register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : KTM X-BOW   1 2  
Poster Message
MrCabDriver
KTM X-BOW
KTM esitles oma esimest autot: Rodsteri kaal on 680 kg ja masin on varustatud Audi 220 hobujõulise mootoriga (tulevikus 300 hj). Kiiruseni 100 km/h jõuab X-Bow 3,9 sekundiga.

Mulle meeldib aga ei tea kas Ariel Atom'iga suudab konkureerida, selleks vist peaks vähe saledam olema?


Edit: LINK kah ;)
23.02.2007 at 17:42 2 edits. Last edited 23.02.2007 at 17:46 by MrCabDriver
peep
 
Moderator
KTM X-BOW
Mulle KTM'i tsiklid küll väga meeldivad ja kui sama feeling on autole üle kantud, siis arvan, et tegu väga vihase aparaadiga.
23.02.2007 at 19:06
mart154
 
KTM X-BOW
autot on vist antud esemes vähevõitu :D
aga see-eest peaks elamust olema topelt...

ehk on keegi näinud, kuidas top gear'is Atoimit prooviti... ilma kiivrita...
ja neid "näoilmeid"...

Cool :)
24.02.2007 at 13:49
HoCi
  
KTM X-BOW
mõtled vist seda? :)



____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
24.02.2007 at 13:56
Jesper
 
KTM X-BOW
Njah kena riistapuu, aga sama raha eest saab juba Radical SR4.

Tõeliselt lahe oleks kui keegi kratsiks natuke kukalt ja teeks trackdayauto, mis jääks kiirete tsiklite hinnaklassi - sellisel juhul oleks mõtet kaaluda, kas ikka on mõtet ise autot tuunida ja leiutada, selle asemel et poest kohe valmis asi osta. Aga nii Atom kui see KTM on ikka jube kirved ning nende ideeks tundub olevat rohkem selline pool-moeaksessuaar kui trackday auto tõsisele harrastajale.
24.02.2007 at 15:32
peep
 
Moderator
KTM X-BOW
Ma pole ühtegi Radicali lähedalt näinud ja seda KTM'i autot ka muidugi mitte (loodan näha kahe nädala pärast Genfis) aga minu kogemus nende enduro tsiklitega on, et võrreldes jaapanlatega tundub toimivus ja kvaliteet täiesti eri tasemel olema. Millegipärast arvan, et see Radical, olgugi ehk kiirem (?) on pigem midagi kit car'i ja vormeli vahepealset ning jääb feelgood factori poolest KTM'ile alla. Ja raha olemasolu ei tähenda ju, et harrastaja pole tõsine või, et kallimad masinad on kehvemad.;) Kui on võimalik osta auto, mis lisaks kiire olemisele on veel tipptasemel disainiga, hea kvaliteediga jne., siis why not ?
24.02.2007 at 16:58
Silwer
KTM X-BOW
Sorry fo OT:


____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
24.02.2007 at 17:39
Jesper
 
KTM X-BOW
Ei, ma ei mõelnud et Atomi/Katõmi ostja ei või tõsine harrastaja olla, lihtsalt see hind, disain, tehnilised lahendused (KTM-il paistab pildilt näiteks carbon monokok olevat) ja tootmisarv viitab minuarust sellele, et nende toodete sihtgrupp ei ole otseselt trackday rahvas, pigem lihtsalt keskmiselt rahakad eksootikaotsijad, kes Zonda ja Enzoni veel päris ei küüni.

Radical on jah põhimõtteliselt klaasplastist ja torudest kit-car, aga selles elementaarauto segmendis tundub ta hetke populaarsusliider olevat, vähemalt Inglismaal. Ilmselt vähetähtis pole ka see, et tänava-Radicaliga võib näputäie muudatustega rahulikult pärisringrajasõitu liikuda kui kunagi tuju peaks tulema, seega on investeering veidi kindlam.
24.02.2007 at 18:48
peep
 
Moderator
KTM X-BOW
Vaatasin, et Radical SR3 maksab alates £40 000 ehk ega ta odavam pole ja minu jaoks tsiklimootoriga autod pole päris õiged autod. See KTM'il olev Audi mootor ja DGS kast peaks ilma probleemideta seal kestma mitmeid tihedaid hooaegu, tsiklitehnika kestab küllalt vähe rajaautodel.
Kui KTM'il saab euro tüübikinnitus olema, siis on ta üldse kõva tegija, ühelgi võreldaval UK autol pole seda.
24.02.2007 at 19:10 1 edit. Last edited 24.02.2007 at 19:10 by peep
Jesper
 
KTM X-BOW
Lihtsalt täpsustuse mõttes: SR3 maksab 31 tuhat naela, SR4 olenevalt versioonist 26-29k, vt ametlikku hinnakirja. Ei ole jah odavam, aga need on ka sisuliselt võidusõiduautod.
24.02.2007 at 19:35 1 edit. Last edited 24.02.2007 at 19:42 by Jesper
peep
 
Moderator
KTM X-BOW
Nonii, nähtud ja katsutud nii see KTM kui ka teises teemas olev Lotus. Kahjuks sisse istuda ei lubatud. Igatahes mulle KTM jättis IRL väga hea mulje, omapärane lähenemine teemale ja lähedalt vaadates oli näha, et kvaliteetne asi. Lotus oli oluliselt tagasihoidlikuma välimuse/olemusega. Mis muidugi ei anna aimu nende tegelikest omadustest rajal. Lotusel oli Exige ka väljas ja see oleks minu valik rajaautoks, juhuks kui uue GT3 jaoks raha ei jätku.:D Kui jõuan, siis homme panen mõne pildi ka üles.
14.03.2007 at 21:37
que
 
KTM X-BOW
quote:
peep: Lotusel oli Exige ka väljas ja see oleks minu valik rajaautoks, juhuks kui uue GT3 jaoks raha ei jätku.:D
Mitsu on sul juba "rajaautoks", millega sa talvel ei mõnule oma jutu järgi vaid ajad ikka audiga ringi ja vaid suvel korra rajal käid - ehhh ei mõista mina neid rahamehi.
15.03.2007 at 00:24
peep
 
Moderator
KTM X-BOW
Point oli pigem selles, et mulle meeldis Exige rohkem, kui see Lotuse trackday special aga kui on võimalik rohkem kulutada, siis GT3 on kahtlemata momendil maailma parim track orientatsiooniga tänavasõidu auto. Ei midagi isiklikku, et plaaniksin neid osta vms.;)
15.03.2007 at 11:11
spark
 
KTM X-BOW
siin on ka midagi kirjutatud

____________________________
Seitsekümmend Viis
16.03.2007 at 12:33
matukas
  
KTM X-BOW
Isiklik arvamus: disain on fun-suunitlusega ja kohmakas.
Ühinen Peebu arvamusega Exige kohta. Kui raha poleks küsimus, ei mõtlekski. Ja kindlasti siis Exige Cup 255.
Kui raha on küsimus, siis pigem enne Elise S kui Exige.
Porsche GT3 pole paraku minu automaitse.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
16.03.2007 at 13:25
I.V.B
KTM X-BOW
Te räägite ikka GT3 RS'ist, ekshttp://opentrack.tqhq.ee/forum/img/smile.gif! Noble M400 on ka üks täitsa tore rinka pill ja isiklikult sooviks seda omada, kuna seda masinat on kirjeldatud ajakirjas Car sõnadega "Enzo performance at 911 price" ja see masin on noppinud igasugu testivõite ja auhindu Ferraride, Porschede, Lambode, Lotuste jne masinate eest. Ja ta on pea neist kõigist odavam ja eksklusiivsem ka (kas just ilusam, aga kõike head ei saa ka tahta)
17.03.2007 at 22:01
raul.k
KTM X-BOW
OT aga siin teemas sellest väheke juttu tehti. Kas on tõsisemalt uuritud võimalust US turu orientatsiooniga GT3/RS arvelevõtmisest Eestis, tüübikinnitusest ja võtmed kätte hinnaeelisest võrreldes EUR versiooniga?
22.05.2007 at 22:55
Raceboy
 
KTM X-BOW
Ega erilist eelist olegi. Hinnavahe tuleb, kuid väike ja võrreldes selle ettevõtmise aja- ja närvikuluga on võit suhteliselt marginaalne.

____________________________
www.vems.ee
27.05.2007 at 10:55
-XR-
KTM X-BOW
Selline jutt siis KTM-i kohta:

http://www.autoblog.com/2008/04/22/ktm-x-bow-takes-class-win-in-gt4-annoys-astons-and-vettes/
22.04.2008 at 17:47
Jesper
 
KTM X-BOW
Lõpuks on hakatud neid ka ajakirjanikele kätte jagama: http://magazines.drivers-republic.com/driversrepublic/xgames2008/

Mio miinimumi lähedase varustusega auto eest ja 1,6 täisvarustuse eest... njah, nagu ma enne ütlesingi, eksootika-ekstravaganza, mitte ringraja tööhobune.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
29.08.2008 at 12:19
-XR-
KTM X-BOW
quote:
Jesper: Lõpuks on hakatud neid ka ajakirjanikele kätte jagama: http://magazines.drivers-republic.com/driversrepublic/xgames2008/

Mio miinimumi lähedase varustusega auto eest ja 1,6 täisvarustuse eest... njah, nagu ma enne ütlesingi, eksootika-ekstravaganza, mitte ringraja tööhobune.

Nad on ikka päris jõhkralt hinda tõstnud.
Kui esimest korda seda autot 2007 aasta Genfi näitusel nägin, siis pakuti hinnaks 700kEEQ
29.08.2008 at 15:00
MESHUGGAH
  
KTM X-BOW
Vaatasin seda eelmist linki, inglismaal on autod tunduvalt kallimad kui saksamaal, sealt ka hinnavahe. Aga ikka - algul oli jutt et 40t eur. Alles ostsin saksa ajakirja Auto Sport, seal oli uhest juttu hinnaga 56953eur. Poisid mis varustus voib maksta 600t krooni (see on ju peagu samad 40t eur'i? ). Pill on ju susinikkust tehtud, palju kergem ei saa ju olla. No voimsam (300hp?), aga ei tule ju ikka.

____________________________
www.angelar.ee
30.08.2008 at 02:19 1 edit. Last edited 30.08.2008 at 02:24 by MESHUGGAH
-XR-
KTM X-BOW
quote:
MESHUGGAH: Vaatasin seda eelmist linki, inglismaal on autod tunduvalt kallimad kui saksamaal, sealt ka hinnavahe. Aga ikka - algul oli jutt et 40t eur. Alles ostsin saksa ajakirja Auto Sport, seal oli uhest juttu hinnaga 56953eur. Poisid mis varustus voib maksta 600t krooni (see on ju peagu samad 40t eur'i? ). Pill on ju susinikkust tehtud, palju kergem ei saa ju olla. No voimsam (300hp?), aga ei tule ju ikka.

www.racecarsdirect.com andmetel saab igasugu häid asju 100 000€ eest.
GT3 Cup-i Porge, vanakooli e30 M3 DTM-i, Viper GTS-R-i, Exige GT3, Ferrari 360 GT, WTCC E90 pemmi ja Formula Super Nissani.

Et jah, valikut on ikka üksjagu. KTM-i eeliseks on ainult road legaalsus.
A no kindlasti road legal autodest saab ka nii mõndagi huvitavat selle raha eest.
700k-st ma saaks veel aru KTM-i puhul aga no 1MEEQ või siis üldse 1,6MEEQ, nad ikka pingutavad vähe üle.

Karbonfiibri tootmine on aina odavamaks läinud, nad panevad ikka vabalt mingi 300-400k katet sellele otsa.
30.08.2008 at 02:53 1 edit. Last edited 30.08.2008 at 02:55 by -XR-
-XR-
KTM X-BOW
14 seasoni neljandas osas on KTM X-Bow. Ütlevad ka, et pole eriti hardcore nagu Ariel Atom.
02.09.2008 at 12:35
wirx
  
KTM X-BOW
viimases EVO-s on ktm võrdluses teiste omasugustega atom, lotus2eleven, catheram....EVO hindab ainsana KTM-i 4*, ülejäänud saavad 5*...samuti olid ringiajad sellised -
catheram 1.20
ariel 1.21
ktm 1.25
samas oli ktm-i hind suurusjärgu võrra kallim teistest

muidugi EVO juttu ei tasu ka päris uskuda, kuna 3 inglast ja 1 sakslane vms

üldiselt oli viimane EVO üks parimaid testide osas...soovitan osta, kes kusagil müügil näeb nr 123

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
23.09.2008 at 11:08 1 edit. Last edited 23.09.2008 at 11:09 by wirx
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : KTM X-BOW   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.