register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Grande Finale Bikernieke :)   1 2 3  
Poster Message
svenson
Grande Finale Bikernieke :)
http://pildid24.com/index.php?option=com_zoom&Itemid=99999999&catid=165&PageNo=1
01.09.2008 at 23:53
-XR-
Grande Finale Bikernieke :)
Mis need on?
http://pildid24.com/images/zoom/ZVOWXG/300113.jpg

Ma mõtlen, et mis mootoriga ja kus neid tehakse jne?
02.09.2008 at 00:11
matukas
  
Grande Finale Bikernieke :)
Tundub, et mingid LADA mootoritega kit-car hakatised. Nagu meie Estfield-idki.
Lada Revolution

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
02.09.2008 at 00:18 1 edit. Last edited 02.09.2008 at 00:23 by matukas
onuuno
  
Grande Finale Bikernieke :)
Suured tänud õnnesoovide eest! Ja muidugi eriline tänu Rolantsikule kes viimases sõidus valestardi tegi ja sellega meistritiitli võitmisele kõvasti kaasa aitas. Kahju muidugi Peebust ja Kristost et seekord nii läks ja sellega ka konkurents nõrgemaks jäi aga loodan et mõlemad mehed on sellele vaatamata järgmine hooaeg rajal tagasi.
02.09.2008 at 00:24
wax
 
Grande Finale Bikernieke :)
quote:
-XR-: pildialbumeid ka tulemas on?
newton või serx olid kohal ikka? Või wax või äkki mõni lätakas?

Mind ei olnud seal. Aga olen meelitatud :D
02.09.2008 at 00:30
wirx
  
Grande Finale Bikernieke :)
oi kurja...sellesuhtes palju õnne, et mõlemad terveks jäite

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
02.09.2008 at 00:36
katriina
Grande Finale Bikernieke :)
üks väike, kehva kvaliteediga, stardivideo
03.09.2008 at 03:21 1 edit. Last edited 03.09.2008 at 14:31 by katriina
tomcat
Grande Finale Bikernieke :)
Kas tulemused ka kuskil ülal ripuvad? mylaps.com ei näita midagi ja laf.lv elab alles juulikuus :-(
autosport.ee näitab ainult punktitabeleid

03.09.2008 at 13:50
matukas
  
Grande Finale Bikernieke :)
MyLaps täitsa olemas tulemused. Otsida tuleb vaid Latvia alt.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
03.09.2008 at 14:52
tomcat
Grande Finale Bikernieke :)
quote:
matukas: MyLaps täitsa olemas tulemused. Otsida tuleb vaid Latvia alt.

Merci!
03.09.2008 at 15:13
hall
 
Grande Finale Bikernieke :)
Mõned võistluse pildid ka www.racing.b3.ee galeriis nähtaval.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
03.09.2008 at 17:45
Kristooooooo
Grande Finale Bikernieke :)
Tere ka minu poolt!
Nüüd võimalik väljasõiduvideot Youtube'ist vaadata.

PS. Pöial jäi täitsa terveks(oli ainult sinine veidi), paranes mõne päevaga ära
09.09.2008 at 15:52
ICE
  
Grande Finale Bikernieke :)
Krt nagu sünkroonujumine. Aga valus vaadata on küll.

____________________________
Petrolheads.ee
09.09.2008 at 16:06
Jesper
 
Grande Finale Bikernieke :)
Seda videot vaadates tekib ainult üks (tunnistan, lapsik) küsimus - miks lätlastel on sedasi normaalsed kaameramehed igas kurvis ja meil mitte?

Ma kujutan ette et väga põnev materjal oleks.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
09.09.2008 at 16:26
Silwer
Grande Finale Bikernieke :)
Stiilne video vähemalt. Aga siit mina küll ei saa aru kes selle avarii põhjustaja oli. Tundub nagu lihtsalt tavaline võistlussituatsioon kus küljed läksid kokku ja mõlemad autod lendasid seetõttu kurvist välja.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
09.09.2008 at 17:02
Kristooooooo
Grande Finale Bikernieke :)
Eks ta tegelikult oligi tavaline võistlussituatsioon, aga samas normaalne ka, et peale võistlust tunded üleval ja süüdistatakse üksteist - Peep väitis, et tulin liiga kiiresti ja sõitsin küljelt sisse, mina jällegi, et tema keeras mulle peale jne jne. Hiljem hea tagantjärgi öelda, et poleks Peep vasakule kurvi sisse keerand poleks väljasõitu olnud või oleks ma hoo maha võtnud ja mööduda mitte proovinud oleks samuti mõlemad rajal, et jah õnnetu, kuid samas õnnelik juhus.
09.09.2008 at 17:14
rolantsik
Grande Finale Bikernieke :)
Videot vaadates arvan ma,et oleks võinud silme eest ruudulipu ära võtta.Kõik kolm osalejat :)
09.09.2008 at 17:39 1 edit. Last edited 09.09.2008 at 17:43 by rolantsik
devilc
Moderator
Grande Finale Bikernieke :)
Tundub mullegi, et otsest süüdlast pole ja rolantsikul õigus. Aga siit raja kõrvalt on hea kaagutada, kummardus meestele, kes raja peal neid tükke teha julgevad.
09.09.2008 at 19:44
onuuno
  
Grande Finale Bikernieke :)
Eks enamusel kes võidu sõidavad on suuremal või vähemal määral silmad ruudus. Pole küll mingi ekspert ja kogemusi kah ringrajal kõigest nelja etapi jagu aga mulle tundub, et Peep läks vist kole optimistliku manöövri peale välja. Loomulikut tänu minu eksimusele, et mul see kurv vähe laiaks läks üritas ta kohe nõelata, kuid see suht keeruline koht möödumiseks. Kindlasti oleks ta leidnud paremaid variante möödumiseks,kuna minu kiirus langes iga ringiga oma lolluse läbi kui ma teisel ringil rehvid kandiliseks pidurdasin.Aga eks me kõik oleme amatöörid ja asjaarmastajad nii et peaasi et mehed terved ja võistlusvaim kadunud pole.
09.09.2008 at 20:02
matukas
  
Grande Finale Bikernieke :)
Biki rada pole normaalne :evil Sama hästi võiks torus sõita :D
See on mu arvamus ja selleks jääb. Paraku on neid 'ringradasid' siin Baltikumis ikkagi vähe.
Vbl on mul mingi foobia selle Biki vastu, aga ei kutsu küll eriti seal sõitma võidu peale.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
09.09.2008 at 20:09
rolantsik
Grande Finale Bikernieke :)
Riia on väga kaif sõita,kuid seal peab sõitma hea tujuga,siis on ka hoog üleval.

Videot kuskil 20 x vaadates sai selgeks,et tegelikult Peep ei näinudki Kristot ja nii nad kokku saidki.
09.09.2008 at 21:32
peep
 
Moderator
Grande Finale Bikernieke :)
Ok, peale video vaatamist on kergem situatsiooni sõnastada. Ruve lasi esimesse sisse keerates rohkem laiaks kui mina. Ehk minu valik oli natuke järele lasta ja mitte kõrvale sõita või siis seda teha. Ilmselt oleks olnud parem valik esimene, kuna ega Kristo poleks ilmselt suutnud hoolimata oluliselt suuremast esimese kurvi väljumiskiirusest teises kurvis meist väljapoolt mööda sõita - teise kurvi välisosa on negatiivse kaldega ja prahti täis. Kuid selleks hetkeks olime Ruve'ga ca. 5 ringi järjest omavahel positsiooni pärast võidelnud väga lähestikku sõites ja korduvalt kohti vahetanud - "järele lasta" oli välistatud.:)

Nüüd jäin teise kurvi sisenedes kehva positsiooni, kuna olin ise sunnitud sõitma väljaspoolt. Kristo nägi võimalust ja keeras väga vara sisse, et endale sisemine sõidujoon kindlustada. Samas kuna ta kogu esimese ja teise kurvi vahelise lõigu lähenes meile, siis eeldatavalt oli kiirus arvestatav ning ega tal seal palju varianti polnud, kui väljumisel välja kalduda. Kahjuks ma ei olnud võimeline peale kokkupuudet Ruvega peeglitest jälgima mis Kristo teeb, sest oli tegu enda auto rajal hoidmisega - kuid teadsin, et vähemalt auto jagu on seespool ruumi ja kuna olin positsioonilt Kristost eespool, siis arvasin, et rohkema pärast ei pea muretsema. Seega tuli kokkupõrge mulle ootamatult ja kuna ka juhitavus kadus koheselt, jäigi mulje, et Kristo tabas auto tagaosa - vaadata polnud aega. Tegelikult vist kadus juhitavus, kuna olin eriti pervo koha peal seal kurvis.

Tagantjärgi tark olles oleks esimene võimalus intsidendi ära hoidmiseks olnud see, kui mina oleksin Ruve taha jäänud ja teine võimalus jama vältimiseks oli Kristol täpselt sama liigutus teha - Ruvele järgi sõita ja mitte nii vara sisse keerata. Minul ju polnud enam varianti enne teise kurvi sisse keeramist sisemisele joonele liikuda ja ta oleks suutnud teises kurvis sõidujoonel püsides minust seestpoolt mööda saada. See siis minu nägemus ja nõustun 50/50 pakkumistega.

On väga kummaline, kuidas ise situatsioonis olles võivad olukorrad niimoodi erinevad tunduda ja eks see kõva mats ajas ka segadusse. Õnneks tekkis võimalus Lätist see video hankida. Kusjuures sellise video olemasolust kuulsin eelmisel nädalal Rias tööl olles täiesti juhuslikult ühe tuttava käest, kes oli telekast saadet näinud.

Üldiselt Roland ütles hästi aga noh algajate värk - agarus on ogarus. Sõidu feeling enne matsu oli viimase peal, kindlalt parim sel hooajal...
09.09.2008 at 21:50 3 edits. Last edited 09.09.2008 at 21:53 by peep
Cardo
 
Grande Finale Bikernieke :)
Kas mulle tundub, äkki on originaalklipist paremini näha, et kokkupõrke hetkel oli Peebu auto pisut isegi tagapool ja võimalik, et esipõlle mingi osa jäi kokkupõrkaja ratta alla/vahele ja see võis veel nn lükkejõudu anda.
Samas paistab, et need rehvid meenutavad oma omadustelt pisut jäärajal liikumist, kõik kurvid on sellises rallikrossi libisemise stiilis ja sedasi väga täpselt trajektoori nagu ei hoiagi. OT üritusel Riias sõitsin ka mitmeid ringe Peebul järel ja selline jõulibisemine oli kogu aeg märgatav.
09.09.2008 at 22:10 1 edit. Last edited 09.09.2008 at 22:35 by Cardo
Jesper
 
Grande Finale Bikernieke :)
Väike libisemine, või kui täpne olla siis pigem külg ees liikumine ilma otseselt pidamist kaotamata, on viimase piiri peal sõites normaalne ju. Sellel oli mingi nimi ka, aga ma hetkel ei suuda meenutada mis see oli. Kellel mingi suvaline vedrustuse raamat nina all peaks olema, siis esimeses peatükis on sellest juttu :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
09.09.2008 at 22:59 1 edit. Last edited 09.09.2008 at 23:00 by Jesper
Kaido
Grande Finale Bikernieke :)
Jube ilusasti sünkroonis, nagu kujundujumine.
09.09.2008 at 23:08
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Grande Finale Bikernieke :)   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.