register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Cupi pildid   1 2  
Poster Message
Cardo
 
Cupi pildid
Mõtlesin, et teeks üritustel tehtud piltidest oma teema.
Mõned tänase Linnaringi võistlusel tehtud pildid !

Esialgu siis soojenduseks :

















Siin siis asjast kah :





































Eks neid on veelgi ja tunduvalt suuremas formaadis, aga ei ole eriline ITimees et neid albumisse panna :(

29.06.2008 at 21:36
matukas
  
Cupi pildid
Aga äkki aitab keegi need kuhugile albumi näol orgunnida? Muidu jube pikk neid foorumis niisama sirvida.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
29.06.2008 at 21:41
xjan
Cupi pildid
OT - http://jalbum.net on päris hea ja lihtne vahend kasutamiseks. Soovitan, kuid vast seegi nõuab nõks süvenemist.h

____________________________
BMW 1M ...
29.06.2008 at 22:01
Silwer
Cupi pildid
Pildid on ägedad aga keegi üritusest endast ja tulemustest ka lähemalt räägib?

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
29.06.2008 at 22:14
matukas
  
Cupi pildid
Tavaliselt leiab tulemused MyLaps-ist.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
29.06.2008 at 22:17
HrHunt
Cupi pildid
98+88 :)

1920x1080 snapshot

mul on mõlemad sõidud full HD kaameraga üles võetud "uute kurvide" juurest nurgast.
Kel huvi võin failid anda mingil viisil - 5GB, m2ts formaat. Kui aega saan lõikan paremad
kohad välja ja teen mingi mõistliku avi faili kokku ning riputan kusagile.
PS. teises sõidus filmisin 90% ajast autot 85, see oli hea silmatorkav, nii
et selle juhil ehk kõige rohkem huvi oleks materjali vastu.

____________________________

29.06.2008 at 22:42 2 edits. Last edited 29.06.2008 at 23:38 by HrHunt
ICE
  
Cupi pildid
Väga õnnestunud nädalavahetus. Kaasaelamisest "omadele" said peopesad higiseks :) Minuarvates läti rahvusliku klassi kõrval kindlalt kõige vaatemängulisem klass, saaks nüüd ainult autosid juurde! Oli kontakti, õnnestunud möödumisi, ebaõnnestunud käiguvahetusi :D - kõik mida vaja üheks põnevaks võidusõiduks. Nagu tulemustest näha, siis teise sõidu E36 parimad ajad jäävad kõik 0,7seki sisse ehk võrdsust leidub. Kui ei peaks tegelema kiiremate mööda laskmisega, oleks võimalik rohkem keskenduda sõitmisele/võitlusele. Aga "uute tulijate" nägudest ning kommentaaridest õhkus tõsist ekstaasi- nagu Peep ütles peale sõitu- seda ei anna mingist otsast võrrelda Open Tracki või üldse timeattack´ga.

Eero "Offroad" Pesuri ja Ruve kontakt ei tundunud stardisirgelt vaadatuna üldse nii "äge" kui videos ja pildil :)

Ps. Pealkirja võiks muuta järelkaja teemale vastavaks.

____________________________
Petrolheads.ee
29.06.2008 at 22:44 3 edits. Last edited 29.06.2008 at 23:00 by ICE
-XR-
Cupi pildid
Läti rahvusliku klassi autod olid kirjumad ja nägid coolimad välja.
E36 Cupi poisid võiksid ka oma autod pilkupüüdvamateks teha.
Praegu natuke igavavõitu.

Küll teil oleks tuttavate/sõprade firmasid, kes oma reklaamid peale tahaks panna.
29.06.2008 at 22:53
ICE
  
Cupi pildid
Kui natuke etterutata, siis meeldis mulle soomlaste extreme klass ka. Toyod all sõitsid nad 1.03 aegasid aga pigem oli vinge see, et nende sõit oli endurance stiilis- 1h jutti ning juhivahetusega. See tähendaks seda, et saaks auto ehitada kahepeale ning sõita saaks ka loomamoodi. Seab küll mootorile tõsised tingimused aga kõrvalt vaadates tundus väga fun. See võiks tulla kunagi arutelu alla. Esialgu võiks muidugi esimese aasta "testiks" lõpuni paugutada :)

____________________________
Petrolheads.ee
29.06.2008 at 23:05
Jesper
 
Cupi pildid
XR, ma isiklikult teeks oma auto kasvõi nii kirjuks nagu Disneyland, kui selle eest keegi auto näitamise kulud kinni plekiks. Ma arvan et teised ka. Nii et lase aga ettepanekutel tulla :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
30.06.2008 at 00:21
joonas
Cupi pildid
Mõned pildid ka minu seebikast.



____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
30.06.2008 at 09:29
Maik
  
Cupi pildid
Krt, pilte vaadates ja juttu lugedes on ikka väga kahju,et ei leidnud aega vaatama tulla, järgmine kord kindlasti.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
30.06.2008 at 09:35
MESHUGGAH
  
Cupi pildid
Kas Eerol on 17" rattad? A miks?

____________________________
www.angelar.ee
30.06.2008 at 11:41
Gsinut
Cupi pildid
Tegin kokkuvõtte ja allpool on pilti kah:
http://www.motors24.ee/Default.aspx?page=articleview&article_id=2119
30.06.2008 at 12:13
Silwer
Cupi pildid
quote:
MESHUGGAH: Kas Eerol on 17" rattad? A miks?

Tundub ikka 15". Lihtsalt see on mingi suurema BMW velje vähendatud hiina koopia... :)

Siin ka pilte üritusest: http://www.rallifoorum.ee/foorum/viewtopic.php?t=3821&highlight=


____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
30.06.2008 at 13:11 1 edit. Last edited 30.06.2008 at 15:54 by Silwer
BlueStang
 
Cupi pildid
vähemalt actioni paistab olevat küll
30.06.2008 at 16:33
peep
 
Moderator
Cupi pildid
quote:
BlueStang: vähemalt actioni paistab olevat küll

Tegelikult oli seda isegi natuke rohkem.:lol
30.06.2008 at 19:47
Jörm
 
Cupi pildid
Jube vahva oli! Mul tuli pisar silma peaegu, kui ringiaegasid vaatasin, et nad tõesti nii ligidal on üksteisele. Sõidus oli sama, sõitsid rongis (kui Feodorov välja arvata) nagu oleks pukseerimisköied vahel ja siis muidugi need paanikapidurdused, mis ka paljudele piltidele on jäänud, sealjuures ei käinud keegi eriti kaugel väljas, mingi teise klassi mehed käisid ikka vallide juures väljas peaaegu, nii et paparazzod said jälle kiireid jalgu kasutada.
Igatahes oli mida vaadata ja see et mingi teine klass kiiremini sõidab pole üldse oluline. Katsume järgmistel kordadel oma stardi välja võidelda, siis on ka rohkem võimalik omavahel võidu sõita, teine pool sõidust kippus peamiselt ringiga tulijate möödalaskmiseks kujunema.
Plekimõlkimist oli päris palju, ainsana pääses päris terve autoga vist Roland, kuna ta oli pikalt teiste eest ära. Eks see tänavarehv on selles mõttes muidugi veits kontrollimatu kah, et kui on äkki vaja suunda muuta, siis ta väga ei tee seda.
Pikamaasõidu vastu mul küll mingit huvi pole, meil oli praegu kohapeal tühi auto, millele ei õnnestunud pilooti leida ja mis rajale ei tulnudki. Kui igaüks peaks veel kellegi leidma, siis kust kohast? Ikka tuleb see välja nii, et üks maksab kõik kinni ja teine sõidab niisama või lähevad varem või hiljem suusad risti. See et Toyo oli kiirem on teada, aga ta on ka kolm korda kallim. Meie autod suudavad ilmselt slickiga sõita 1.02, aga see on viis korda kallim ja siis hakkab jooksuosa kiiresti väsima, mis tõstab hinda veelgi, et paneme praegu aga Barumiga edasi ja sügisel vaatame kas keegi tahab meile ilma rahata kiiremat rehvi anda või miskit. Kui on oma start siis ei saa nagunii pealtvaataja aru, kui kiiresti me sõidame. Sepa Viper sõitis vist 0.53, äkki teeks siis Viperite klassi hoopis?
Aga igastahes tänud kõigile kes kohale vaevusid tulema ja loodame, et järgmisel sõidul on mõni mees veel kampas!

____________________________
Amper Racing
30.06.2008 at 20:35
BlueStang
 
Cupi pildid
quote:
Jörm: meil oli praegu kohapeal tühi auto, millele ei õnnestunud pilooti leida ja mis rajale ei tulnudki

krt, sellest ei rääkinud sa miskit, kui teie boksi juures kiipisin...


30.06.2008 at 22:35
python
 
Cupi pildid
Ma saan aru, et see on CUPi rendi auto? Mis sellisega ühe võistluse sessioon maksab, mis sinna sisse kuulub ning mis peab endal olema?
30.06.2008 at 22:37
ICE
  
Cupi pildid
Isegi kuulsin kohapeal sellest rendivõimalusest aga kui ma tagamaadest õieti aru sain (õige juht ei saanud starti, kuna litsents oli aegunud jne?) siis "hiline" reklaam on arusaadav (hind olla 10k olnud).

Muideks Jörm, ma "liigun" vist täiesti erinevas seltskonnas, sest kahepeale auto ehitamise mõttest on vägagi huvitatud oldud. Kas see ka reaalselt toimiks ja kuidas, on juba eri teema. OT end :)

Aga järgmine kord äkki tõesti õnnestub oma start CUP´i autodele saada, see oleks super.

____________________________
Petrolheads.ee
30.06.2008 at 22:53 1 edit. Last edited 30.06.2008 at 22:54 by ICE
rene
Cupi pildid
quote:
HrHunt: 98+88 :)

1920x1080 snapshot

mul on mõlemad sõidud full HD kaameraga üles võetud "uute kurvide" juurest nurgast.
Kel huvi võin failid anda mingil viisil - 5GB, m2ts formaat. Kui aega saan lõikan paremad
kohad välja ja teen mingi mõistliku avi faili kokku ning riputan kusagile.
PS. teises sõidus filmisin 90% ajast autot 85, see oli hea silmatorkav, nii
et selle juhil ehk kõige rohkem huvi oleks materjali vastu.
Number 85 le meeldiks väga videod vaadata.Mulle meeldis samuti väga see võidusõit eriti et autod on nii võrtsed, et kuus autod mahtusid 0,7 sekundi sisse teise võidusõidu kiiremate aegade järgi.VÄGEV.Loodan et keegi viilima ei hakka ja jälgiks ütlust"kõik mis pole lubatud on keelatud".
01.07.2008 at 00:24
hall
 
Cupi pildid
Mis järgmise korra starti puudutab, siis seal on bemmid koos s1600-ga. Kui rääkida ülejärgmisest korrast, siis seal võib midagi ehk juba kujuneda, aga seda mõistagi eeldusel, et stardirivi ikka piisavalt arvukas on.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.07.2008 at 00:39
HrHunt
Cupi pildid
quote:
rene:Number 85 le meeldiks väga videod vaadata.

Võtan järgmine nädal asja ette. HD failid sätin nii et 1 DVD peale ära mahuks ja teen "tavalise telku" jaoks sobiva DivX/AVI kah, kus paremad kohad on suuremalt välja toodud. Jama on see, et mul pole hetkel kohta kuhu see 5+ GB netti üles riputada :( Keskil pole vaba serverinurka kiire toru taga?

____________________________

01.07.2008 at 11:15
matukas
  
Cupi pildid
quote:
HrHunt:
quote:
rene:Number 85 le meeldiks väga videod vaadata.

Võtan järgmine nädal asja ette. HD failid sätin nii et 1 DVD peale ära mahuks ja teen "tavalise telku" jaoks sobiva DivX/AVI kah, kus paremad kohad on suuremalt välja toodud. Jama on see, et mul pole hetkel kohta kuhu see 5+ GB netti üles riputada :( Keskil pole vaba serverinurka kiire toru taga?
Selle 5+ GB puhul avalik nettiriputamine pole minu arvates väga hea mõte. Pigem võid selle DivX 700 MB suurusena teha ja üles panna. 5+ GB puhul on normaalseim lahend minu arvates torrent.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
01.07.2008 at 11:19
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : Cupi pildid   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.