks vist päris abiks, kui näiteks Sina valdaks kõikide sõitjate e-maili aadresse - siis saaks soove nagu andmete värskendamine ja pildid otse sihtgrupini saata. Kõik ei pruugi foorumit jälgida ja otsepöördumine on ikka efektiivsem. Kas Sul hetkel on mingid aadressid ?

Mis tulemuste ja info levitamist puudutab, siis üks variant oleks leida alaga tegelev kodanik (st. tema poolt saadetut ka avaldatakse), kes teeks valmis uudise ja selle kohe peale tulemuste selgumist õigetele aadressidele lähetaks - ideaalis koos ülevaatega toimunust. Teine variant oleks entusiastliku vabatahtliku leidmine. Sarjas aktiivselt osalevalt inimeselt oleks seda tööd palju nõuda. Meil oleks selle inimese kulude katmiseks isegi mingi rahaline ressurss olemas.
18.12.2009 at 21:31
rustang
  
Moderator
Koduleht
quote:
Jesper: ega näiteks F1 tulemusi ju keegi f1.com pealt vaatama ei lähe, ikka ajalehed, tv uudised jne.
TV uudistega on keerulisem aga ajalehte pääsemist hõlbustab küll kui tulemused kohe kiiresti korralikult veebi üles saab - ajakirjanikul hea lihtne võtta ja ära trükkida.
19.12.2009 at 01:07
Jesper
 
Koduleht
quote:
peep: Kas Sul hetkel on mingid aadressid ?
Enam-vähem peaks kõik olema jah. Eks ma siis kevade poole millaski löön kella, kui kõigil uutel tulijatel on numbrid käes, autost paraadpildid tehtud jne.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
19.12.2009 at 01:30
Jesper
 
Koduleht
Tuletaks kõigile uutele ja muutunud andmetega vanadele sõitjatele meelde, et võiksite enda kohta kodulehele infot saata. Mõned terasemad on seda juba iseseisvalt teinud, kondikava on endine:

1. nimi, sünniaeg, elukoht jms isikuandmed, mida soovid avaldada
2. BMW-le eelneva võidusõidukarjääri kokkuvõte, kuidas sattusid
ringrajaspordi juurde
3. tiimi nimi, abilised-mehaanikud keda soovid ära mainida, sponsorid,
võib saata ka tiimi ja sponsorite logosid
4. paraadpilt
5. misiganes muu huvitav info

Mail on endiselt [email]jesper@ekiri.ee[/email]

Lisaks kui keegi kiirematest omab mingeid driftboxi või racechrono logisid kust oleks võimalik kiiruseid eri rajalõikudel välja lugeda ning viitsiks neid mulle saata, siis ma teeks radade alajaotuse natuke ägedamaks, lisaks raja skeemile võtmekohtadesse tippkiirused mida seal saavutatakse. Ok, seoses uue rehviga need lähevad nagunii üles, aga tavainimesele ikka hea vaatamine, ma olen pidanud ikka korduvalt incar videot näidates seletama et jaa päriselt ka siin kohas on juba 150+ sees. Mu enda logid on nats liiga aeglased, mingist 1:07 ringist Audrus pole mõtet hõisata, ja Kacergines ma pole üldse sõitnud seni.



____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
23.04.2010 at 14:59 6 edits. Last edited 23.04.2010 at 15:35 by Jesper
Ivalo
 
Koduleht
Ma võin õhtul ühe uue rehviga sõidetud 1:04,6 ringi sulle saata, kas tahad data faili või pilti- screenshoti?
23.04.2010 at 15:32
Jesper
 
Koduleht
Põhimõtteliselt on ükskõik, tee nii kuidas sul endal mugavam on.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
23.04.2010 at 15:33
Ivalo
 
Koduleht
Jesper, on sul aega äkki punktiseisud ära uuendada (radade uuendatud tutvustused muidugi võiksid ka millalgi ilmuda kui aega leiad).
Kui saab kuidagi abiks olla, anna märku.
27.09.2010 at 10:24
peep
 
Moderator
Koduleht
Muide ingisekeelsed tehnilised reeglid on esimese aasta variant ehk aegunud. Ma võin enne jõulu vajalikud korrektuurid sisse viia, et oleks sisu ühtlasem. Lätlased ju tahavad ka endale sama klassi teha, et nad siis kasutaks ikka meie kehtivaid reegleid.
27.09.2010 at 10:42
Jesper
 
Koduleht
Ma tänase päeva jooksul uuendan kõik ära, aega on viimase kuu jooksul vähe olnud, ehk mõistate...

Kui keegi on käpp lehe operatiivses uuendamises kaasa lööma, siis tehku endale Google/Gmaili konto ja saatku mulle mailile kasutajanimi, ma saan muutmisõigusi jagada. Ingliskeelsed jah on vanad nagu ma isegi praegu näen, ma miskipärast olin enda mällu ära salvestanud et ma tegin selle ära, aga tundub et siiski mitte.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
27.09.2010 at 14:05
Jesper
 
Koduleht
Nii, asjalood on nüüd sealmaal, et tuleb esitada iga suure hurraaga alustatud kodulehe elukaare jooksul vältimatult tekkiv küsimus: kuidas edasi?

Minu mure on just see, et kuigi konkreetselt Cupi koduleht sai omal ajal teadlikult tehtud hästi lihtne ja vähe vaeva nõudev, et ka mitme aasta pärast leiaks jõudu ja motivatsiooni selle uuendamiseks, siis maailm on kogu selle pulli ümber vahepeal paar tiiru ära teinud ning asjalood pole enam päris samad mis vanasti (krt kuue võistleja tulemuste sisse toksimine on ikka palju lihtsam kui seitsmeteistkümne eks :D). Minu hinnangul ei ole tänu kõigi ühisele panusele me enam ei sarja vaates olukorras, kus tuleb meeleheitlikult mida iganes teha, et üldse kuidagigi pildile pääseda. Kodulehe loomise hetkel oli küsimus selles, et sarja ülejäänud sõitjate ja funktsionäride poolt tõsiselt võetaks. No offence kellegi suhtes, aga täna on küsimus selles, et kuidas säilitada teiste klasside tõsiseltvõetavus olukorras, kus Cupi võistlejaid on suht lõdva randmega kaks korda rohkem kui ülejäänud EMV osalejaid. Ja täidetud on ka ammune unistus sellest, et Cupi koduleht pole mitte mingiväikeleht.com vaid www.delfi.ee, etv.err.ee jne.

Nüüd põhimõtteliselt me võime edasi lasta samas võtmes, et sarjal on oma leht ja sinna tiksuvad tulemused parajasti siis üles kui Jesper esmaspäeva hommikul silmad lahti saab jne, või siis minna siit edasi ja suuremaks-laiemaks, et kunagi oleks olemas mingi enam vähem mõistliku mahu ja aktiivsusega kogu ringrajasõitu käsitlev leht. Näiteks mõni aeg tagasi sai Audruringile suht käepäraste vahenditega kokku visatud, midagi väga fäänssit seal pole ja osad planeeritud funktsioonid ka ei tööta, aga noh Andres pole mulle veel väga kortsus kulmuga vastu tulnud, seega justkui vist ka töötab? Samas saaks oluliselt kõvemini ja paremini, näiteks live timing on asi millest mina isiklikult väga puudust tunnen. Ja võistlejate tutvustuste osas ei saa ilmselgelt nende endi aktiivsusele loota, seega neid peab ka keegi kolmas kirjutama. Ja iseenesest poleks ju liiga hull töö kui kõigi sarjade punktitabelid oleks html kujul kergesti vaadeldavad, mitte mingi piraka Exceli kujul nagu praegu. Ja noh üleüldiselt võiks Henri ja Andrese energeetiline tegutsemine olla nats parema IT toega kui mina hetkel pakkuda suudan.

Ühesõnaga asja tuuma juurde, mul isiklikult on tugev nägemus selle kohta, et seda asi võiks ja peaks edasi arendama, paraku minu suhted igasuguse IT-ga on pärast 12 aastast antud alal töötamist umbes sellised, et juba võetud kohustusi ma täidan, aga uute projektide asemel eelistan töökojas carbonist tiibu viilida vms. Et kui kellelgi on sarnaseid mõtteid pähe tulnud ja leiab endal olevat oskuseid, motivatsiooni ja tõsiseltvõetavust, et selle asjaga tegeleda ning võimalik et sellest ka mingi nipiga äriliselt tasuv ettevõtmine teha, siis nüüd on see koht kus samm rivi ette astuda.

Noh ja kui keegi ei astu, siis läheb elu samamoodi edasi nagu praegu. Lihtsalt mõtlesin, et oleks kena informatsiooni liigutada.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
20.06.2011 at 12:16
Henri_
 
Koduleht
No me tegelikult oleme ühe kutiga asja veidi käsile võtnud, aga vara veel hõisata.
Hetkel ongi käsil kondikava koostamine.

Pigem küsiksin siis, et mida sooviksid inimesed üldse näha ringrajaspordi leheküljel?

Kas kusalgi on ka vana ringrada.ee sait nö interneti ajaloos olemas?

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
20.06.2011 at 18:00 1 edit. Last edited 20.06.2011 at 18:04 by Henri_
raimo kulli
 
Koduleht
quote:
Henri_: Kas kusalgi on ka vana ringrada.ee sait nö interneti ajaloos olemas?

uuri Asper Leppik
Ringrajakomitee vaatlejaliige, Ajamõõt, IT
Mobiil +372 552 2736

Tema tegi seda ringrada.ee lehte ;)
20.06.2011 at 18:20
Henri_
 
Koduleht
Tean, aga mina sain (küll tõepoolest teistelt kuulnuna) aru, et serveri crashiga sait hävis. Seetõttu ka maas.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
20.06.2011 at 18:23
raimo_r
Koduleht
Pilk minevikku:
http://web.archive.org/web/20070104142154/http://www.ringrada.ee/?
(tuleb käsitsi kopeerida)

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
20.06.2011 at 19:24 3 edits. Last edited 20.06.2011 at 19:26 by raimo_r
Henri_
 
Koduleht
Just täpselt seda mõtlesingi, aitäh!

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
20.06.2011 at 21:17
Juhan Tuhk
Koduleht
Soovitan alustada ikkagi Asperiga suhtlemisest. Minu andmetel tegeleb ta uue ringrada.ee lehe loomisega (kust on näha ka live-ülekanded jm), aga perfektsionistina ei tihka ta pooliku versiooniga rahva ette tulla. Tema käes on siis ka see ringrada.ee nimi.
Kui on ikka kindel veendumus, et suudad ise paremini ja järjepidavalt tööd tehes asja ette võtta ning vajad lehele nime ringrada.eu, siis pöördu minu või Dreamcari poole ;-)
21.06.2011 at 09:31
uzzac
 
Koduleht
quote:
Juhan Tuhk: Soovitan alustada ikkagi Asperiga suhtlemisest. Minu andmetel tegeleb ta uue ringrada.ee lehe loomisega (kust on näha ka live-ülekanded jm), aga perfektsionistina ei tihka ta pooliku versiooniga rahva ette tulla. Tema käes on siis ka see ringrada.ee nimi.
Kui on ikka kindel veendumus, et suudad ise paremini ja järjepidavalt tööd tehes asja ette võtta ning vajad lehele nime ringrada.eu, siis pöördu minu või Dreamcari poole ;-)



Ei taha kedagi solvata või riivata, aga loomisel on too uus lehekülg juba viimased paar aastat. Oleks aeg asi juba valmis saada või mis?

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
21.06.2011 at 10:02
Jesper
 
Koduleht
Olen Kaspariga samal arvamusel, tänapäeval ei ehitata maju ka enam paar aastat, rääkimata veebilehtedest. See "veebileht on valmimisel" on umbes sama teema kui kurta et ei saa ajalehte välja anda, kuna perfektne trükipress pole veel päris valmis.

Ma pigem pakuks et tegemist on tüüpilise motivatsioonipuuduse/ajapuuduse/milleiganes kriisiga, eks vast kõik on sellega oma töös või hobides kokku puutunud.

Täiendus: pärast eelmise teate postitamist jõudis minuni selline link: http://www.ringrada.ee/wordpress/

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
21.06.2011 at 11:25 2 edits. Last edited 21.06.2011 at 11:31 by Jesper
Henri_
 
Koduleht
Minu mõte oli eelkõige selline sait, kuhu tuleb täielik ringrajavõhik ning ta saab teada, millega tegu - kus sõidetakse, kes sõidavad ja millal sõidavad.

Jesper pakkus välja väga hea eeskuju: http://www.lemans-series.com/en/s01_home/s01p01_home.php

Olemas on kõik, mis vaja. Kohe on silme ees ringrajad, autoklassid, kalender ja reeglid.
Juba väiksemates menüüdes konkreetsemad tutvustused ja seletused.

Muidugi on äge asi livetiming ning seegi võiks kindlasti olla, aga ringrada.ee saidil ehk ei peaks olema ka rallikross ja kardisport vaid siiski autoringrada? Nii nagu rallikrossi veebikülg ei tegele teiste aladega.

Mulle selles suhtes meeldis vana sait, selles arhiivis võib kulutada päris palju aega ning ikka on põnev. Saab vaadata-lugeda sõitjate, erinevate radade kohta jne. Jube kift.

Samas mina isiklikult ei näe mõtet teha ühte pressiteadete lehekülge, kuhu veel ise tõlkida lisaks välismaiseid. Pigem siiski tulevad üritused ja veidi ka olnud ürituste järelkaja.

Kutsun üles sellisel juhul mingisugusele diskussioonile, et mis peaks sellisel lehel olema, mis võiks olla ning kuidas asju lahendada. Samas võtke palun ka arvesse, et ma ei osta esialgu sisse teenust mõnest veebifirmast ega disaini uhke nimega disainifirmast, vaid teen seda koos oma sõbraga, kellel antud hetkel on asja vastu huvi ning vajalikke oskusi. Seega palun mitte lasta kirjutada uut windowsi :)

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
21.06.2011 at 16:03
Umbertto
 
Koduleht
Jesper ! Kaunas II sõit, välja on jäänud Taavi tulemus, aga Kristo on selle eest topelt ringid sõitnud.

Kena Jaanikat kõigile !
22.06.2011 at 13:32
peep
 
Moderator
Koduleht
Mingit ulme keerulist asja pole minuarust mõtet teha, praegune leht on päris hea, lihtsalt tulemused, pressiteated, pildi-, videolingid jms. peaks sinnna kuidagi ilmuma aga see vist pole tehniline vaid inimressursi küsimus. Osalejate profiilid oleks kõva sõna, iga sõitja/tiim võiks omada ise võimalust endale profiil tekitada ja seda täiendada vastavalt vajadusele. Lugupidamisest sarja ning kaasvõistlejate vastu võiks igaüks seda teha ka.
22.06.2011 at 21:02
karlgustav23
Koduleht
kodulehel on väikene viga, reeglite osa ütleb et lubatud rehvid on kumho exta aga tehnika osas räägitakse barum brillantisest.
küll vana teema aga mujale ei osanud seda liigutada

edit//: ka HANS süsteemist räägib enne 2010 aastat, võiks kirjutada et mis on seis praegu.
14.01.2012 at 00:16 1 edit. Last edited 14.01.2012 at 00:18 by karlgustav23
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Koduleht   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.