register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Põnevaid linke   .. 10 11 12 13 14 15 16 ..  
Poster Message
uzzac
 
Põnevaid linke
Nagu näha ei tuunita Saksas ainult autosid, kuigi põhirõhk on ikkagi masinatel.

kliki pilti


____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
04.01.2013 at 10:28
Cardo
 
Põnevaid linke
Ma juba arvasin, et see link viib mõnele XXX lehele. Hää et niigi läits !!
Minu arvamus on samas ikkagi, et kogu see stuff on igatipidi üks tõeline xxx nagunii, peale oskuslikult ja hea tehnikaga tehtud piltide ei saa sellest automudelismi nikerdisest mitte kui mõmmigi aru ... vist vanadus ??
04.01.2013 at 12:22
Ivalo
 
Põnevaid linke
Ei usu et vanadus, pigem aastatega kogunenud tarkus. :)
04.01.2013 at 15:18
uzzac
 
Põnevaid linke
Lohutage end kuidas tahate :)

Tegelikkuses olid paljud masinad hoopis muljetavaldavamad kui pildipeal paistavad. Aga tuleb tõdeda, et enamik neist jättis mind siiski täiesti külmaks. Siim vana tuuninguhaina minu arvamust ei jaga kindlasti :)

____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
04.01.2013 at 15:38
Raceboy
 
Põnevaid linke
Mul tekkis neid autosid vaadates küsimus, et huvitav kas mõnega neist sõidetakse ka kuskiltki otsast regulaarselt?

Aga jah, logareid ja pidurisadulaid nahatada.....

____________________________
www.vems.ee
04.01.2013 at 15:43
uzzac
 
Põnevaid linke
quote:
Raceboy: Mul tekkis neid autosid vaadates küsimus, et huvitav kas mõnega neist sõidetakse ka kuskiltki otsast regulaarselt?

Aga jah, logareid ja pidurisadulaid nahatada.....


Regulaarselt treilale ja sealt garaaži või šhowle :) Pillid, mis olid üleni kroomist sillaosadega ei näinud küll sedamoodi välja. Kettad nagu uued jne.

Aga sadulast haigem asi mida nahatada on näiteks esimese ventketta õhuvahe, igast siduritrossidest, pidurivolladest ja teistest lõdvikutest rääkimata.


____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
04.01.2013 at 16:10
Jesper
 
Põnevaid linke
Oh jah, ma ka klikkisin ilma kommentaare lugemata larts lahti ja pidin tükk aega DTMi monokokide pilte vaatama et vaimne tasakaal tagasi saada.

Anoh igaühele oma. Retrospektiivis võtab kaanepilt selle teema hästi kokku :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
04.01.2013 at 16:14 1 edit. Last edited 04.01.2013 at 16:15 by Jesper
rustang
  
Moderator
Põnevaid linke
quote:
Jesper:Retrospektiivis võtab kaanepilt selle teema hästi kokku :)

Tütarlaps pildil üleni nahaga kaetud :)
04.01.2013 at 16:25
Jesper
 
Põnevaid linke
Ei sooviks riskida sellega, et autofoorumis ühegi naissoost isiku välimust kommenteerida, aga parafraseerides tuntud vanasõna: teibi Panamerat palju tahad, ikka näeb välja vähe metsa poole ;)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
04.01.2013 at 16:47
Raceboy
 
Põnevaid linke
Lugu sellest, kuidas 12 Porschet kiiruga Dubaist US&A'sse toimetati: http://forums.pelicanparts.com/porsche-911-technical-forum/630964-12-old-porsches-dubai-usa.html

____________________________
www.vems.ee
04.01.2013 at 16:53
Juhan Tuhk
Põnevaid linke
Audi S7 vaadates tekkis esimese emotsioonina küsimus, kas selle on tellinud ZZ Topi "habemed"...
04.01.2013 at 17:26
ICE
  
Põnevaid linke
Tuuningmasinate puhul pole absoluutselt mõtet keskenduda nende võimalikule või võimatule funktsionaalsusele, ilule, praktilisusele, hullumeelsusele või misiganes ikkagi mõõdetavale-tajutavale suurusele, sest see lihtsalt pole nii. Tippmasinate puhul on minujaoks lihtsalt nauditav mentaliteet, et "jah ma tahan ja ma ka saan" seda või teist teha. Ei ole mitte mingeid piire, reegleid või kirjutamata seadusi. Kui rajamasinate, helimasinate, kiirendusmasinate ja misiganesmasinate jaoks kehtivad reeglid või elementaarsed nõuded (auto võiks ju olla võimeline ise liikuma) siis optilises tuuningus sellist asja pole olemas. See, kas me neid autosid mõistame, vihkame või heaks kiidame, on juba totaalselt erinev teema.
Ise sai kunagi ainult optilisega tegeletud (sest kapotialust tehnikat ma ei jaganud ja see polnud nii levinud) ja kuigi ma ei teeks endale sellist autot enam iial siis vaadata on neid siiani ülilõbus. Lihtsalt seda inimeste mõttemaailma, oskuste-soovide ja finantside salatikaussi.

____________________________
Petrolheads.ee
04.01.2013 at 21:53 1 edit. Last edited 04.01.2013 at 21:54 by ICE
Jackson
Põnevaid linke



27. jaanuaril tuleb Top Gear tagasi :)
06.01.2013 at 16:41
uzzac
 
Põnevaid linke
Esseni saaga jumal-teab-mitmendas osas toome teile vaatamisesks superautod

KLIKI PILTI


____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
07.01.2013 at 12:27
Cardo
 
Põnevaid linke
Sellel fotoseerial seekord nii silm kui mõistus puhkasid käsikäes ! Tänx !!
07.01.2013 at 19:56
ICE
  
Põnevaid linke
OpenTrack kontekstis on ehk magusaimad pildid alles tulemas.

____________________________
Petrolheads.ee
07.01.2013 at 21:03
Jackson
Põnevaid linke

Transsyberia 2007 - Dr. Erik Brandenburg ise-ehitatud 911 Safari'ga


08.01.2013 at 10:01
uzzac
 
Põnevaid linke
Jätkame drifteritega

Kliki pilti.


____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
10.01.2013 at 12:31
tsrk
 
Põnevaid linke
Mõned põnevad pildid Tallinnast ja ka Pirita-Kloostrimetsa ringrajalt aastast 195... (isegi mina ei olnud siis veel sündinud :) )

http://visualhistory.livejournal.com/159463.html



Kiivrid VIST ei vastanud FIA reeglitele ja Essen 2012 oli veel kaugel.
11.01.2013 at 20:06 2 edits. Last edited 11.01.2013 at 20:13 by tsrk
Aspelund
Põnevaid linke
Tavaline tankisti kiiver. Kui ma ei eksi, on krossirattal 304 Ploom/Suurkuusk... Kalevi klubi märk on neil igatahes korvil.

Toona sõideti M-72'ga ka soolona krossi. Kirsad, vanad tunked, tankistikiiver. Ja uhati nii kaks tundi Pirita ja Iru ümbruses. Mootorrattad ja mehed oli siis ikka rauast...
13.01.2013 at 15:04
Jesper
 
Põnevaid linke
Corvette C7



Nagu Viperi puhulgi, vajab välimus vist natuke harjumist :) Aga vähemalt positiivne on see, et ei tehtud retrodisaini, nagu viimasel ajal moes kipub olema.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
14.01.2013 at 06:22
peep
 
Moderator
Põnevaid linke
Väga kena minu silma jaoks. Lugesin just uue mootori kohta, SBC 5 põlvkond, 6,2 l. 450hj/450 ft-lb. Kindlasti on SBC ka üks põhjuseid miks see masin nii normaalne välja näeb, pean silmas madalat kapotijoont.

Uus Mustang on samuti täiesti retrovaba, siin mingi eelvaada:

14.01.2013 at 10:11 1 edit. Last edited 14.01.2013 at 10:14 by peep
Jesper
 
Põnevaid linke
Mustangist räägitakse üldse veidraid jutte, et V8 läheb ajaloo prügikasti ja hoopis turboga rida 4 on tulevik jms. Kui palju sellest tõele vastab, teavad ilmselt hetkel ainult Fordi töötajad.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
14.01.2013 at 10:47
mart154
 
Põnevaid linke
Arvestades milline EcoBoosti promomine üle maailma käib, ei imestaks üldse väikest mootorit fordilt...
15.01.2013 at 00:40
uzzac
 
Põnevaid linke
Natuke silmailu mootorrataste ja tiimitsikkide näol

Kliki pilti


____________________________
Lada 2101 Coupé AruveeRacingTeam Petrolheads.ee
15.01.2013 at 10:42
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Põnevaid linke   .. 10 11 12 13 14 15 16 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.