register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Vigursõit ja muu kõrvaline jutt   1 2 3  
Poster Message
HrHunt
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
DC ICE:See ei ole tingimus, vaid võib olla tagajärg (olenemata kohast). Küsimus on pigem selles, et "can you handle it".

R=(1-D )*W
R - real risk level taken, D - damage handling capability, W - will to take a risk





____________________________

14.11.2008 at 16:43
mart154
 
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
HrHunt:
quote:
DC ICE:See ei ole tingimus, vaid võib olla tagajärg (olenemata kohast). Küsimus on pigem selles, et "can you handle it".

R=(1-D )*W
R - real risk level taken, D - damage handling capability, W - will to take a risk




Ei, lihtsalt ei liisita viimaste sentide eest autot, et ei peaks kogu aeg hinge kinni hoidma, kui midagi "lendab" :)
14.11.2008 at 16:47
HrHunt
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
mart154:Ei, lihtsalt ei liisita viimaste sentide eest autot, et ei peaks kogu aeg hinge kinni hoidma, kui midagi "lendab" :)
Ok, jäi vist uduseks, lisame näiteid: (1-0.5)*0.5=(1-0.75)*1=0.25



____________________________

14.11.2008 at 17:03
uzzac
 
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
peep: Hobikarti võiks vahelduseks sõita, viimane sõit jääb ca. 3-4 aasta taha.


võiks mingi ühise ürituse teha? mina oleks käpp...savi millisel rajal peaasi et oleks fun! (viimsis kannatab mööda küll sõita)


ps!see annab võimaluse andresel käppa harjutada kui see aasta ka autobild kardisõidu ürituse korraldab...
14.11.2008 at 17:18 1 edit. Last edited 14.11.2008 at 17:19 by uzzac
HrHunt
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
peep: Hobikarti võiks vahelduseks sõita, viimane sõit jääb ca. 3-4 aasta taha.
Käpp, garanteerin W~=1 ;)

____________________________

14.11.2008 at 17:21
mart154
 
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
HrHunt:
quote:
mart154:Ei, lihtsalt ei liisita viimaste sentide eest autot, et ei peaks kogu aeg hinge kinni hoidma, kui midagi "lendab" :)
Ok, jäi vist uduseks, lisame näiteid: (1-0.5)*0.5=(1-0.75)*1=0.25



Sul D=0, mul D=1 :) iisi :D
14.11.2008 at 17:40 1 edit. Last edited 14.11.2008 at 17:41 by mart154
HrHunt
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
mart154:Sul D=0, mul D=1 :) iisi :D
Kamoon, sa mõtled ma olen mingi kinnisvara arendaja või :D


____________________________

14.11.2008 at 17:45
-XR-
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
HrHunt:
quote:
peep: Hobikarti võiks vahelduseks sõita, viimane sõit jääb ca. 3-4 aasta taha.
Käpp, garanteerin W~=1 ;)

Oleks ka tulija, aga no Viimsi võiks nüüd küll välja jätta.
Saurixis on küll väheke kallim, aga ikkagi toredam, mis sest et nad tagumisse kurvi mingi jura S-i tegid.


A muidu vigursõidu teemast rääkides.
Mainisin siin enne, et üks koht võiks olla Vasalemma kardirada.
Käisin täna sealset värki vaatamas.
Kardirajale sissesõidu ette on suured kivid pandud ning põhilise driftiplatsile on laste mänguväljak ehitatud.
Seega kardiraja variant jääb ära.

Aga sellegi poolest, et kohe mitte lonkides tagasi minna lülitasin vedrustuse kõige jäigemasse asendisse võtsin ESP välja ning vajutasin ka S nuppu käigukastil.
Mõtlesin väikse rajakese välja (seal on paljud variandid võimalikud), et rohkem asfalti oleks ja sõitsin seal mingi kümme ringi.
Ma enda ligi 2 tonnise ja 5m pika autoga üle 100km/h seal väga vajutada ei tahtnud, aga igatahes funni on küllaga.
Imho päris suur osa adrenaliini tulebki sellest, et kas nüüd lõhun midagi ära või mitte.

Tihedalt igapäevasõidukiga sellist asja kahjuks ette ei tahaks võtta. Logistab ikka veermiku mõnusalt läbi.
Ühe koha peal saaks seal neli ratast maast lahti ka.
Seega jah, siledast asfaltplatsist on asi kaugel.

Olen kunagi ammu ammu hallil ajal seal rallikrossi sõitnud 08-ga, seega rada on natuke tuttav, aga sinna on paneele ette veetud ja auke on kõvasti juurde tekkinud jne..
14.11.2008 at 18:33
devilc
Moderator
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
No ei suuda sõna võtmata jätta.

Kodanik Hunt, auto lõhkumise oht käib selle harrastusega alati kaasas. Sinu äärmuslik hirm viitab sellele, et oled enda jaoks liiga kalli auto ostnud. Kui valmidus riski võtta on ~null, siis ei ole mõtet halada, et pole piisavalt turvalist platsi. Soovitan kurvisõidu asemel kiirendamist - oluliselt turvalisem ja ei ole vajadust sõita 1.4 Golfi väärilisi ringiaegu. ;)
14.11.2008 at 19:37
-XR-
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
devilc: No ei suuda sõna võtmata jätta.

Kodanik Hunt, auto lõhkumise oht käib selle harrastusega alati kaasas. Sinu äärmuslik hirm viitab sellele, et oled enda jaoks liiga kalli auto ostnud. Kui valmidus riski võtta on ~null, siis ei ole mõtet halada, et pole piisavalt turvalist platsi. Soovitan kurvisõidu asemel kiirendamist - oluliselt turvalisem ja ei ole vajadust sõita 1.4 Golfi väärilisi ringiaegu. ;)

Küll tal see enesekindlus tõuseb ka mingi aja pärast, kui piisavalt harjutada.
Aga no see iga väiksema täkke kartmine on ka veitsa äärmuslik.
Kui täkkeid karta, siis ei tasuks Eestis üldse kuskil sõita.

Mu auto nägi pärast tänast sõitu välja selline:
link
Kive ja pori lendas kõvasti ja no eks veermik sai ka omajagu retsi, aga no autod ongi sõitmiseks.
14.11.2008 at 19:49 2 edits. Last edited 14.11.2008 at 19:49 by -XR-
HrHunt
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
devilc: No ei suuda sõna võtmata jätta.

Kodanik Hunt, auto lõhkumise oht käib selle harrastusega alati kaasas. Sinu äärmuslik hirm viitab sellele, et oled enda jaoks liiga kalli auto ostnud. Kui valmidus riski võtta on ~null, siis ei ole mõtet halada, et pole piisavalt turvalist platsi. Soovitan kurvisõidu asemel kiirendamist - oluliselt turvalisem ja ei ole vajadust sõita 1.4 Golfi väärilisi ringiaegu. ;)

Sinu skaalal on minu W tõesti ~0, arvestades kuidas sa maanteel sõidad ;) (kui juba jauramiseks läks paneme täiega). Aga meest sõnast härga sarvest, kevadel otsi 1.4 golf ja lepime kihlveo summa/objekti kokku, kaua siin ikka tühja tuututada :)


____________________________

14.11.2008 at 19:49 1 edit. Last edited 14.11.2008 at 19:53 by HrHunt
devilc
Moderator
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
:)

Mis su parim ringiaeg Saugal on?
14.11.2008 at 19:53
HrHunt
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
devilc:Mis su parim ringiaeg Saugal on?

Edit: Nii, kärme deliit, tegelt ütleme hoopis nii et kui sa säänsete väljendustega esined ju siis tead piisavalt täpselt kui koba ma olen, karta pole miskit!

____________________________

14.11.2008 at 20:11 1 edit. Last edited 14.11.2008 at 20:18 by HrHunt
-XR-
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
HrHunt:
quote:
devilc:Mis su parim ringiaeg Saugal on?

Edit: Nii, kärme deliit, tegelt ütleme hoopis nii et kui sa säänsete väljendustega esined ju siis tead piisavalt täpselt kui koba ma olen, karta pole miskit!

Nad üritavadki selgeks teha, et sa vbl pole mitte liiga koba vaid ei julge piisavalt vajutada, sest kardad iga väiksemagi täkke pärast.
Kui sul oleks odavam auto, mille täkete pärast sa ei kardaks, siis vajutaksid paremini ;)
14.11.2008 at 20:26
HrHunt
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
Ma saan suht hästi aru tegelt kõigest ;) Loodan et devilc saab ka aru, et tuleb see golf nüüd kuskilt välja ajada, pole miskit teha... :D

____________________________

14.11.2008 at 20:31 1 edit. Last edited 14.11.2008 at 20:36 by HrHunt
devilc
Moderator
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
Hea küll, otsisin ise selle video välja, mida tegid. ~1:14 (su auto on võimeline vähemalt 1:06.x ajaks). Ma ei ole sulle kihlvedu pakkunud, aga kui ise auto kohale lohistad, siis kasti õlle peale võin kihla vedada küll, et sellest kiiremini liigun :D
14.11.2008 at 20:49
HrHunt
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
devilc: Hea küll, otsisin ise selle video välja, mida tegid. ~1:14 (su auto on võimeline vähemalt 1:06.x ajaks). Ma ei ole sulle kihlvedu pakkunud, aga kui ise auto kohale lohistad, siis kasti õlle peale võin kihla vedada küll, et sellest kiiremini liigun :D

Kamoon, kõvad väljendid nagu oavarrest aga kui asjaks läheb siis mingid odavad tingimused? ;)




____________________________

14.11.2008 at 21:06
-XR-
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
ärge jaurake nüüd. Lähme sõidame kardiga ja kurikate vahel ka loomulikult.
14.11.2008 at 21:07
matukas
  
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
Kas kusagil Türi lähedal polnud üks kardirada? Kunagi sai käidud seal TQHQ seltskonnaga sõitmas. Vihma ka sadas ja emotsioonid on siiani meeles. Sinna võiks orgunnida, kui see veel toimiv koht on.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
14.11.2008 at 22:29 1 edit. Last edited 14.11.2008 at 22:29 by matukas
hall
 
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
HrHunt:
quote:
serõi:Sry, mängid sa lolli või ei oska lugeda? Ma pole ju väitnud, et auto tuleb tingimata lõhkuda, vaid sa pead olema valmis selleks, et see juhtub.

Sa räägid valmisolekust stiilis "olen valmis et jään purju kui joon pudeli viina" :D Igaüks vata pole nii karm vend, mõnele meeldib lihtsalt õllekest libistada :)


Ei, ma räägin stiilis "kui jood ära pudeli viina, siis võib sul pohmakas tulla ja kas sa siis suudad seda taluda. Kui ei suuda, pead leppima pudeli õlle libistamisega."

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
14.11.2008 at 22:37
-XR-
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
matukas: Kas kusagil Türi lähedal polnud üks kardirada? Kunagi sai käidud seal TQHQ seltskonnaga sõitmas. Vihma ka sadas ja emotsioonid on siiani meeles. Sinna võiks orgunnida, kui see veel toimiv koht on.

Türil on vanad Saurixi kardid ja rada on nagu mingi Iru rada või muu 50 aastastele naistele mõeldud rada.
Seda ma ei hakanud isegi mainima, mu meelest pole eriti mainimist väärt.

Põltsamaa ja Õismäe FK on mul lemmikud.
14.11.2008 at 22:39
wirx
  
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
asi on maitses...türi on mõnusalt tehniline ja ka kohati kiire, FK on igav rada, seal on ainult 1 koht kus tuleb pidurit vajutada

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
15.11.2008 at 02:04
-XR-
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
quote:
wirx: asi on maitses...türi on mõnusalt tehniline ja ka kohati kiire, FK on igav rada, seal on ainult 1 koht kus tuleb pidurit vajutada

Vähemalt 2 kohta on :-P mõne meelest isegi 3.
Igav ta küll ei ole, kui teistega võidu sõita ;)
Niisama aja peale tiirutamine tüütab muidugi ära.

Võiks ikka paigalstardist sõidu teha ja kohtade peale.
15.11.2008 at 02:12
BSRcar
 
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
Midagi sellist äkki korraldada.

http://video.kenblockracing.com/flash/small_player/preloader.swf?vendor_id=204&media_id=9183&bgcolor=FFFFFF&autoplay=0

____________________________
BSR tuuning Eesti esindus !!! Dream Car OÜ Tel. 505 6057 //
MTÜ Võidusõiduabi www.racehelp.ee
15.11.2008 at 11:19
ICE
  
Vigursõit ja muu kõrvaline jutt
Ooookei. Väga effektne video- eriti cool on 3.00 koht.
15.11.2008 at 11:43 1 edit. Last edited 15.11.2008 at 13:36 by ICE
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Vigursõit ja muu kõrvaline jutt   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.