register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Pesuri ja Soomeri GTR-id  
Poster Message
Gsinut
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Sai tehtud Pesuri tegelikult ju rinkasuunitlusega masinast VIDEO
02.12.2008 at 14:12 1 edit. Last edited 27.01.2009 at 10:46 by Gsinut
joonas
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Lõpus öeldi, et vist ei teata ühtegi ringraja autot, mis kiiremini kiirendaks :) Võibolla sain millestki valesti aru. Mis see BMW parim aeg oli?

Saugal paar ringi vuranud Porsche Carrera GT peaks tehasest tulnuna juba sama aega sõitma.

____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
02.12.2008 at 22:27
-XR-
Pesuri ja Soomeri GTR-id
quote:
joonas: Lõpus öeldi, et vist ei teata ühtegi ringraja autot, mis kiiremini kiirendaks :) Võibolla sain millestki valesti aru. Mis see BMW parim aeg oli?

Saugal paar ringi vuranud Porsche Carrera GT peaks tehasest tulnuna juba sama aega sõitma.

kiiremini 400m peal mõeldi, mitte ringrajal.
Ju nad üritasid vist seda öelda, et teisi pole mõõdetud 400m peal :D
03.12.2008 at 02:03
peep
 
Moderator
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Ma saan aru, et on igav aga enne postitamist kuulake hoolikamalt.;) Räägiti ringraja autodest. Carrera GT on tänavasõidu auto, ning alla 11 sekundi ei sõida ja peale paari täislaks starti annaks ta süsiniksidur anyway otsad. Sel aastal ei olnud joonel ühtegi autot, mis minu arvates suudaks antud BMW'le 400 m. kiirenduses vastu saada - isegi kui rehvid oleks samasugused ehk rinka slikid. Ja drag'i rehvidega on ta tõenäoliselt esimese 400 m peal umbes sama kiire kui F1. Iseasi, et see pole eriti oluline võistlemise seisukohast.

Vaadake parem videot:

03.12.2008 at 11:04
devilc
Moderator
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Rääkige laisale, mis aega ja lõppkiirust see masin sõitis? Ei jaksanud videot lõpuni vaadata. Ilus on küll.
03.12.2008 at 11:25
Raceboy
 
Pesuri ja Soomeri GTR-id
IIRC jäi parimaks 11.3 s ja lõppkiirused 190 kanti.

____________________________
www.vems.ee
03.12.2008 at 11:48
joonas
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Loodame, et järgmine aasta näeb seda autot vähemalt OT üritusel kui eelarve on piiratud.

Mõte oligi selles, et OT-l käib masinaid, mis võiksid 400 m kiiremini (sama ajaga) sõita ja seda ilma tühjaks loopimata.

Vaatasin seda väiksemas formaadis varianti ja vähemalt see oli karmilt kokku lõigatud ja just üks lõike koht oli seal ringraja autode jutu juures.

Aga eks see on tänapäeva ajakirjanduse viga, et lahmitakse niisama. Oleksid võinud küsida, millist aega nemad Saugalt ootavad vms. See, et auto on äge on kõigile selge :)



____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
03.12.2008 at 12:33
peep
 
Moderator
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Ei lahmi ju "nemad" niisama, Sina lahmid.;)

Lisaks OT ja ringrada antud intervjuu kontekstis on kaks erinevat asja, jutt käis sportringrajast, mitte tänavasõiduautodest. Lisaks mina ei ole näinud OT'l alla 11 sek autosid, mida see konkreetne BMW kahtlemata on.
03.12.2008 at 12:41 1 edit. Last edited 03.12.2008 at 12:43 by peep
newton
 
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Roul sõitis ABCS-il 10,9@211; ei oska arvata, kas ja kui palju nt. Kuismaneni auto temast veerandmiilil aeglasem oleks.
03.12.2008 at 12:47
peep
 
Moderator
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Eags midagi, kogume rahad kokku ja maksame mõlemale tiimile kulud kinni ning saamegi selle ülitähtsa info teada. Oh seda Ardot küll, et ta nii olulisel teemal hoolimatult sõna võttis. :D

Kes on valmis isiklikult üritust finantseerima ? Tõde peab ju võitma !!! :lol
03.12.2008 at 13:00
devilc
Moderator
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Irw. Talv on lõbus aeg. :)
03.12.2008 at 13:58
raimo_r
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Antud hetkel on Eero auto pisut ülekaalus oma kubatuuri kohta (dragracing'u reeglite järgi). Loodetavasti toob järgmine aasta loodetud arengud ning siis pole alla 10,5 ka võimatu.

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
03.12.2008 at 14:57
python
 
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Videolõigus öeldi, et tegu ringrajamasinaga. On sellekohta ka infot mis aega see ka Pärnus sõidab või pole jõutud veel proovida?
See 400m aeg tundub küll eeskujulik, kuid ringrada pole ju sirge ning seal tulevad ka mängu muud tegurid nagu sillgeomeetria, pidurid
ja jne.
03.12.2008 at 16:13
joonas
Pesuri ja Soomeri GTR-id
quote:
peep: Eags midagi, kogume rahad kokku ja maksame mõlemale tiimile kulud kinni ning saamegi selle ülitähtsa info teada. Oh seda Ardot küll, et ta nii olulisel teemal hoolimatult sõna võttis. :D

Kes on valmis isiklikult üritust finantseerima ? Tõde peab ju võitma !!! :lol

Minu jaoks ei olegi tähtis see, et kui kiire see BMW on. Imelik on lihtsalt see, et n.ö. autosaadet tegevad inimesed nii lihtsalt avaldusi teevad. Samas kui jäljendada Jeremy Clarksonit, siis on kõik õige.

Mina sooviks näha/kuulda fakte. Näiteks ei näidatud auto vedrustust ja selle reguleerimisvõimalusi vms.

Ehk mind segas müügimehe stiilis jutt. Aga Teie abiga on juba selgunud ka mõned faktid, mida ilma siia postitamiseta poleks teada saanud. Tänan!

Palju selline üritus võiks maksta? Et järgmine kord teaks, kas julgeks üldse sõna võtta LOL. OT üritusel osalemistasu võin Pesuri eest maksta küll :)



____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
03.12.2008 at 18:57
Pierre
Pesuri ja Soomeri GTR-id
mis rinka klassi see Pesuri bemar sõidab? mis on tulemused?

mina olen teda aint 400 peal näinud, kui tegu selle punase loomaga on (ma videot ei näe).
03.12.2008 at 19:58
raimo_r
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Autol on coilover vedrustus, põhimõtteliselt E36 oma. Olemas on ka suured "ringraja" pidurid, kuid 402m läbimiseks on alla kruvitud kergemad e36 325 stock pidurid.

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
03.12.2008 at 20:00 2 edits. Last edited 03.12.2008 at 20:01 by raimo_r
hall
 
Pesuri ja Soomeri GTR-id
quote:
Pierre: mis rinka klassi see Pesuri bemar sõidab? mis on tulemused?

mina olen teda aint 400 peal näinud, kui tegu selle punase loomaga on (ma videot ei näe).


Rinkale pole veel jõudnud. Klassidest on sobiv NEZ GT.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
04.12.2008 at 08:53
Gsinut
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Ei hakanud uut teemat tegema, aga täna eetris siinsele rahvale ehk tuttavad sellid ehk sägad kes võistlustel kaamerate taga passivad ja üritavad teid heas poosis tabada: VIDEO

Karli teeb oma koti (tegelt suure kohvri) lahti ja seletab ära ka millega mida piltida.

Teemasse: Peebul vist õigus, sai vist jah hooletult teema üles tõmmatud :D . Iseenesest tegu ju ainulaadse projektiga, mida ei peaks kiruma vaid pikkisilmi ootama, millal ta rajale tuleks. Asja ainulaadsust näitab ka see, et inglaste BMW ajakiri selle vastu huvi tundis ja veebruaris loo avaldab. Eks see ju Eero suur unistus ole, sellega kuskil rinkal sõita ja olgem ausad, kätt on tal selleks piisavalt ma arvan.
04.12.2008 at 11:15
-XR-
Pesuri ja Soomeri GTR-id
quote:
Gsinut: Ei hakanud uut teemat tegema, aga täna eetris siinsele rahvale ehk tuttavad sellid ehk sägad kes võistlustel kaamerate taga passivad ja üritavad teid heas poosis tabada: VIDEO

Karli teeb oma koti (tegelt suure kohvri) lahti ja seletab ära ka millega mida piltida.

Teemasse: Peebul vist õigus, sai vist jah hooletult teema üles tõmmatud :D . Iseenesest tegu ju ainulaadse projektiga, mida ei peaks kiruma vaid pikkisilmi ootama, millal ta rajale tuleks. Asja ainulaadsust näitab ka see, et inglaste BMW ajakiri selle vastu huvi tundis ja veebruaris loo avaldab. Eks see ju Eero suur unistus ole, sellega kuskil rinkal sõita ja olgem ausad, kätt on tal selleks piisavalt ma arvan.

Ma muidu ei ütle midagi halba, aga Ardo võiks oma slängi kuidagi vähemaks jätta.
Mõne lause puhul peab päris mitu korda ikka mõtlema, mida ta nüüd ütles.
Kettas ja pauku teha jms...
Teistes veebisaadetes ma pole nii ohtrat slängikasutust märganud. (USA saitidel).
04.12.2008 at 21:24
Gsinut
Pesuri ja Soomeri GTR-id
See peaks nüüd vist rinkameeste kohustuslikku programmi kuuluma: Tõnu Soomeri BMW M3 GTR

Edit: Pean mainima, et see on rinkapillidest minu üks isiklikke lemmikuid... ma ei tea miks, aga selles pillis on midagi.
27.01.2009 at 10:45 1 edit. Last edited 27.01.2009 at 10:47 by Gsinut
veekaheksa
Pesuri ja Soomeri GTR-id
Vot Soomer on juba E30 M3 ajast üks tegija mees minu silmis. See aasta sai seda GTR'i Krabal nähtud ja väga hea mulje jäi. Mees teeb, mis mees tahab. Mis siis, et USAplastiku mehed kiiremad on.
29.01.2009 at 00:56
hall
 
Pesuri ja Soomeri GTR-id
quote:
veekaheksa: Vot Soomer on juba E30 M3 ajast üks tegija mees minu silmis. See aasta sai seda GTR'i Krabal nähtud ja väga hea mulje jäi. Mees teeb, mis mees tahab. Mis siis, et USAplastiku mehed kiiremad on.

Minu jaoks on Tõnu autoriteet juba E30 320 ajast. Tõnu ja kogu tema team on äärmiselt lahe seltskond, kes teevad asja hingega ja aitavad alati kui saavad. Striitreissimeeste keeles väljendudes, respekk, Tõnu.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
29.01.2009 at 12:42
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Pesuri ja Soomeri GTR-id  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.