register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine  
Poster Message
rolantsik
Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine
Toimub see siis Leedumaal,Kaunase lähistel asuval Kacergine ringrajal.

Rada võib iseloomustada kui väga tehnilist ja väga kiiret.Esimest korda seal võisteldes sai ise ikka mõeldud hea ja ohutu Sauga peale :)

Võistlevad klassid:

SuperProduction
Super1600
Formula Baltic
Baltic Open GT
ARC Baltica

SuperProductionis ei võistle Eestist kedagi,sest viimane selle klassi liikuv auto Eestist mäletatavasti ei elanud Riia võistlust üle.

Super1600 klassis võistleb meilt siis arvatavasti max 5 autot 1.Andres(Serõi )Hall
2.Kaspar Aruvee
3.Raul Karu
4.Toomas Sirg
Super 1600 võistlus tõotab tulla huvitav,kuna Andresel on olemas teoreetiline võimalus tulla Balti meistriks.
Super 1600 klassis võistleb ka esimest korda selle ajaloos universaal kerega auto !!! ja selleks on siis meie suure idanaabri poolt toodetud tomatikasvatajate rõõm VAZ 2104

Formula Balticus peaks meilt võistlema Toomas Kallasmaa ja Teet Nurmeoja

Baltic Openis proovin ise kätt :)
Punktiseis ka suht pingeline,pean oma valge bemmiga "sõpra" Lätimaalt võitma

ARC Balticas ei tohiks meilt kedagi olla.See 4 tunni sõit iseenesest väga huvitav,kuna rajal on väga tihe liiklus ca 50 autot,ning üks sõitja võib sõita max 1 tund ja 10 min.Tavaliselt tehakse 4 peatust,kus iga peatuse ajal siis vahetatakse juhti.Sõidetakse ka tavaliselt 4 juhiga.Tehnika mis seal on sõitmas on samuti seinast seina,Toyota Yaristest kuni Corvetteni.

Võitlustel on siis ka olemas koduleht:http://www.nemunoziedas.lt

sealt saavad Leedu keele oskajad täieliku ülevaate toimuvast

Et siis kaasa hea tuju ja Eesti lipud :D

18.09.2008 at 21:23 1 edit. Last edited 18.09.2008 at 21:24 by rolantsik
peep
 
Moderator
Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine
Plaan on, et Eiki stardib Indreku masinaga Baltic GT's. Endal oli ka see sõit plaanis aga pole veel suutnud mootorit mulla alt välja kaevata...
18.09.2008 at 21:39
rolantsik
Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine
quote:
peep: Plaan on, et Eiki stardib Indreku masinaga Baltic GT's. Endal oli ka see sõit plaanis aga pole veel suutnud mootorit mulla alt välja kaevata...

Väga hea
18.09.2008 at 21:40
Jesper
 
Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine
Kas selle ARC Baltica kohta on mingit lisainffi ka kuskilt lugeda? Mingi leedukate enda kestvussõidu sari?

Mitte et mul osalemisplaane oleks, lihtsalt huvi :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
18.09.2008 at 23:17
rolantsik
Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine
quote:
Jesper: Kas selle ARC Baltica kohta on mingit lisainffi ka kuskilt lugeda? Mingi leedukate enda kestvussõidu sari?

Mitte et mul osalemisplaane oleks, lihtsalt huvi :)

Sellise lehe pealt peaks saama küllaldast infot Leedu kestvussõidu kohta.

www.promosportas.lt
18.09.2008 at 23:45
Jesper
 
Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine
Sealt saab ju ainult Palanga 1000km kohta, või ei oska ma õigesti klikkida?

Ma Le Mansis vaatasin imestusega et Spyker Squardron sõitis suure Snorase reklaamiga, Palanga kohta oli siin kuskil teema ja kui ma nüüd 2+2+2 kokku liidan siis tundub nagu seal endurance liinis midagi kõvasti podiseks. Aga netist midagi tarka siiani leidnud pole.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
18.09.2008 at 23:55
rolantsik
Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine
Selle lehe pealt saab reeglitest ja sõitjatest aimu.
19.09.2008 at 17:45
hall
 
Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine
Niipalju kui mul infot on, siis Sirgi kindlasti pole, Karut tõenäoliselt pole ja Aruveed võib-olla pole.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
19.09.2008 at 18:30
rolantsik
Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine
quote:
serõi: Niipalju kui mul infot on, siis Sirgi kindlasti pole, Karut tõenäoliselt pole ja Aruveed võib-olla pole.

No,elame näeme,kes oli,keda polnud :D
19.09.2008 at 21:07
jaan tatikas
 
Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine
28.09.2008 at 22:38
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Viimane ringrajavõistlus sellel aastal :) 26 -28 sept Kacergine  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.