register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Projekt "Diislilembeline rajasõidu Golf 3"?  
Poster Message
hall
 
Projekt "Diislilembeline rajasõidu Golf 3"?
Traktoriküttega sõitva rajaauto ehitamise plaan on mul peas mõlkunud juba mõnda aega, seda siis vähemal või rohkemal määral. Nüüd, pärast selle: http://opentrack.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=493 teema tekkimist, hakkas asi jälle rohkemal määral mõlkuma.
Minu tänane lähtepositsioon on selline, et mul on olemas VW kombinaadis valmistatud Golf 3 motorsport kere, millel puuduvad sõitmiseks iste, rool, turvavööd, mõned pidurivoolikud, piduriregulaator, mootor, väljalase ja veel ehk mõni pisvidin. Sellest autost saaks teha huvitava (vähemalt minu hinnangul) pikema otsa rinkasõitude sõitmiseks sobiva liikuri kui sellele olemasolevale tehnikale lisada juurde Volkari 110 kw 1.9 TDI mootor. Sellest teemast on mõnede inimestega ka siinsest foorumiseltskonnast ca pool aastat tagasi veidi räägitud, aga küsiks siiski suurelt ringilt: kas täna leidub kedagi, eks oleks valmis liituma asja ehitamise (ja pärast ka sõitmise) ideega lisades omaltpoolt vähemalt puuduoleva mootori?

Auto ise nägi, siis kui ta viimati sõitis, välja selline:


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
25.12.2008 at 18:12
peep
 
Moderator
Projekt "Diislilembeline rajasõidu Golf 3"?
Mis võistlusi silmas pead, Palanga ?
25.12.2008 at 18:46
hall
 
Projekt "Diislilembeline rajasõidu Golf 3"?
quote:
peep: Mis võistlusi silmas pead, Palanga ?


Esialgu mõni leedukate 4tunnisõit, siis Palanga ja kui ikka veel jõudu jätkub, siis mõni 24h sõit.

Infoks niipalju, et arvestades ARL mootorite hindu Saksas ja UK-s, on mootori soetamiseks vajaliku investeeringu suurusjärk ilmselt 30-40k.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
25.12.2008 at 19:00
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Projekt "Diislilembeline rajasõidu Golf 3"?  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.