register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audru raja kasutamise hind  
Poster Message
wax
 
Audru raja kasutamise hind
Tänases Autolehes on pisike artikkel eesti rajapäevade kohta :)
27.08.2008 at 15:08
Maik
  
Audru raja kasutamise hind
quote:
wax: Tänases Autolehes on pisike artikkel eesti rajapäevade kohta :)

Jäi silma, et Eriste sõnul on teisipäeviti pisike tasu 100.- eek, arvestame siis edaspidi selle tasuga :P?
ausaltöeldes oleks see jube meeldiv,kui see seal õige info oleks...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
27.08.2008 at 16:05 1 edit. Last edited 27.08.2008 at 16:07 by Maik
Jesper
 
Audru raja kasutamise hind
200.- oli ikka viimati. Ei midagi isiklikku, aga Corvette omaniku sulest on sellist kommentaari veidi veider lugeda.

Muidugi kui see on su vanemate auto ja oled noor asjahuviline :), siis võtan sõnad tagasi.

Aa ja õige teema on see: http://opentrack.tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=281

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
27.08.2008 at 16:18 1 edit. Last edited 27.08.2008 at 16:19 by Jesper
Maik
  
Audru raja kasutamise hind
Noo,ega rikas pole see kes palju kulutab... :)
pane kõik rajakulud huvi pärast käimised kokku saad ju täitsa arvestama panema summa, aga seda tead sa ju isegi.

auto siiski isiklik. teema tõesti vale,aga kuna wax seda autolehte juba mainis siis sai siia pandud.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
27.08.2008 at 17:49 1 edit. Last edited 27.08.2008 at 17:51 by Maik
Jesper
 
Audru raja kasutamise hind
Noh, näppudel arvutatuna ma pakuks et kui ma oleks kõik mõistliku korraldusega asjad (3 EMV etappi + 3 OT-d + võibolla mingi näiteks 5 korda teisipäevast kangutamist) see aasta kaasa teinud, siis minu taskust oleks konkreetselt Estringi kasutamise eest raja haldajale liikunud kuskil 4500 krooni, ehk aasta peale taandatuna 375 krooni kuus. Mul läheb vist sooja vett ka veits rohkem, rääkimata elektrist, garaaži rendist, Internetist...

Minu arust on need hinnad võrreldes kõige muuga seni pehmelt öeldes mõistlikud.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
27.08.2008 at 18:22
Raceboy
 
Audru raja kasutamise hind
See hind on Eriste väljaöeldud ja kehtib ühe auto kohta üheks õhtuks teisipäeviti.

Kui raja haldaja on hinna välja öelnud, miks peaks selle info õigsuses kahtlema???

____________________________
www.vems.ee
28.08.2008 at 00:06
Laux
  
Audru raja kasutamise hind
Mina julgen kahelda selle artikli 100%-lises vettpidavuses. Rääkides täna pikalt ja laialt Eiki Eristega (mitte Erki Eristega nagu artiklis), siis oli tema arvamus antud artiklist, et keegi on millegist valesti aru saanud. 100 eeku tund on tema sõnutsi kolmapäeviti raja kasutamine tänavasõidu mootorratastele. Autodele ja sport tsikklitele on raja kasutamine olnud alati 200.- tund. (kevadel väiksel ringil ka 100.-) Samas pole sõnagi selles artiklis mainitud kolmapäeva õhtusest üritusest. Alati on aga kõigil võimalus üle kontrollida antud info helistades otse Eristele või külastades kodulehte http://www.audruring.ee/?page=price. Seal on selgelt välja toodud hinnakiri raja kasutamiseks, kusjuures need hinnad on veel ilma käibeta!

Lauri
28.08.2008 at 12:24
Raceboy
 
Audru raja kasutamise hind
Viga oli tõesti artiklis : "Erki" oli vale, "Eiki" õige. Selle artikli jaoks helistasingi Eiki Eristele ja küsisin infot konkreetselt teisipäeva ja autode kohta. Küsimus oli täitsa konkreetne: kui palju maksab teisipäeva õhtul ühe auto kohta sõit rajal.

____________________________
www.vems.ee
28.08.2008 at 13:43
matukas
  
Audru raja kasutamise hind
Nagu elu on näidanud, siis Eesti 'ajakirjandus' on veel tõsistes lapsekingades.
No offence, aga see on nii minu arvates.

EDIT: See ei puuduta ainult siin teemas mainitud Eesti väljaandeid :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
28.08.2008 at 14:17 1 edit. Last edited 28.08.2008 at 15:21 by matukas
Raceboy
 
Audru raja kasutamise hind
quote:
matukas: Nagu elu on näidanud, siis Eesti 'ajakirjandus' on veel tõsistes lapsekingades.
No offence, aga see on nii minu arvates.


Sa oled ise kindlasti mitmetes asjades parim, aga lugu kirjutatakse siiski tsitaatide mitte suvalise info põhjal. Kui kellelgi tekis kahtlusi info õigsuses, siis mul on selle kõne salvestus olemas.

EDIT: Ja alati, kui ilmub mõni lugu, tunnevad kõik selle valdkonnaga seotud inimesed ennast maailma suurimate spetsialistidena, kes kõik teavad paremini, kuidas loos kirjeldatavat või lugu ennast teha.

____________________________
www.vems.ee
28.08.2008 at 14:54 1 edit. Last edited 28.08.2008 at 14:56 by Raceboy
kronja
 
Audru raja kasutamise hind
quote:
Raceboy:
EDIT: Ja alati, kui ilmub mõni lugu, tunnevad kõik selle valdkonnaga seotud inimesed ennast maailma suurimate spetsialistidena, kes kõik teavad paremini, kuidas loos kirjeldatavat või lugu ennast teha.

väga tihti on siiski nii, et uudises edastatakse moondatud või koguni valeinfot lihtsal põhjusel, et ajakirjanik ei valda teemat, eeldab, et ka enamus lugejaid ei tea asjast midagi ning paneb suvalist teksti mõttega "peamine et kõlaks hästi". nagu paljudes (ameerika) filmides, kus pentagoni arvutivõrkudesse murtakse sisse 60 sekundiga jms jura, mille peale asjatundjad naeravad end krampidesse..

jutt siis ei käi konkreetse artikli kohta, vaid pigem üritan seletada, miks inimesed tihtipeale umbusklikud ajakirjanduse (meedia, võttes laiemalt) suhtes on :)


vabandust OT
20.09.2008 at 21:51
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Audru raja kasutamise hind  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.