register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Kompressor eaton m65 rihmaratta küsimus?  
Poster Message
kyla
Kompressor eaton m65 rihmaratta küsimus?
Ehk siin foorumis oskab keegi öelda kuidas võiks selle kompressori rihma ratas eralduda , kindlasti saaks seda teada mersu esindusest aga pole viitsinud seda kohta veel külastada. Tahaks paigutada orig. ratta asemele vähe väiksema aga mõistus otsas kuidas vana maha saada , seal pole mingit muttert ega polti on vaid veetava võlli keskel M6 keere ja kõik . Praegune ratas on 73mm läbimõõdus ja plaan oleks paigaldada 68mm .
09.07.2008 at 17:58
matukas
  
Kompressor eaton m65 rihmaratta küsimus?
Kas Sa pöörete arvutuse oled juba teinud? Eaton enda lehel on mingi kalkulaator, mis annab punast, kui pöörded liiga kõrgeks lähevad. Algandmetes on rattamõõdud vaja sisestada siis. Minu M45 on 65 mm ja sobib täpselt Polo vedavaga. Jääb natsa reservigi, et 7000 rpm võiks proovida :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
09.07.2008 at 18:29 1 edit. Last edited 09.07.2008 at 18:31 by matukas
kyla
Kompressor eaton m65 rihmaratta küsimus?
Äkki saadad lingi kust leian klkulaatori?
09.07.2008 at 18:57
matukas
  
Kompressor eaton m65 rihmaratta küsimus?
Vaata siia. Otsi sealt üles 'Simulator' veebiviide.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
09.07.2008 at 19:43
kyla
Kompressor eaton m65 rihmaratta küsimus?
Tänud ! ja lahtivõtmine ka selka ,,,, see käib siiski jõuga ,,,,mul jäi lihtsalt tõmmits ilmselt nõrgaks :)
09.07.2008 at 19:45
matukas
  
Kompressor eaton m65 rihmaratta küsimus?
Küsimus võib tekkida, kas rihmaratta paigaldamisel ka liimi kasutati. Mõnikord on sedagi juhtunud. Aga ma ei tea, kas Eaton seda teeb.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
10.07.2008 at 09:38 1 edit. Last edited 10.07.2008 at 13:56 by newton
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Kompressor eaton m65 rihmaratta küsimus?  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.