register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Racing piduriklotsid   .. 5 6 7 8 9 10 11  
Poster Message
Märt
Racing piduriklotsid
quote:
Ivalo:
quote:
Märt: Minu riisirakett sõidab Ferodo DS1.11
18 ringi Audrus ja 30 Riias ning otsas need klotsid ongi :) Kriuksuvad ja kahisevad, kuid pidurdavad ägedalt!
Pane tavalised kettad ja kestavad klotsid kauem. Need puuritud kettad puhastavad küll klotsi tööpinda aga pidurdab ka ilma soonte ja ketasteta piisavalt.
Ei suutnud leida mitte ühtegi ketast Hondale, ainult originaalid olid saadaval.

Audrus on kiirus väiksem ja seal on ESP peal, Bikernikus oli kõik ringid maas. Uute klotsidega proovin kogu abimeeste armee välja lükata, kuid sõitu vähemalt ei tundu see ESP segavat


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
21.06.2017 at 19:28
peep
 
Moderator
Racing piduriklotsid
Raske, kiire auto slikkidel ilma korraliku jahutuseta ja Ferodo klotsid, ega selline kombo peagi pikalt kestma. Proovi mõne teise tootja klotsi ja organiseeri jahutus, peaks abi olema. Muide, Sa voiks mingi tänavarehviga vahelduseks sõita proovida, on lõbusam ja õpetlikum. Slikk silub vead ära ja keerulisem on õppida niimoodi. Kui saad tänavarehviga hoo üles, siis slikiga lendad kui tuul.:D
21.06.2017 at 21:16
priitpo
Racing piduriklotsid
quote:
indro: Mul oleks Audile mingit vähe kangemat klotsi vaja, vanasti bemmiga kasutasin DS2500 klotse ja sobisid nii rajale kui igapäevaselt kasutada. Kust täna Ferodot või midagi sarnast üldse tasub otsida?

Ma proovisin enda autol Brembo HP2000 klotse Riias, kannatasid sõita ka pikemalt, pidamine oli hea (ja püsis sama kogu sõidu ajal). Kulumise poolelt kindlasti vastupidavamad kui senised kogemused originaali, Boschi, EBC kollase ja Ferodo DS2500'ga. Aga auto kaalult kergem kui Audi..
22.06.2017 at 11:19
trs200
Racing piduriklotsid
Kellelgi kogemust Endless klotsidega? Võrreldes näiteks CL RC6-ga. N35S ja N45S materjalid pakuvad huvi. Ennekõike otsin kestvat klotsi kerge auto alla N35S tundub hea. Tolm, krigisemine ja ketaste säästmine ei ole väga oluline, sest klotsikomplekt valitud sadulasse maksab nagunii 3x rohkem kui korralikud kettad antud autole ning 90% on rajakasutus.
Kui keegi on RC6 kergema auto all sooniliste ketastega proovinud, võib samuti pajatada kestvusest. RC6 iseenesest ca 2x odavam kui Endless.
23.06.2017 at 19:19 1 edit. Last edited 23.06.2017 at 19:20 by trs200
peep
 
Moderator
Racing piduriklotsid
Ma neid segu koode ei mäleta aga kogemus on Endlessi ja CL kõige kangemate endurance klotsidega ja kokkuvõtteks kui tahad parimat hinna/omaduste suhet võta CL, kui tahad parimat klotsi ja võita, siis võta Endless.
24.06.2017 at 00:23
trs200
Racing piduriklotsid
Jama ongi selles, et CL endurance klotsi (RC6E) antud sadulale ma ei ole üheski hinnakirjas näinud, nii et valikus on ainult tavaline RC6. Järgmine kord targem ja pidureid aretades mõtleb ka klotside saadavusele.
24.06.2017 at 10:59
jaan tatikas
 
Racing piduriklotsid
quote:
trs200: Jama ongi selles, et CL endurance klotsi (RC6E) antud sadulale ma ei ole üheski hinnakirjas näinud, nii et valikus on ainult tavaline RC6. Järgmine kord targem ja pidureid aretades mõtleb ka klotside saadavusele.

Klotsi nr CL ?
25.06.2017 at 18:35
trs200
Racing piduriklotsid
4136
E: otsisin ka tootja kataloogist ning selle numbriga klotsi ikkagi RC6E seguga ei toodeta. Samas leidsin otsinguga, et Peep on kunagi Megane all Endless N35S klotsi kasutanud. Kuidas see kestis?
25.06.2017 at 19:52 1 edit. Last edited 26.06.2017 at 06:46 by trs200
peep
 
Moderator
Racing piduriklotsid
Need on parimad klotsid mid olen kasutanud, kestsid kauem kui PFC ja ei teinud häält.

Muidu odavama otsa asjadest on Hawk'i klotsiga head kogemused, meie VLN tiim ainult neid kasutaski. Pole muidugi Endless aga teiste tootjatega on raske mingit vahet kirjeldada.
26.06.2017 at 09:45
Ivalo
 
Racing piduriklotsid
Hawk pidurdab ja kestab ok'lt aga on vähemalt impreza all üle keskmise ketast söönud. Lisaks on Hawki klotsitolm väga agressiivse loomuga, eriti veega kokkupuutel. Ehk et velgi peaks peale iga rajapäeva kindlasti puhastama. Endlessi kohta olen ka ainult väga häid sõnu kuulnud, endal kogemused puuduvad. Vahuril on golf-r'il endlessid all kui mälu ei peta.
26.06.2017 at 11:27
Märt
Racing piduriklotsid
Ma ei suutnud guuglist leida vastust Endlessi saadavuse kohta Hondale - ju vist siis pole peetud piisavalt atraktiivseks :(

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
26.06.2017 at 18:02
Ivalo
 
Racing piduriklotsid
Näiteks siit? :
http://www.ihearthonda.co.uk/product/?id=1008189&partnumber=EP357-MX72&partname=Endless-MX72-Winding-and-Circuit-Front-Brake-Pads
26.06.2017 at 19:29
Märt
Racing piduriklotsid
quote:
Ivalo: Näiteks siit? :
http://www.ihearthonda.co.uk/product/?id=1008189&partnumber=EP357-MX72&partname=Endless-MX72-Winding-and-Circuit-Front-Brake-Pads

Tänud, tellitud!
Eks 14 kuni 21 päeva pärast saab proovida.

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
26.06.2017 at 23:46
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Racing piduriklotsid   .. 5 6 7 8 9 10 11  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.