register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Põnevaid linke   .. 11 12 13 14 15 16 17  
Poster Message
compact
Põnevaid linke
quote:
Jesper: Tõeliselt hästi läbi mõeldud paigutus, mul on umbes sama palju kola aga see võtab umbes 2x rohkem põrandapinda :) Õnneks viimast küll veel jätkub natuke.
Eriti hakkas mulle meeldima põrandast välja kerkiv tõstuk - ruumi kasutuse mõttes on selline eriti ökonoomne. Kas meiemaal ka sellist kuskilt osta saab?
Küll on minuarust mõneti palju töölaudasid suhteliselt kitsasse garaazi topitud (seinal veel 2 allalastavat tagavaraks). Pisut imestama pani veel sagedamini kasutatavate tööriistade valik, kus puudusid padrun- ja lehtsilmusvõtmed, samas oli ühe laua kohal haamrite valik selline millest mina isiklikult garaazis vist terve elu jooksul ainult pooli kasutanud olen :)
01.02.2013 at 10:09
Raceboy
 
Põnevaid linke
Tööriistade kasutus on puhtalt subjektiivne (räägitakse ju et nõukaajal oli vaid kaks põhitööriista: kuvalda ja joptvajumatt :) ), kuid kas meie kliimas on mõeldav selline garaaž ilma eesruumita, kus auto jalad puhtaks saaks.

Keraamilisest plaadist põrand on muidugi äge, olen ise mõelnud et võiks puhtuse ja hooldatavuse lihtsuse mõttes olla kas epopõrand või keraamiline plaat.

____________________________
www.vems.ee
01.02.2013 at 10:13
charger
Põnevaid linke
Laosisustusega tegelevad firmad müüvad igasuguse kandejõuga käärtõstukeid kauba laadimiseks, tundub, et sellist seal kasutataksegi.
01.02.2013 at 10:41
uzzac
 
Põnevaid linke
Mul tekkis küsimus, kuidas peaks tavalise tagaveduse käigukasti näiteks kätte saama sellese tõstukiga :)

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
01.02.2013 at 11:26
anryo
  
Põnevaid linke
quote:
uzzac: Mul tekkis küsimus, kuidas peaks tavalise tagaveduse käigukasti näiteks kätte saama sellese tõstukiga :)
No kui kasutada käärtõstukit, siis võiks veel see "plaat" või vähemalt osa sellest olla eemaldatav, siis peaks keskele piisavalt vaba ruumi jääma?


____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
01.02.2013 at 11:36
uzzac
 
Põnevaid linke
quote:
anryo:
quote:
uzzac: Mul tekkis küsimus, kuidas peaks tavalise tagaveduse käigukasti näiteks kätte saama sellese tõstukiga :)
No kui kasutada käärtõstukit, siis võiks veel see "plaat" või vähemalt osa sellest olla eemaldatav, siis peaks keskele piisavalt vaba ruumi jääma?


Novot, teine tera kohe :) . Selles ilusas graažis paistab suur keraamilise plaadi lätakas seal olevat. Samas arvestades Porsche iseärasusi, siis antud juhul täidab see tõstuk oma eesmärki 100%

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
01.02.2013 at 11:44
Raceboy
 
Põnevaid linke
quote:
uzzac: Mul tekkis küsimus, kuidas peaks tavalise tagaveduse käigukasti näiteks kätte saama sellese tõstukiga :)


Ta kirjutas seal ka, et eesmootoriga auto puhul poleks sellise tõstuki kasutamine nii mugav kui tagamootori puhul.

____________________________
www.vems.ee
01.02.2013 at 11:44
peep
 
Moderator
Põnevaid linke
Kes muidu ei loe seda saiti, siis huvitavat lugemist koos paljude piltidega ühest väga edukast võistlusmasinast.

http://www.speedhunters.com/2013/01/1989-porsche-962ck6-the-evolution-of-success/

Lahe, et tulede lülitid on otse vanast 911'st.:)
01.02.2013 at 11:55
Raceboy
 
Põnevaid linke
Jah, neid autosid ikka liigub ja nt Pelicani asutajal Wayne Dempseyl on neid praeguseks 4 tk, lisaks ta 959-le jt huvitavatele masinatele. Ja tegeleb nendega ise..

____________________________
www.vems.ee
01.02.2013 at 12:19
Jesper
 
Põnevaid linke
Garaažidest võiks tegelt eraldi teema teha :) Ega need bitid ju süüa ei küsi, aga vahel tahaks läbi lapata kuna piltidel on häid ideid.

Minuarust see tõstuk on BS, võibolla Porsche puhul töötab kuna seal käib mootori maha võtmine keret tõstes vms, aga tavalise auto puhul ei tee seal küll mitte midagi asjalikku ära sellisega. Isegi seda ei saa teha, et tõstad üles ja paned pukid alla, tõstuk jääb ette. Ja tegelikult tõstuk on küll mugav asi, aga hirmus ruumiröövel - väiksesse garaaži ma pigem soetaks või teeks korralikud kõrged pukid, sellised nagu rallimeestel hooldusalas on. Endal seisab see töö veel ees, kuna enne on vaja pukkide autopoolses liideses raudoksiid terasega asendada :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
01.02.2013 at 13:03
rustang
  
Moderator
Põnevaid linke
Vanemale 911-le sobib see tõstuk hästi, sest autopõhja all keskel ongi umbes samasuur sile pind kuhu antud tõstuki plaat toetub ja kus ühtegi hooldust vajavat sõlme ei paikne.

Samuti sobiks see inimesele, kes tahab mugavat meetodit oma hobiauto rataste vahetamiseks, pidurite ja sildade hooldamiseks jne jms aga kes keerulisemad tööd laseb teha töökojas. Müüakse ka Eestis aga hind on päris krõbe, vaata nt. siin.

Kaalusin ise säärase ostmist aga esialgu loobusin. Mulle ei mahu klassikaline postidega tõstuk garaazi ära, lagi on madal.
01.02.2013 at 15:50
TonyS.
Põnevaid linke
Peep (raceboy) kui tahad epopõrandaid siis võta kontakti, põhitööna teinud neid juba 9 aastat. (tonis@epoteks.ee/53449109). Vähe offtopic on aga vast pole hullu.
01.02.2013 at 16:35
Cardo
 
Põnevaid linke
Selline tõstuk sobib ideaalselt tüüpilisse garaazi, millel on võimalik põrandasse auk kaevata. 90% nokitsemisi saab selle tõstuki abiga tehtud. Kui on suur garaaz, siis sobiks sellise lisatõstukina. Iga asjajaoks on omad abivahendid. Hobiauto on ju antud teemapuhul näiteks. Võistlustiimide garaazid näevad ju teistsugused välja. Garaazi sisu on minuarust selline fotopopp garaaz, kõik ei peagi olema vajalik mis seal näha. Motosport - tehnikasport - kunst.
01.02.2013 at 18:44
uzzac
 
Põnevaid linke
Mitte just väga tavaline rajaauto :)


Kliki pilti või http://petrolheads.ee/2013/02/jaaradade-hirm-mootortriikraud/


____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
04.02.2013 at 12:46
uzzac
 
Põnevaid linke
Sellekandi kõvemad driftimehed käisid Laitses libisemas. Loe kuidas ja miks

EST versiooniks kliki pilti! - ENGLISH version also http://petrolheads.ee/english/wisefab-winternationals-2013/


____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
06.02.2013 at 11:24
Chillbill
 
Põnevaid linke


Speedhuntersis lugemist Lancia Triflux turbomootorist (vt pilt) ning Lancia ECV1 ja ECV2 prototüüpidest: http://www.speedhunters.com/2013/02/the-triflux/

Varasemalt olen leidnud ECV1 ja ECV2 (vt pilt) kohta infot mh siit: http://www.ecv1.com/e-home.htm







06.02.2013 at 18:05
Jesper
 
Põnevaid linke
Hehe, peenike nimi küll pandud ja tehnoloogia on ka äge, aga pildilt vaatab vastu vana hea Fiat Twin-Cam :)

Täiendus, sry, ma ei märganud esimese hooga et jutt käibki 80ndatest, arvasin et see on mingi hiljuti ehitatud asi.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.02.2013 at 01:00 1 edit. Last edited 07.02.2013 at 01:03 by Jesper
silver
Põnevaid linke

vanad touringcar-id

vana dtm
12.02.2013 at 15:37 1 edit. Last edited 12.02.2013 at 15:49 by silver
mykoloog
Põnevaid linke
1963 aasta Sebringi 12h start.



Ja 5000 HP masin, millega 1964 saavutati kiirusrekordiks 649 kh/h
15.02.2013 at 20:30
Jackson
Põnevaid linke
Kawaaki 48-silindrine mootorratas. Konvektsioonjahutusega;)

16.02.2013 at 01:40
Raceboy
 
Põnevaid linke
Testisõit 918 Spyderiga: http://www.crankandpiston.com/on-the-road/porsche-918-spyder-dubai-its-here/



____________________________
www.vems.ee
18.02.2013 at 14:23
uzzac
 
Põnevaid linke
Jääraja sarja viimane etapp selgitas võitjad.

Kliki pilti või - http://petrolheads.ee/2013/02/laanemaa-jaarajavoistluste-viimane-etapp/


____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
19.02.2013 at 10:13
TonyS.
Põnevaid linke
Natuke juttu klapiajamitest

22.02.2013 at 11:13
silver
Põnevaid linke
Eesti rally 2013 avaetapp
http://www.tv3play.ee/play/300066/
22.02.2013 at 12:28
bagiauto
 
Põnevaid linke
taolist asja proovis käima saada ka VW. Nemad kasutasid küll elektromagneteid klappide juhtimiseks. Pidi see tulema Phaetonile ja räägiti sellest 2003 aastal. Väidetavalt 2 klapilised mootorid juba olid olemas ja töötasid sellise süsteemiga, kuid nagu näha jäi see asi ikkagi teostamata.
22.02.2013 at 13:19
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Põnevaid linke   .. 11 12 13 14 15 16 17  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.