register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : VW Golf 3 - serõi   1 2  
Poster Message
hall
 
VW Golf 3 - serõi
Juba mõnda aega on mul garaaži(de)s millegi ootel seisnud hulk Volkari juppe. Kõige tõsisem tükk neist on üks VW Golf 3 motorsport kere (luugid ja esitiivad on asendatud plastist tükkidega), mida ma ise ringrajal aastal 2006 kasutasin. Nüüd, kui päkapikud enne jõule tirisid mu juurde ka ühe 2.0 9A mootori, siis ei olegi muud väljapääsu, kui kogu see erinevate juppide hunnik kokku üheks toimivaks autoks liita. Hetkel on kogu kompotist puudu väga vähe asju: iste, rool, esimesed piduriklotsid, üks pidurivoolik, piduri pealilindrid koos balance bar´ga, küünlajuhtmed, jagaja kaas ja vb veel mõni pisividin. Esialgu on plaanis panna see auto sõitma täiesti standardse 9A 100kw mootori abil midagi kaasa aitamata ning kasutada seda niisama raja- ja trenniautona (kuna selles keres on sees ka kunde istme kinnitused, saab sellega teha ka lõbusõite). Pikemas perspektiivis võib juhtuda, et praegu paigaldatav bensiinipõletaja saab endale järglase mõne õlipõletaja näol, aga eks tulevik näita, mis sellest asjast välja tuleb.

Paar pilti ka praegusest "kolihunnikust". Vabandan piltide kehva kvaliteedi pärast, aga itelefoni võime kehvas valguses pilte teha ei ole just maailma parim.









____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
18.01.2009 at 15:38 1 edit. Last edited 18.01.2009 at 15:39 by hall
hall
 
VW Golf 3 - serõi
Vaikselt hakkab asi auto moodi välja nägema juba.


Kõige olulisem detail kogu protsessis on juba peegli külge paigaldatud!



____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
02.02.2009 at 11:20
ICE
  
VW Golf 3 - serõi
Ma ei saa pildilt päris hästi aru, et kui suur see carbonist tehtud armatuuritükk on? Terve armatuurlaud või ainult see kelladebloki osa? Siinmail on sellise asja vorm või tellitud mujalt?
02.02.2009 at 11:22
hall
 
VW Golf 3 - serõi
quote:
ICE: Ma ei saa pildilt päris hästi aru, et kui suur see carbonist tehtud armatuuritükk on? Terve armatuurlaud või ainult see kelladebloki osa? Siinmail on sellise asja vorm või tellitud mujalt?

See tükk katab vaid armatuuri esiosa. Minule tuli see koos autoga. Tõenäoliselt on see pärit kuskilt väljastpoolt Eestimaad.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
02.02.2009 at 11:38
rolantsik
VW Golf 3 - serõi
Kas vedrustus jäi B2000 aegade oma alla?
02.02.2009 at 14:18
hall
 
VW Golf 3 - serõi
quote:
rolantsik: Kas vedrustus jäi B2000 aegade oma alla?

Ees on samad vedrud/amordid (2way Öhlins), mis olid nii B2000 kui ka S1600 ajal, aga kuna tagumised Öhlinsid on mul kasutusel Golf 4-ja all, siis sellel autol on taga H&R colilid.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
02.02.2009 at 15:37
Moss
 
VW Golf 3 - serõi
Päris okkebroo tehnika ju niisama-rajaautole. Kuidas nende Öhlinsitega sõita on kui võrdluseks tuua näiteks mingi Nex või D2 vms tänava coilover?

Räägi pedalboxist. Ostetud valmistükina või ise meisterdatud, töösilindrid sama läbimõõduga?
02.02.2009 at 20:15
hall
 
VW Golf 3 - serõi
quote:
Moss: Päris okkebroo tehnika ju niisama-rajaautole. Kuidas nende Öhlinsitega sõita on kui võrdluseks tuua näiteks mingi Nex või D2 vms tänava coilover?

Räägi pedalboxist. Ostetud valmistükina või ise meisterdatud, töösilindrid sama läbimõõduga?

Olen sõitnud veel H&R coilidega, millel amort polnud üldse reguleeritav. Öhlinsi ja KW 2-way amortidega sõites on küll ajad paranenud, aga kuna samal ajal on paranenud ka muu tehnika, on raske hinnata erinevate komponentide mõju. "Tagumikutunne" on parem küll.

Pedalbox on valmistükk, suisa N-rühma Golfile homologeeritud, millele sobivad standardsed kähkusõidu (nt Alcon või Girling vms) peasilindrid ja balance-bar.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
02.02.2009 at 20:41
hall
 
VW Golf 3 - serõi
Kui kellelgi peaks paar piduri/siduri peasilindrit üle olema, siis võib mulle vihjata. Sama asi balance bar-ga (ei pea olema salongist reguleeritav).

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
02.02.2009 at 21:27
hall
 
VW Golf 3 - serõi
Paar päeva tagasi tõi postiljon (või postijaan, nagu mu 3-aastane poja ütleb :)) kauaoodatud piduri töösilindrid, balance bar'i ja veel veidi vidinaid, täna tekkis garaazi üks täiendav korviste (panen autosse kaks istet, et inimesi sõidutada/hirmutada;) saaks) ja ühed istmekinnitused. Liikumasaamiseks on puudu veel esimesed pidurivoolikud, mõned pisividinad ja elektriga sõber olev inimene, kes õiged juhtmed õigetesse kohtadesse ühendaks. Ideaalis tahan auto järgmise nädala lõpuks liikuma saada.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
20.04.2009 at 21:27 1 edit. Last edited 20.04.2009 at 21:33 by hall
Moss
 
VW Golf 3 - serõi
Ma ostsin enda masinale voolikud Venhillist. Imho tundus mõistlik hind. Äkki pakuvad Golfile ka.
20.04.2009 at 23:26
hall
 
VW Golf 3 - serõi
quote:
Moss: Ma ostsin enda masinale voolikud Venhillist. Imho tundus mõistlik hind. Äkki pakuvad Golfile ka.

Kuna tegu on täieliku säästuprogrammiga, siis panen esialgu tavalised voolikud.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
21.04.2009 at 07:49
mart154
 
VW Golf 3 - serõi
quote:
serõi:
quote:
Moss: Ma ostsin enda masinale voolikud Venhillist. Imho tundus mõistlik hind. Äkki pakuvad Golfile ka.

Kuna tegu on täieliku säästuprogrammiga, siis panen esialgu tavalised voolikud.

Hüdroscand tegi neid vist mõõdu järgi?
Ehk on seal normaalsed hinnad, võid ju uurida :)
21.04.2009 at 09:43
matukas
  
VW Golf 3 - serõi
quote:
mart154:Hüdroscand tegi neid vist mõõdu järgi? Ehk on seal normaalsed hinnad, võid ju uurida :)
Võin kinnitada, et hinnad tavainimese jaoks pole normaalsed aga ei pea tavaliselt mitu nädalat ootama nagu UK või US pakikesi.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
21.04.2009 at 14:34
uzzac
 
VW Golf 3 - serõi
aga et ise osta jupp õiget braided vollat ja otsad jääb ka kalliks?
21.04.2009 at 15:42
Lembit
VW Golf 3 - serõi
Mingi 111.- ei tohiks overkill olla. Laos olemas kah.
21.04.2009 at 15:54
matukas
  
VW Golf 3 - serõi
No tavaline pidurivoolik ongi ju sinna hinnaklassi. Ma ei loe kusagilt, et see mingi über-teflon-roostevaba oleks.
391 EEK (46 cm + otsad) per voolik oli minu masinale tehtud Hydroscand hind.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
21.04.2009 at 16:09
hall
 
VW Golf 3 - serõi
quote:
Lembit: Mingi 111.- ei tohiks overkill olla. Laos olemas kah.


Sai juba sellised standardvoolikud täna ära ostetud ja külge ka keeratud, maksid kokku ca 300 krooni.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
21.04.2009 at 16:44
Moss
 
VW Golf 3 - serõi
Ladale olid komplekt (3tk a 25cm) 59 naela, koos lennupostiga 908EEK. Tellisin neljapäeval, teisipäeval oli pakk uksetaga. Sain rahulikult omi asju ajada, ei kulutanud bensiini, aega, telefoni.
Ma olen alati igasuguse ise-tegemise poolt aga see peab ennast ära tasuma.
21.04.2009 at 16:46
hall
 
VW Golf 3 - serõi
Voolikute ise kokkukeeramine pole probleem, Golf4-l mul nii tehtud ongi, aga kuna see Golf3 projekt on säästuprogramm suure tähega ehk projekt "olemasoleva kraami komplekteerimine võimalikult väikeste kuludega", siis sellest ka valikud tükkide ostmisel.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
21.04.2009 at 16:52
hall
 
VW Golf 3 - serõi
Ega kellelgi ole üle kehtivuse lõpetanud 6-punkti turvavöösid?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
06.05.2009 at 21:15
Moss
 
VW Golf 3 - serõi
Rally.ee foorum abiks. Minu kuulutus oli pool päeva üleval. Võimalik et lihtsalt joppas aga sain 1,5ga kasutamata Momod mis 2011ni on täitsa homologeeritud.
06.05.2009 at 23:43
hall
 
VW Golf 3 - serõi
Täna tegi auto Raceboy taktikepi all esimest korda veidi häält ja reostas õhku. Kui nüüd paar vaakumileket likvideeritud ja jahutusvedelik sisse valatud saab, õnnestub auto tõenäoliselt liikuma saada.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
07.05.2009 at 18:09
hall
 
VW Golf 3 - serõi
Täna oli plaanis keerata mootoriseaded paika, aga näed, bensiinipump andis saba. Mingi uus pump on juba olemas ka ja kui see sobib (selgub ilmselt homme), peaks auto Riia OT-l oma esimesi sõitmiskatseid tegema.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
04.06.2009 at 20:02
hall
 
VW Golf 3 - serõi
Nagu alati, jäi ka sel korral üks nädalavahetus puudu - reedel ei õnnestunud mootorit piisavalt normaalselt käima saada, et Riiga mõtet minna oleks olnud. Kuna segud olid silindrites ebaühtlased (kas siis pritse või pihustite vigade tõttu) oleks selliselt punnitades olnud hea võimalus mõni kolb mootorist välja põletada.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
07.06.2009 at 11:13
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : VW Golf 3 - serõi   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.