register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Racing piduriklotsid   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
Garfield
  
Racing piduriklotsid
quote:
Lembit: Põhimõtteliselt saan ka selliste teemadega vahest aidata. Ei tea muidugi, kui soodsate hindadega. Nende klotside hind inglismaalt oleks tulnud ca 3000.- + transa.

Balti Autoosadest oleks ma kätte saanud DS performance klotsid 1650eek koos KM-ga. Aga probleem lahendatud, sõber tõi Soomest mulle DS2500 klotsid. Atoy müüb ka nüüd Ferodo kaupa, DS Performance klotse oli neil laos ka, hind veidi kallim. kui BA-s.


____________________________
Focus RS
01.06.2007 at 09:56
Raceboy
 
Racing piduriklotsid
ladu24.ee-s Ferodo DS klotsid Porsche 944 Turbole 1750kr, esimesed ja tagumised samad, lubati esmaspäevaks koju tuua.

____________________________
www.vems.ee
01.06.2007 at 10:47
Lembit
Racing piduriklotsid
quote:
Garfield:
quote:
Lembit: Põhimõtteliselt saan ka selliste teemadega vahest aidata. Ei tea muidugi, kui soodsate hindadega. Nende klotside hind inglismaalt oleks tulnud ca 3000.- + transa.

Balti Autoosadest oleks ma kätte saanud DS performance klotsid 1650eek koos KM-ga. Aga probleem lahendatud, sõber tõi Soomest mulle DS2500 klotsid. Atoy müüb ka nüüd Ferodo kaupa, DS Performance klotse oli neil laos ka, hind veidi kallim. kui BA-s.

Jah, eks ta karta oli, et inglismaa racingjuppide pood liiga odav ei ole. Samas mingid racing klotsid ja AP siduriasjad olid seal OK hinnaga. Odavamad, kui lähinaabruses.
01.06.2007 at 14:15
Taavi
Racing piduriklotsid
Natuke huvitavat infi võrdluses DS Performance vs DS2000 vs DS2500. Kuskilt foorumi tegelane oli Ferodo ametliku esindajaga pikemalt meiliteel suhelnud ja taust on järgmine. DS2000 on tootmisest maas. 2000 oli oluliselt rohkem tänavaklots kui 2500, vahe tuntavalt suur. DS Performance vahetas välja 2000-e aga samas ka muutus klotsi koostismaterjal väga ligilähedaseks DS2500-ga, sisuliselt vahe puudub. DS Performance'i püüab Ferodo teha nüüd nö globaalseks brändiks, mille klotsid on tänavalegaalse toodangu absoluutne tipp. Tegelik vahe DS Perf vs DS2500 ongi ainult see, et viimane ei ole uuemate autode all teatud euroopa riikides (nt. UK) street legal.
03.07.2007 at 16:15 2 edits. Last edited 03.07.2007 at 16:39 by Taavi
peep
 
Moderator
Racing piduriklotsid
Vahepeal niiplju uudist, et DS3000 mis ma suve alguses alla panin kestis ca. 700 km. rajal + veel 2-3000 muidu sõitmist. Mingit probleemi igapäevases kasutuses polnud, peale vilisemise mis klotsi kuludes valjenes. Hommikul jaheda ilmaga esimene pidurdus oli natuke lahjem aga edasi töötasid nad väga ok.

Rajal oli see klots viimase peal, mina neid sulama ega tükkideks ei saanud, kuigi kohati olid tingimused ekstreemsed, nagu 8 x järjest mahapidurdus 200 kmh pealt 34 C kuumuses.

Nüüd panin alla DS2500, saab võrrelda, kuidas need kestavad aga DS3000 julgen küll soovitada raskele autole tõsiseks rajakasutuseks.
03.07.2007 at 16:51
Silwer
Racing piduriklotsid
Minu autol on DS2500 juba terve aasta all. Eile just piilusin et palju klotsi alles on ja jääk oli seal veel vähemalt 70%. See auto küll ei saa eriti palju tavasõitu aga rajal võetakse nendest klotsidest viimast kuna pidurid on selgelt alamõõdulised.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
03.07.2007 at 21:16
Garfield
  
Racing piduriklotsid
Mul ka nüüd natuke aega DS Performance klotsid all. DS2500 jäid veel riiulisse, kuid Taavi info kohaselt ei pidanud neil enam suurt vahet olema. Esimese hetke muljeid tänavakasutuses on pigem negatiivsed, sest pidurid on kergelt kiuksuma hakanud. Eks laupäeval näeb rajal, kuidas seal on. Std. pidurid väsisid (kuumenesid üle?) umbes 3-4 ringiga.

____________________________
Focus RS
04.07.2007 at 10:29
kronja
 
Racing piduriklotsid
väike näide, mis sai ferodo premier (miskit ladu24.ee müüb/müüs, ~1000eeq) klotsidest peale nelja vooru suurel sauga ringil :)

http://kronja.osteopathy.ee/pics/20070616_s-track/klots/thumb.html
16.07.2007 at 09:51
matukas
  
Racing piduriklotsid
Minu pisike on praktiliselt peale minu kätte sattumist sõitnud ees DS2500 klotsidega ja ATE 'nuclear groove' ketastega. Peavad hästi, ei kulu palju ja kiuksuvad :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
16.07.2007 at 09:59
jura
Racing piduriklotsid
Tundub, nagu tegu kõige-kõige odavama tänavaklotsiga... Ferodo premier väidetavalt hea tänavaklots (karbis oli äkki vale asi)... ma aastaid tagasi Subaru WRX-iga kasutasin täitsa suvalisi 300.- krooniseid klotse ees ja need nägid sellised välja peale rajal käiku... rääkimata siis sellest, et üle 3 ringi jutti sõita ei saanud (kardirada). Mul DS Performance klotsid hetkel ja need küll on terved ja toimivad ka rajal ja poolt klotsist üks Audru päev ka ära ei ole söönud - viimane märjaga rada nagu ei kulutanud üldse klotsi, kettaga küll midagi juhtus...
16.07.2007 at 10:07
BlueStang
 
Racing piduriklotsid
kust neid DS klotse ostetakse muidu - ladu24 ei anna mustangile midagi
16.07.2007 at 11:54
raimo_r
Racing piduriklotsid
quote:
BlueStang: kust neid DS klotse ostetakse muidu - ladu24 ei anna mustangile midagi

Nii DS2500 kui ka DSi saab amperist ;)


____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
16.07.2007 at 16:00
xjan
Racing piduriklotsid
atoy-st ka

____________________________
BMW 1M ...
16.07.2007 at 16:10
kronja
 
Racing piduriklotsid
... ja isegi artmanist :)
18.07.2007 at 04:50
ardi
Racing piduriklotsid
Nüüdseks 2korda Pärnu suurel ringil EBC Yellowstuff'ga käidud ja klotsid üle ka vaadatud. Kulumine ja toimimine on õnneks oluliselt parem kui Audi Q7-le (Q7 sadulad kasutusel) mõeldud orig. pagidi klots - milledest sain ühe korraga lahti. Samas klotsi pind ikkagi hea pole. Esineb pragusid ja lahkunud tükke ca 1/3 klotsi pinna ulatuses, eriti selles osas mis "esimesena kettaga kohtub". Kunagi kasutatud Hawk HP Plusid nägid paremad välja. Samas otseselt ei saa ilmselt võrrelda. Hawk-dega olid 280 mm puuritud kettad ja ca 1430 tühimass, täna 350 soonitud ketas ja ca 1600 tühimass.
Mis muud kui loodan, et ka teised tootjad hakkaksid kasutatavale supportile klotse tegema.
18.07.2007 at 16:53
-fred-
 
Racing piduriklotsid
Kas Hawk'i klotse ka keegi Eestis müüb?
02.08.2007 at 00:46
jura
Racing piduriklotsid
Hawk klotse peaks saama Top Parts'i vahendusel.
02.08.2007 at 15:12
wirx
  
Racing piduriklotsid
endale ostsin ilma erilist kodutööd tegemata 2400.- eest ette keraamilised EBC yellowstuffi klotsid
eile saugal 30c soojaga nad erilist vaimustust ei tekitanud, pidasid ehk mõne ringi rohkem vastu, kui originaal klotsid, aga ei miskit erilist...Tõnus Soomeri esimene kommentaar igatahes autos oli:"Pidurid on sitad"...tegelikult olin ma eelnevalt just teinud paarkümend suurt ringi ja kohapeal seistes, peale jahutus ringi, musta autoga päikese käes ei kipu nad eriti jahtuma...aga egas nad midagi erilist siiski pole.
Positiivne on, et ei tekita pea üldse tolmu ja krigisevat-vilisevat häält...ehk siis paremad, kui originaalid, kuid õigetele rinka klotsidele jäävad tugevalt alla, samas tänavale on ideaalsed.


____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
13.08.2007 at 16:12
BlueStang
 
Racing piduriklotsid
Näe sain DS2500-d kätte, aga pole enam kuhugi alla panna:(
27.08.2007 at 21:37 1 edit. Last edited 30.08.2007 at 20:25 by BlueStang
bastion
 
Racing piduriklotsid
hawki ja ferodo klotse saab ka keisei racingust

____________________________
(Varuosad & Tuuning) CARSHOP.EE - tel 6701222 (Wiseco,K1,JE Pistons,ARP,Cometic,Trend,Dart,Diamond)
03.09.2007 at 11:28
peep
 
Moderator
Racing piduriklotsid
DS2500 kestis Evo küljes kaks rajapäeva, Riia ja viimane OT ehk kokku ca. 300 km. + tuhatkond maantee km. Materjali on veel järgi ca. 25% aga see on ära põlenud ja enam ei tööta. Viimastel sessioonidel seisin täie jõuga piduril, et piisav aeglustus tekiks. Pärnu rajal läksid pidurid tulisemaks kui Riias ja tekkis ka kergekujuline klotsi sulamine. Sellest järeldus, et ikkagi DS3000 on parem valik rajasõiduks selle autoga, klotsi sulamine polnud probleem ja nad kestsid palju rohkem km. Tõsi nüüd on mul soontega kettad ehk see teeb ka mingi vahe sisse ? Samas, tänaval 3000 vilisesed jube valjult, 2500 ei erine stockist. Järgmisena üritan midagi muud proovida.
10.09.2007 at 23:18
jura
Racing piduriklotsid
Huvitav, mul evo-l DS Performance'd kestavad nii 3 pikemat üritust + nipet-näpet kardiradadel veel peale ja vahele... ja pidurdavad suhteliselt stabiilselt. Selle suvega siis kahed läbi sõitnud, kolmandad ootavad kapis...
11.09.2007 at 00:35
peep
 
Moderator
Racing piduriklotsid
Oskad Sa seda 3 pikka üritust kilomeetrites väljendada ?
11.09.2007 at 08:20
urmet
  
Racing piduriklotsid
Mina olen väga rahul Axxis ULT (ka Ultimate) klotsidega. Peavad nii tänaval kui rajal. Hädade alla kuulub suur tolmamine ning vananedes kriuksuma hakkamine.

Sama Austraalia tootja - Bendix - müüb end veel PBS nime all.

Eestis müüjat ei leidnud, tellisin USAst Adrenaline Racingult.
11.09.2007 at 13:12
jura
Racing piduriklotsid
quote:
peep: Oskad Sa seda 3 pikka üritust kilomeetrites väljendada ?

Hea küsimus... ei pane kunagi kirja, aga nii takkajärgi arvutades julgeks pakkuda suurusjärgu 220 kiirete ringide kilomeetrit ja ühe ürituse julgeks veel nendega ette võtta (u. 30km), ehk siis ikkagi sarnane sinu läbisõidule. Üritusi aga kokku 6: 2xPärnus päev otsa, 2xRaplas lühemalt, üks kahe sessiooniga Riia üritus ja üks pikem nühkimine Soomes kardirajal. Maantee kilomeetreid vast mõne tuhande ringis. Need ainukesed klotsid, mida peale originaale kasutanud ja nagu ei kipu teisi katsetama, kuidagi rahul ja leppinud nendega... ka hind mõistlik.
11.09.2007 at 13:26 1 edit. Last edited 11.09.2007 at 13:27 by jura
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Racing piduriklotsid   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.