register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : opentrack.ee : Allkirjad  
Poster Message
Jesper
 
Allkirjad
quote:
peep kirjutas üleaiafoorumis: ja mina ei saa aru miks on vaja tqhq foorumis kasutada allkirja "167 hp Audi"

Probleem on selles, et OT ja Tqhq foorumites on kõigil üks ja seesama allkiri, seega võib ühes kohane allkiri (näiteks "minu kiire kurvisõidu bemm" ) tuua teises kaasa sellise reaktsiooni :kill.

Võib muidugi arutleda allkirja kui sellise mõttekuse üle, aga noh allkirjadesse igasugu läbu toppimine on netikultuuri iidne osa, Useneti ajastust juba.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
06.01.2009 at 15:44 1 edit. Last edited 06.01.2009 at 15:44 by Jesper
Pierre
Allkirjad
njah, võtan selle jama omaks.
tegelikult võib mul olla ka tehtud 2 eraldi "kasutajat", sest postituste arv on erinev, kui vaadata.
aga ma ei tea kuidas see count käib? ja ei mäleta ka enam täpselt kuidas ma reganud olen, aga jah....
07.01.2009 at 02:44
Jesper
 
Allkirjad
Postituste arvu näitab jällegi vastavalt sellele, kummalt poolt aeda vaatad :) Sul on ilmselgelt üks kasutaja mõlemis, nagu meil kõigil.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.01.2009 at 02:59
opentrack.tqhq.ee foorum : opentrack.ee : Allkirjad  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.