register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Estfield - wirx   .. 5 6 7 8 9 10 11  
Poster Message
wirx
  
Estfield - wirx
võiks olla neljakandiline, materjal ei oma minu jaoks tähtsust, keegi seda nagunii ei näe, peaasi et ei plahvataks ja läbi ei laseks :)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
13.04.2010 at 21:11
Cardo
 
Estfield - wirx
Audi 50-l on 36l paak ja pigem selline lame, näiteks.
13.04.2010 at 21:33
H.E
  
Estfield - wirx
Mis sisaldub näiteks õlirõhu näidiku komplektis?
14.04.2010 at 09:52
ICE
  
Estfield - wirx
quote:
Mis sisaldub näiteks õlirõhu näidiku komplektis?

Andur näiteks.

____________________________
Petrolheads.ee
14.04.2010 at 11:33
H.E
  
Estfield - wirx
Küsin, kuna mu autol originaal rõhuandur maksab 1800.-. Selle kõrval poleks ainult näidiku hind 500.- mingi ime.
14.04.2010 at 11:38
rustang
  
Moderator
Estfield - wirx
Mul on analoogne paak, vaht on sees.

http://www.carshop.ee/tuuning/kutusesusteem/paagid/jaz.html
14.04.2010 at 11:41
-fred-
 
Estfield - wirx
Minul on selline paak. Ülemine külg horisontaalne ja alumine paralleelne põhjaga.
Taseme andur on VDO oma, dip tüüpi, vahtu pole veel jõudnud sinna panna.



Kellad pärinevad ka minul ETB-st, minul pole nendega suhtlemisel mingeid probleeme olnud.
Õlitemperatuuri andur sai veel möödund suvel juurde tellitud ja kohe tellin ühele temp andurile asenduse sealt.
E: Need Jazi paagid on vaid pikali asetusega, püsti paigaldamiseks tuleb paak otse tootjalt tellida ning täiteava ja voolikustutsid vajalikele külgedele lasta panna.


14.04.2010 at 15:52 1 edit. Last edited 14.04.2010 at 16:45 by -fred-
wirx
  
Estfield - wirx
SR openingil tuli parim aeg 400m peal 12.3@168km/h (mis on sama, mis Caterham R400-l) aga eks sellisele mikromootorile annab tugev vastu tuul ning väike tõus mõnusalt tunda ja no stardis pidamine oli ka ikka täitsa 0, oleks korralik dragi slikk all saaks selle kenasti alla 12-ne, aga no pole see auto mõeldud otse sõiduks...peab tunnistama, et pole ammu otse sõitnud ja no ikka jõle igav ja ilma pingeta on see värk.
Hommikul tegin ühele sõbrale väikse ~1km otse sõidu, tulemuseks oli see, et ta prillide raam läks pooleks(ilma kiivrita oli) ning eelmine päev paigaldatud uue tahhomeetri seier otsustas oma tööpostilt lahkuda ning jääda lebosse tahho põhja, aga siiski suutsin ma 3x järjest sõita kõrva järgi startides ning umbes käike vahetades 12.5 aja :D
Pildi peal olev kõrvalistuja sai ka väikese sõidu, peale mida ta käte ja jalgade värisedes väitis, et on parem, kui sex...ju pole hea sex olnud, sest rinkal oleks asi hoopis teisest liigast olnud :smokin

Täna sain accepti, et läheb homme-ülehomme Riivo juurde http://www.fordikeskus.ee/ tegemisele ning leiutatakse mulle mingi ime läbi sinna starteriga tagurpidi käik ja siis ehk saab varsti ARK-is arvele ka.

Mõni pilt Laupäevaselt SR openingilt ka






Sellega seoses Fred, pakkusid oma difrit vahetuseks, mul nüüd järgmine nädal võetakse see alt ära, parim aeg oleks hetkel vahetuseks, teeme diili ära?


____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
21.04.2010 at 21:49 1 edit. Last edited 21.04.2010 at 21:49 by wirx
-fred-
 
Estfield - wirx
quote:
wirx:

Sellega seoses Fred, pakkusid oma difrit vahetuseks, mul nüüd järgmine nädal võetakse see alt ära, parim aeg oleks hetkel vahetuseks, teeme diili ära?

Diffri vahetaks ma hea meelega ära :-). Kuid sellest peaülekandest, oled kindel, milline seal praegu on?
3,73-st üles ja 3,54-st alla peaülekanded pole lihtsasti vahetatavad omavahel.
21.04.2010 at 22:51
devilc
Moderator
Estfield - wirx
Turvakaarega on kah midagi plaanis ette võtta sel aastal? Päris kole vaatepilt on see, kus su kiiver jupp maad üle kaare.
22.04.2010 at 11:05
Garfield
  
Estfield - wirx
quote:
devilc: Turvakaarega on kah midagi plaanis ette võtta sel aastal? Päris kole vaatepilt on see, kus su kiiver jupp maad üle kaare.
Mul sama küsimus. Kui sa nööri tõmbad autoninast turvakaare peale, ei tohiks su kiiver vastu seda puudutada. Ma ei ole küll kummuli Estfielde näinud aga ma soovitan sul kõrge peakaar panna. Minu profiili all on isegi pilt kõrge kaarega Estfieldist.

____________________________
Focus RS
22.04.2010 at 13:40
wirx
  
Estfield - wirx
Nagu juba eelnevalt ka maininud, siis kaar täitsa plaanis lähiajal.
Õnneks pea on küll allpool, kui kiiver, aga egas see nööri tõmbaminegi päris õige ole, kui ikka ümber läheb, siis ninas olev alumiinium deformeerub, õigem oleks lisa tala kõrvalistuja jalge vahele(veel parem muidugi täispuur nagu videos). Kui selline poltidega teisaldatav panna, kas see oleks ok turva seisu kohalt ja muidugi praegust kõrgemale tõsta?


Fred järgmine nädal võetakse mul see tagumine osa lahti, siis saab kinnitus mis seal sees on.

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
22.04.2010 at 14:06 2 edits. Last edited 22.04.2010 at 14:07 by wirx
hall
 
Estfield - wirx
quote:
wirx: Nagu juba eelnevalt ka maininud, siis kaar täitsa plaanis lähiajal.


Su enda elu ja tervise nimel peaks see tehtud saama kindlasti enne seda kui sa selle autoga kuskile kihutama lähed. Ära jama ilma selleta.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
22.04.2010 at 20:18
peep
 
Moderator
Estfield - wirx
Andresel kindlasti õigus, see masin on väga kiire ja kiirete autodega kipub juhtuma.
22.04.2010 at 20:44
wirx
  
Estfield - wirx
Esituled ostsin ARK-i jaoks ETVA rekka jms asjade poest, maksid uskumatud 180.- tk lähi ja kaugtuled sees :)
Igasugu nupukeste tuled ja signalisatsioon ning signaal peaks ka täna valmis saama, homme üritab ära teha heitgaasid ning piduritesti ja siis Euroeksperdi jutule, kes peaks edasi suunama ARK-i...ma küll ise ei usu, aga ehk õnnestub laupäevaks juba streetlegal autoga Sauga Opentrackile sõita 8)
Üks pilt ka leiutisest nimega tagurpidi käik ja mille ehitamine läks maksma 2000, lisaks starter ise ja paigaldus ka.


Tagumine differ on selline, kas sinna saab fredi ülekande istuda?


____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
17.05.2010 at 14:38
-fred-
 
Estfield - wirx
Avaldus ARKi tehtud?
Ja Euroeksperti nende poolt tunnustatud ekspertide loetelus ka ei leidu.

Mõned silma jäänud puudused:
Pidurisüsteem peab pärinema ühelt seeeriaviisiliselt toodetud autolt, sellel isendil ees Lada ja taga Golfi pidurid.
Selline käspiduriajam pole vist tänavalegaalne.
Rool pole tänavalegaalne, samuti kiirkinnituse jaoks keevitatud roolivõlliots.
Süütelukku pole.
Piltidel pole ka tagurpidikäigutuld, tagumist udutuld ja kolmandat pidurituld.
Turvakaar peab peast kõrgemale ulatuma.
Summutil peab kuumakaitse olema peal.
etc
17.05.2010 at 15:57 2 edits. Last edited 17.05.2010 at 16:34 by -fred-
-fred-
 
Estfield - wirx
quote:
wirx:
Tagumine differ on selline, kas sinna saab fredi ülekande istuda?

Selle sees on sama peaülekanne, mis 1030 sees. Erinevus on diffri korpustes (mitte peaülekande korpustes vaid neis, mille külge peaülekande taldrik kinnitub), 3.54 ja allapoole on ühtemoodi ning 3.73 ja ülespoole teistsugune.
17.05.2010 at 16:12 1 edit. Last edited 17.05.2010 at 16:12 by -fred-
-fred-
 
Estfield - wirx
Numbrid küljes?
21.05.2010 at 12:16
Ivalo
 
Estfield - wirx
Pildilt pole küll väga hästi näha aga ega piduritorud lihtsalt läbi pleki veetud ei ole, sinna tasuks kindlasti kas korralik üleminek tekitada või vähemalt mingi kummivoolik peale lükata.
21.05.2010 at 12:23
-fred-
 
Estfield - wirx
On selgunud, milline ülekanne sees on?

Kui Sa ikka veel ei tea, siis arvele võtmise protseduur algab Maanteeameti tehnoosakonna tüübikinnituse ja sertifitseerimise talitusele avalduse esitamisega omavalmistatud sõiduki registreerimiseks.
Möödund aasta algusest tuleb sellega koos tasuda ka 3000.- kroonine riigilõiv. Sobivuse korral suunavad nad auto edasi nende poolt tunnustatud eksperdi juurde ekspertiisi. Ekspert täidab pärast kontrollimisi, mõõtmisi, hindamisi ettekande Maanteeametile, millele lisatakse fotod kõik võimalikest osadest. Seejärel härrad Maanteeametist otsustavad kas see sõiduk on sobilik tänaval liiklemiseks, misjärel võtad arvele nagu uue auto ikka.

Ahjaa, numbrituled peavad olema valged ja ka tahavaatepeeglitel peab olema E märgistus ja nõutud on ka keskmine peegel.
Nõutud on ka spidomeetri ja mõnede armatuurlaua märgutulede (suunatuled, kaugtuled ja võibolla veel midagi) olemasolu.
02.06.2010 at 11:42 1 edit. Last edited 02.06.2010 at 11:46 by -fred-
uzzac
 
Estfield - wirx
meie ESTfieldil küll keegi keskmist peeglit ei nõudnud....
02.06.2010 at 12:35
-fred-
 
Estfield - wirx
quote:
uzzac: meie ESTfieldil küll keegi keskmist peeglit ei nõudnud....
See oli ka ammu, kuid nüüd nõutakse.
02.06.2010 at 13:09
uzzac
 
Estfield - wirx
vedas meil siis :)
02.06.2010 at 13:19
-fred-
 
Estfield - wirx
quote:
uzzac: vedas meil siis :)
Siis polnud me veel Euroopa Liidus.
02.06.2010 at 13:34 1 edit. Last edited 02.06.2010 at 13:34 by -fred-
wirx
  
Estfield - wirx
hetkel on time out, viimasel OT-l tuli mootorisse mobla suurune auk sisse ja vaja uut mootorit peale...kui aega saan siis kirjutan täpsemalt ka...mingi kütuse probleem oli

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
02.06.2010 at 22:56
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : Estfield - wirx   .. 5 6 7 8 9 10 11  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.