register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Audru raja turvaline läbimine ilma šikaanita   1 2  
Poster Message
peep
 
Moderator
Audru raja turvaline läbimine ilma šikaanita
quote:
Antti22: Ei tea kas 2 päeva enne ürituse toimumist on väga asjalik sellest teatada, oleks võinud juba varem sellest rääkida. Ning üldiselt, miks on vaja järsku muuta aastaid toiminud formaati, millega on tekkinud kõigile oma ajast ettekujutus?

Vaata ülespoole, seal on põhjendused kirjas.

Kui üritus muutus seetõttu sobimatuks, siis saad enda poolt makstud osavõtutasu tagasi. Saada Avo'le vastav mail.
03.07.2008 at 17:50 1 edit. Last edited 03.07.2008 at 17:51 by peep
zeke
Audru raja turvaline läbimine ilma šikaanita
Issand jumal milline hala. Peep juba seletas ju miks shikaan eemaldati. Audru rada on ikka mega turvaline võrreldes Riiaga. Kui ikka päris lollust ei tee siis võib vabalt välja sõita. Alfa klubi üritusel lõhuti auto just selle shikaani pärast ära, ei mahtund sealt läbi ning külg läks ette vms ja kuna raja kõrvalt oli jumala ära sõidetud(OT oli eelmisel päeval) siis oli seal suht offroad. Eelmine kord kui ma oma autoga Pärnus sõitsin siis sõitsin peale ametliku aega ilma shikaanita rada ja ei näe probleemi. Kuna ma ei julgenud selle paari ringi jooksul täiega läbi lasta kiirest kurvist siis tõstsin korraks jala gaasilt ja ei mingit probleemi. Aga no loomulikult siin ju kõik lasevad 200ga sealt kurvist läbi siis on jah scary.

____________________________
MX-5, 116
03.07.2008 at 20:01
hall
 
Audru raja turvaline läbimine ilma šikaanita
Kõik, kes kardavad ilma šikaanita sõitu, pange palun tähele, EI PEA SÕITMA TÄIEGA! Kui ei sõida piiri peal pole tegemist üldsegi kriitlise kurviga. Huvitav kuidas need hädalised Riias või hoopis Kaunases hakkama saaksid?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
03.07.2008 at 20:29
matukas
  
Audru raja turvaline läbimine ilma šikaanita
quote:
serõi:...Miks seda sinu "pisikest" (no on totter nimi...) igas teemas peab sisse tooma?
Pisike on pisike ja selleks ta jääb.
Ma arvan, et oma mõõtudelt ta enam ei kasva. Veel totram oleks ju teda Koljatiks kutsuda. Pärisnimi on tal Volkswagen Polo G40.

Aga kui mul oleks peale selle auto veel mõni (kahjuks pole), siis tooks ma kogemused nendega ka välja. Ma loodan, et ma oma kommentaaridega pole kellegi au ja uhkust riivanud, kuid see auto on mulle hingelähedane.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
03.07.2008 at 22:20
kronja
 
Audru raja turvaline läbimine ilma šikaanita
seep, totaalne seep :) mehed, aitäh lõbusa lugemise ees
"no vaatame, kuidas sa seal kurvis sellise kiirusega sõidad!"
"ma vabalt näitaks, aga neid rehve millega ma siis sõitsin enam pole!"
<-- irnu ennast surnuks, krt :) lasteaed :)

edit: ahjaa, see on ka hea:
"mida kurat sa oma pisikest igal pool mainid!"
"a ta on mul väike armas ja ongi pisike, ja nii on!"

:D
04.07.2008 at 16:25 1 edit. Last edited 04.07.2008 at 16:25 by kronja
Cardo
 
Audru raja turvaline läbimine ilma šikaanita
Üks tuntud luuleisa lausus sellised sõnad " Vaimult vaene hingelt rikas, porikärbes lehmasitas "
Eluliselt edasikandvaid mõtteid on siin kuhjaga juba !
04.07.2008 at 16:57
matukas
  
Audru raja turvaline läbimine ilma šikaanita
Hea kui kellelgi lõbus on.
Mind ausalt öeldes ei koti, mis kiirusega keegi mingit kurvi läbib.
Oluline on, kui kiiresti ise ringiga hakkama saan.
Kainet mõistust veel arvatavasti on, et mitte 'katust' teha.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
04.07.2008 at 16:58
agent
  
Audru raja turvaline läbimine ilma šikaanita
... eriti kui katust ei ole :D

____________________________
S2000 FTW
04.07.2008 at 17:06
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : Audru raja turvaline läbimine ilma šikaanita   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.