register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW E30 M3 - peep   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Poster Message
raimo_r
BMW E30 M3 - peep
Mina tahtsin alguses ainult punast isendit aga kõik mis müüki tulid, müüdi maha 24h-48h'ga - müstika.

Originaal punane on selline


kuid ma soovitaks BMW tehase värvivalikust ImolaRot2 värvi, mis on siis midagi lähedast "ferraripunasele". Ja loomulikult katus mustaks värvida või siis carbon imitatsiooniga ;)
See originaal Nagarosilber on muidugi üks väga hästi sobiv värv ning oranz sobib kiiresõidu autole alati.

valge muidugi on ja jääb ilusaks:


____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
26.03.2009 at 09:51
peep
 
Moderator
BMW E30 M3 - peep
Kuna auto ise pole originaal, siis originaalvärv ei ole eriti oluline minu jaoks. Hetkel on lõpusirgel valge, roheline ja hall suht võrdselt... Roheline oleks hästi teemasse seal metsas sõites, valge kõige praktilisem ja hallis on vaoshoitud agressiivsust.:lol

Mitmevärvilist tegema ei hakka, mingid triibud või mummud on täiesti võimalikud.:D
26.03.2009 at 10:20
m33lis
BMW E30 M3 - peep
+1 hallile värvile .. tagasihoidlike mustade/tumeroheliste triipudega ntx
26.03.2009 at 10:41
Kaido
BMW E30 M3 - peep
Mina hääletaks samuti halli mati poolt, kuid selle pidamine võib praktikas üsna vastik olla – võimalike paranduste korral on neid väga keeruline teha, sest järeltöötlus paneb värvi läikima ja kogu mulje on rikutud. Halli kõrvale jättes tuleks eelistada ajastukohaseid kombinatsioone, need panevad igal fännil pumba ülerõhuga käima ja soodustavad hilisemat turustamist. Valge, motorsporti triipudega oleks kindel, kuid mitte eriti originaalne valik. Üsna hea võiks jääda ka kombinatsioon briti racing greenist koostöös tumeda hõbedase tooniga – näiteks lai triip üle auto vms...

Nn tuuninguvärvidest annab poleeritud randiga velgede korral väga hea mulje BMW enda 3liitrise M3 värv (E36) - oli vist Dakar Gelb, selline heledam murtud kollane toon. Kasutada võiks ka Jägermeistri punast ning seda vähe neoonile lähedasemaks segada. Igasugused kameeleon-toonid ja muu selline pole hea plaan - need ei vasta ajastule ning selle auto fännid mäletavad teda eeskätt omas ajas – moodsamad värvid mõjuvad E30 seljas kui võõrkeha. Hall matt on seda samuti, kuid on tehasekombinatsioonile lähedane ja pole nii pretensioonikas. Enda auto tegin BMW enda värviga hõbedaseks ja lausa uskumatu, kui hästi valgus vormid esile toob – laiendid on nagu poole suuremad .-)
26.03.2009 at 10:53
Jesper
 
BMW E30 M3 - peep
Peep, mitte point pole selles et auto ise peaks originaal olema, aga originaal-värvikaardilt värvi valimine on kordades rohkem safe bet kui ise leiutamine, sest disainerid on selle kaardi sinu eest läbi mõelnud-arutanud-vaielnud ;)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
26.03.2009 at 10:55
spark
 
BMW E30 M3 - peep
kui triip, täpp ja ruut pole probleem
siis BMW-l ilusaid on näiteid piisavalt.

____________________________
Seitsekümmend Viis
26.03.2009 at 11:14 1 edit. Last edited 26.03.2009 at 13:22 by peep
python
 
BMW E30 M3 - peep
Valge(võib-olla kapoti peal diagonaalis motorspordi värvides triipud) ja hõbedane on konservatiivse poole pealt kõige kindlam ja ilusam. Samas selline tänapäeva lahendus oleks see lambo värv n.ö."gun metallik".
Lisaks pildikogu: http://www.zandbak.net/classiczandbak.htm

26.03.2009 at 11:38 1 edit. Last edited 26.03.2009 at 11:38 by python
devilc
Moderator
BMW E30 M3 - peep
Krt, minu silmale on see viimane motorspordi triipudega valge küll kõige ilusam.
26.03.2009 at 11:54
mart154
 
BMW E30 M3 - peep
Jesperi "safe" jutule veel lisaks, et üks lisaboonus bmw(või muu tootja) värvivalikust värvi valimisel on kindlasti see, et kui Saksis midagi juhtuma peab, tuleb levinud värvi leidmine ja pealekandmine vast odavam, kui mingi "tuuninguvärvi"?
Mingipärast arvan, et sealmaal pole just odavad need värvitööd...
26.03.2009 at 12:11
Silwer
BMW E30 M3 - peep
Need oranzid, rohelised jne on juba päris levinud aga samas muidugi ka päris ägedad.

Sorry for off-topic aga oma auto jaoks hakkas mulle meeldima sellist sorti kahe-kolme värviga lahendus:
Punasega: http://i41.tinypic.com/hrjzgn.jpg
Rohelisega: http://i39.tinypic.com/30c83vb.jpg

Seda oleks ka lihtne teha kuna alumine osa autost jääks originaal värviga.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
26.03.2009 at 13:55
jaan tatikas
 
BMW E30 M3 - peep
Plast ja süsinik vidinate pealt kaalusääst umbes 44,2 kg.

Tag. luuk + tiib std. 19kg
pl. 8,5kg

Pole paha..
26.03.2009 at 15:00
HrHunt
BMW E30 M3 - peep
Tegelt on õige värv hoopis see:
http://www.behindmatrix.com/e30/fotost/f00863/21.jpg
ja "sõõrmed" peavad kroomitud jääma, või siis peab ka igasuguse vihje neile eemaldama.
Mul haakub see värv miskipärast lennundusega ja sellega ju peep tegelema hakkab,
ma kardan et rohelist autot kisub looma kombel teiste roheliste asjade vahele ja pärast
ei leita veel üles kah :P
Kuigi samas oleks ka kaitsevärvi laiguline M3 väga unikaalne ja ekstreeme
asi - Fleischfresser der grünen Hölle :D

____________________________

26.03.2009 at 16:31 2 edits. Last edited 26.03.2009 at 18:23 by HrHunt
anryo
  
BMW E30 M3 - peep
quote:
peep:aga matt värv pole vist eriti kasutajasõbralik?
Minu Camaro oli poolmati lakiga tehtud ja ma ütleks, et vägagi kasutajasõbralik lahendus, muide.
Ma ei mäleta ainult, kas sa seda IRL ka nägid?

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
26.03.2009 at 17:01 1 edit. Last edited 26.03.2009 at 17:08 by anryo
mart154
 
BMW E30 M3 - peep
quote:
anryo:
quote:
peep:aga matt värv pole vist eriti kasutajasõbralik?
Minu Camaro oli poolmati lakiga tehtud ja ma ütleks, et vägagi kasutajasõbralik lahendus, muide.
Ma ei mäleta ainult, kas sa seda IRL ka nägid?


Aga kas ta siis ka kasutajasõbralik oleks, kui näiteks värviparandusi teha vaja?
26.03.2009 at 18:01
anryo
  
BMW E30 M3 - peep
Matiks teeb ta mitte värv, vaid lakk. Nii, et minu arusaama kohaselt jah.
Mina pidasin pigem küll seda silmas, et hooldada on lihtsam, kui läikivat värvi. Näiteks näpujälgi jms. pole näha ning samuti andestab poolmatt "lained" auto kerepaneelidel.

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
26.03.2009 at 21:33
peep
 
Moderator
BMW E30 M3 - peep
Värvi osas on otsus tehtud, tuleb valge. Kuid osaliselt või isegi täielikult ülekleebituna ehk tegelikkuses mitmevärviline ja valget ei pruugi palju näha jääda. Lõplik lahendus selgub töö käigus, sain mõned huvitavad ideed ja neid tuleb veel arendada.
28.03.2009 at 11:21
Taavi
BMW E30 M3 - peep
Otsus küll Peebul tehtud ja eelnevalt selline lahendus postitatud, aga antud pilt lihtsalt silmale ilus vaadata ja saab desktopina kasutada. Kogemata endal kukkus seebikaga klõpsutades kena välja :)

http://img165.imageshack.us/img165/3180/dsc03586.jpg
07.04.2009 at 18:29
Gsinut
BMW E30 M3 - peep
On küll hilja juba, kuid oma arvamust tahan ikka kuulutada, milleks oleks see valge motorspordi klepsudega. Olen seda elusuuruses mitu korda näppida saanud ja hirmsasti meeldib.
08.04.2009 at 09:32
peep
 
Moderator
BMW E30 M3 - peep
No tulebki valge põhi aga esialgu ilmselt mingite muude kleepsudega ja seega saab alati vahetada disaini. Motospordi disain on muidugi klassika, kuid tahaks midagi erinevat kõigepealt katsetada.
08.04.2009 at 10:19
peep
 
Moderator
BMW E30 M3 - peep
Hetke seis on, et põhi sai värvitud ja ülejäänu krundi alla. Viimased nädalad on läinud kupee ettevalmistamisega, kuid maikuus loodame jälle edusamme teha kuni võiduka lõpuni. Enamus vajalikke komponente on tänaseks hangitud, kuid eks kindlasti midagi on ununenud ja meenub töö käigus.

Äsja sai muretsetud üks päris edev tükk, et silmal oleks hea roolis istudes. :D



Bensukogusega paagis oleks vaja samuti kursis olla:



Mõned kellad ja WB lambda näidik olid tal ostes peal, nendega peaks siis kõik vajalik kombineeritud saama. Displei näitab õli/kütuse rõhku, õli/vee temperatuuri, laadimispinget ja võib-olla veel miskit, pole hetkel manual'i käepärast. Lisaks saab kõikidele määrata kriitilised väärtused, mis alarmi esile kutsuvad ja ta salvestab min või max näidud. See on baasmudel, ilma eriliste lisadeta aga ma arvan, et piisav.

Mõned tuuninguvoolikud sai veel ostetud, värvi kapoti alla:

30.04.2009 at 23:25 1 edit. Last edited 30.04.2009 at 23:27 by peep
Silwer
BMW E30 M3 - peep
Njaa, STACK ST8100 on edev asi... :)

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
01.05.2009 at 00:27
Garfield
  
BMW E30 M3 - peep
quote:
peep: Äsja sai muretsetud üks päris edev tükk, et silmal oleks hea roolis istudes. :D
Kas M3 puhul 8000rpm väheks ei jää? Võibolla stock M3 jaoks isegi jätkub ??? Rinka M3-ed "töötasid tavaliselt" 7000-9000 vahel.
Edit: See Stack peaks ka kiirust näitma. Kui kuhugile kohale on vaja omal jõul seaduste piires kulgeda, on hea (rinka-Yaristel olid ka samasugused).


____________________________
Focus RS
01.05.2009 at 19:23 1 edit. Last edited 01.05.2009 at 19:26 by Garfield
peep
 
Moderator
BMW E30 M3 - peep
Tavalisel Sport Evo'l oli max võimsus 7000 juures ja piiraja 7200, minu omal on natuke kangemad nukad ehk mõned sajad pöörded kõrgemal. Üle 8000 kindlasti ei lähe. Need rinka mootorid on ikkagi hoopis teine teema.

Ma ostsin selle versiooni, mis kiirust ei näita, sest ega eriti vaja pole. Tänaval liikudes saan kiirust GPS'i pealt vaadata, mul on Performance Box ka olemas.
04.05.2009 at 22:03
Cardo
 
BMW E30 M3 - peep
Kuidas Peep sulle seda nüüd ütelda, valik on suur, aga (pisikese punase) auto pilt sinu nime all ei lähe vist mitte kokku tegeliku tänapäevaga, või ma eksin :)
04.05.2009 at 22:20
peep
 
Moderator
BMW E30 M3 - peep
:lol , las ta olla, see mu esimene tõeline armastus ja masin, mis mind autospordi hobi juurde (tagasi) tõi. Kahju, et sõitmisest tollal midagi ei teadnud, auto ise oli päris kiire ka ringrajal.
04.05.2009 at 22:28
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW E30 M3 - peep   .. 2 3 4 5 6 7 8 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.