register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Pardakaamera   1 2  
Poster Message
HoCi
  
Pardakaamera
quote:
urmet:
ca 300.- maksab Photopointis iminapaga ministatiiv. Ma olen mõned korrad kaamera sellega pea alaspidi esiklaasi külge pannud - saab hakkama küll. Selline jupp on piisavalt odav, et alguses proovid ja siis teed otsuseid, mida ehitada või osta.

selline siis: http://www.photopoint.ee/toode.php?id=9354


Hmm, see sobiks alguses isegi(kaamera kaalusin ära: 460g suure akuga ja 380g väikse akuga). Aga edaspidi tahaks mingit sellist kinnitust kuhugi aretada, et lastaks ka rahvasprindil rajale sellega.

Tnx urmet :)



____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
04.11.2007 at 18:10
matukas
  
Pardakaamera
quote:
Silwer: Chasecam on äge aga maksab ka omajagu.
Heh, ma sain õnneks omal ajal näpud vahele. Esimese partii hind oli väga atraktiivne. Aga tegelikult on praegustel salvestitel vaikimisi sees G-jõudude moodul, mis teeb hinna väheke krõbedamaks. Alguses oli see eraldi hinnaga ca 100 USD. Minu omal seda moodulit pole ja ei näe ka esialgu mõtet. Tekkis aga mõte osta split-screen protsessor ja teine kaamera. Eks näis, kas teostub. Esmalt tuleb autot arendada :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
07.05.2009 at 16:25
agent
  
Pardakaamera
Mul pardakaamera läks maksma 100eeku :)
1) Seebikas (juba oli, HD video tugi, 4Gb mälukaart, 140g kaal)
2) Lame põhjaga kinnitusplaat shtatiivist (90eek photopointist)
3) kahepoolne kleepuv lint (10 eek)



____________________________
S2000 FTW
07.05.2009 at 16:39 2 edits. Last edited 07.05.2009 at 16:41 by agent
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Pardakaamera   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.