register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Harime inimest   1 2  
Poster Message
HrHunt
Harime inimest
http://www.riigikogu.ee/?op=ems&page=isikukaart&pid=80904
http://hannesrumm.blogspot.com/

Otsustasin et aitan inimest, kirjutasin talle kaasaja mootoritehnoloogia
suurepärastest võimalustest ja sellest kuidas võimsus ei võrdu
automaatselt jabura kütusekuluga.
Kes viitsib võiks ka omapoolsed õpetussõnad teele saata. Ei saa
ju inimesele pahakas panna kui ta tõepoolest ei orienteeru
tänapäeva tehnoloogia peensustes... Peab aitama...

HrHunt, 75% linnas, 10l sajale.


____________________________

12.05.2008 at 15:33
Pierre
Harime inimest
juba tuttav teema, aga ütleks veel niipaljukest, et totaalsest teadmatusest pimestatuna valitud 140kW piir on vast ainult selleks, et oleks paras kogus autosid, millelt maksu koguda.
praegu on juba igal pereautol 100kW, mida aeg edasi, seda rohkem.....ja nii saabki lõpuks kõik maksustatud.

oleks piir mingi 300kW, vast saaks isegi aru...
12.05.2008 at 15:48
HrHunt
Harime inimest
Minu meelest on Eestis ainult üks auto mis tuleks maksustada - too roheline GT3. Nii edevad mänguasjad on lihtsalt lubamatud :P

____________________________

12.05.2008 at 15:54
xjan
Harime inimest
141Kw omav siinsele rahvale nüüd juba tuntud E36 seeria BMW 325 on ka hullem luksusauto :). Vaesed inimesed, kes ostes 30-40K eest auto peavad selle pealt veel sama summa iga aasta maksu tasuma :)

Auto24 leiab 140+Kw järgi kokku müügis 4278 erinevat masinat, odavaimad neist algavad 10 000 kroonist

____________________________
BMW 1M ...
12.05.2008 at 15:56 2 edits. Last edited 12.05.2008 at 16:06 by xjan
Jesper
 
Harime inimest
Cupi toorikuid hakkab tasuta saama. Yay!

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
12.05.2008 at 16:03
mart154
 
Harime inimest
quote:
Jesper: Cupi toorikuid hakkab tasuta saama. Yay!

Ja siis hakkad 5k kuus maksu maksma.
Ja siis kindlasti kehtestatakse veel autospordimaks ka - mõtle, sa reostad ju vähemalt kolmekordselt :)
Ja siis veel rehvide ja pidurite kiiresti kulumise maks... :D :finger
12.05.2008 at 16:36
Jesper
 
Harime inimest
Ma arvan et lähema viie aasta jooksul näeme me seda maksu sama palju kui vigadeta Fordi. Mis see viimane geniaalne autosid puudutav idee oligi, gps-kiirusemõõtjad? Ei mäletagi enam, liiga vana pea juba.

Muudatus, ma vaatan et ma oma esialgse postitusega eksisin korraga lausa kahe foorumi reegli vastu, kärpisin seda natuke, vabandused.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
12.05.2008 at 16:54 1 edit. Last edited 12.05.2008 at 17:08 by Jesper
I.V.B
Harime inimest
Mustad kastid autodes, mis kõikvõimalikest rikkumistest politseile kohe teada annavad; autod, mille tippkiirus on 160 km/h jne..... Viimane aeg see 612-hobujõuline Mercedes soetada, kiirusepiiraja maha lasta võtta ja autobahnile minna:)
12.05.2008 at 17:16
Pierre
Harime inimest
quote:
xjan:
Auto24 leiab 140+Kw järgi kokku müügis 4278 erinevat masinat, odavaimad neist algavad 10 000 kroonist

korraks hakkasin mõtlema, et milline olukord tekiks kui seadus jõustuks lihtsalt mingist hetkest.
müüki paisataks järsult suur hulk vanu "luksautosid", millele pealegi, mittemingisust turgu pole.
just vaesemad inimesed kaotaksid rahalises vääringus päris korralikult...

totaalne kaos oleks see muidugi majanduse üldplaanis ;)
12.05.2008 at 19:11 1 edit. Last edited 12.05.2008 at 19:12 by Pierre
wirx
  
Harime inimest
kui midagi maksustada, siis CO-d...kw ei määra midagi, kõigevähem määrab see luksust.
5000 kroonine kuumaks on muidugi järjekordne populistlik ja väiklane mõtteviisi elementaarne näide...
inglased kellel hakkab varsti CO põhine maks, maksavad aastas kõige rohkem saastavatelt uutelt autodelt maksimaalselt 9000.- aastas (mõne aasta jooksul tõuseb see küll 19000ndeni) aga eks meil ongi majanduslanguse tõttu liialt raha kätte jäänud ja me maksaks parimal juhul 60000.- aastas.

parim tsitaat blogist: "Sellised autod võtavad linnatänavatel ning parklates ka märksa rohkem ruumi, kui väiksema võimsusega ja kergemad autod." poiss vist ei tea, et sportautod on väikesed ja mõni 60kw jeep on tihtilugu 2x suurem...teeks ikka auto mõõtmete järgi maksu 1meeter=1000krooni :D



____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
12.05.2008 at 19:42
que
 
Harime inimest
Iiris on CO järgi - 225 on piir - mul 224 :D
12.05.2008 at 20:06
HrHunt
Harime inimest
Muide tahtsin märkida soomlaste näiteks toomise kohta. Mida on Soome saavutanud selliste seadustega ja ühiskonna käitumise kujundamisega? Soomlane on üks täiega masendunud tüüp kellel lihtsalt ei ole mõtet mitte midagi teha. Ja siuke mõttetuse tunne ajab jooma ja molutama. Nüüd käivad eestis vaatamas (emafirma omad mul) ja imestamas - ussskumatu, sellise raha eest teevad nii vinget kama. Selle pärast teevadki, et veel ei ole viimast mõtet ära võetud rabeleda :)

____________________________

12.05.2008 at 20:43 1 edit. Last edited 12.05.2008 at 20:58 by HrHunt
que
 
Harime inimest
quote:
HrHunt: Muide tahtsin märkida soomlaste näiteks toomise kohta. Mida on Soome saavutanud selliste seadustega ja ühiskonna käitumise kujundamisega? Soomlane on üks täiega masendunud tüüp kellel lihtsalt ei ole mõtet mitte midagi teha. Ja siuke mõttetuse tunne ajab jooma ja molutama. Nüüd käivad eestis vaatamas (emafirma omad mul) ja imestamas - ussskumatu, sellise raha eest teevad nii vinget kama. Selle pärast teevadki, et veel ei ole viimast mõtet ära võetud rabeleda :)
No minu arust siiski peab maksustama, Soomet oma korralikkusega näidiseks võtta on suht kahtlane, minu soome sõbrad küll nii "masendunud tüübid" ei ole...
Siin väiksemal saarel, mille naabrile wirx viitas tõuseb see maks nüüd 30K-ni + veel regamismaks (VRT), mis on kuni 30% auto hinnast. Näide Focus ST mis meil oli ametliku letihinnaga max 400K kanti - maksab siin 36K EURi + kohaletoimetamise kulud jms pudi-padi...
Aga bensiin on siin vaat et sama hinnaga - hinnavahe on ca 1-2 Eesti krooni, niiet suhteliselt selge on, et Eesti on üle pingutanud või võtavad Iirlased lihtsalt matti igalt tankerilt mis ameerikasse läheb-tuleb ja sellepärast on hind nii soodne.
13.05.2008 at 11:35
HrHunt
Harime inimest
Ma räägin "keskmisest soomlasest". Igat masti entusiastid ja muidu ässad on igalpool eluvaimu täis. Silmad põlevad peas ja hiilivad riigi lollusest üle ja ümbert :P Pean silmas suht keskmisest kodanikku, kes vahib nt kontoris enamuse oma elust. A noh eks igaüks lävib oma seltskonnaga ja teeb selle põhjal järeldusi. Mina lihtsalt vaatan millised need tüübid on kellega ma tööalaselt läbi käin või mis lõustad Helsingis vastu vahivad.
Aga jah, kui maksustada siis CO tundub kõige mõistlikum, kuid 225 ei tohiks see piir kindlasti olla kuna mul on 231 :P

____________________________

13.05.2008 at 12:13
Silwer
Harime inimest
Mina olen igasuguse omandi maksustamise vastu. Aga kui ikkagi maksustatakse siis maks võiks olla kuu põhine mitte lihtsalt aastamaks. Ehk siis kui kasutad "luksusautot" vaid suvel siis selle aja eest maksad maksu. Ülejäänud aeg seisab luksus garaazis ja eriti kõrvalisi isikuid kadetaks teha ei tohiks... ;)

* EAL kaardiga autod peaksid loomulikult olema maksust vabastatud kuna tegemist spordivahendiga ja üldsegi mitte luksusesemega.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
13.05.2008 at 12:38
HrHunt
Harime inimest
Härra vastas, lõige:

"Eestis ei ole poliitiliselt reaalne maksustada kõiki 580 000 sõidukit automaksuga, küll aga on täiesti võimalik ja õiglane maksustada 28 000 kõige võimsama ehk luksuslikuma auto omanikud. Võimas auto on keskkonnavaenulik ja ebaotstarbekas, see on luksuse ja mitte enam tarbeese."

Kirjutasin vastuse, kus üritasin näppude peal selgitada võimsuse, hübriidide ja tehnika arengu kohta üldiselt.
Aga jah... mure tuleb kohe peale.



____________________________

13.05.2008 at 15:21
hall
 
Harime inimest
Keskmisest vist võimsama mootoriga (162 kw) ja praeguse kava kohaselt maksustatava auto omanikuna ei meeldi mulle mõistagi maksustamise kava. Samas ei ole olemas ühtegi mõistlikku põhjendust, miks peaks keegi vajama liikumiseks 70-80 kw-st võimsama mootoriga autot. Põhjus saab olla ainult mugavuses, harjumuses, poosetamises vms. Seega, miks mitte siis sellist ebamajanduslikkust ja priiskamist maksustada? See, kas maksustatakse kw-de, CO emissiooni või millegi muu järgi võiks ju olla diskussiooni teema, aga ega seal suurt vahet ole. Samas, ise pooldaksin vist siiski CO emissioonist lähtumist, mis aga ei päästaks mitte kuidagi neid rõhutud vaesemaid vanemate autode omanikke, vaid tekitaks vist isegi pigem juurde. See, et CO emissiooni järgi arvutades mõni uuem suure võimsusega turbokas valimist välja jääks ei ole minu arvates küll nii tähtis, et selle pärast mootoritehnoloogia peensustesse süvenema peaks .

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
13.05.2008 at 16:50
que
 
Harime inimest
quote:
HrHunt:
quote:
Härra:
keskkonnavaenulik ja ebaotstarbekas,


keskkonnavaenulikum ja ebaotstarbekam on terminid mida ta peaks tegelikult kasutama, aga ta tahab, et ta sõbrad saaksid oma nt. halli Toyota raketiga edasi kihutada ja öelda, et see on keskonnasõbralik ja otstarbekas.
P.S Tal endal vist ei ole juhiluba...
13.05.2008 at 16:52 3 edits. Last edited 13.05.2008 at 16:58 by que
HrHunt
Harime inimest
quote:
serõi:Samas ei ole olemas ühtegi mõistlikku põhjendust, miks peaks keegi vajama liikumiseks 70-80 kw-st võimsama


Ei ole ju ka ühtegi mõistlikku põhjendust miks peaks kandma ntx värvilisi riideid, käima kuskil mujal peale töö ning sööma midagi peale kartulite ja vitamiinitablettide :) Mina igaljuhul leian, et igasugune poliitika mis võtab vähemaks inimese vabadusi (ilma väga mõjuva põhjuseta) on tee allakäigu suunas.

____________________________

13.05.2008 at 17:35
que
 
Harime inimest
arvestades Eesti mastaape siis on see igatahes täiesti ükskõik suure pildi peal, aga no kujuta ette, et kümnendik hiinlastest oleks "ekstravagantsed"...
või kümnendik hindudest ostaks endale 140kw + auto...
13.05.2008 at 18:09
xjan
Harime inimest
Ma ei usu, et antud diskussioon siin kuskile edasi viiks, aga ikkagi on see lähenemine "tagantjärgi" maks peale suruda väga kummaline. Uue auto ostul ma saaks veel aru, kui määratakse miski lisamaks "luksusautole".

____________________________
BMW 1M ...
13.05.2008 at 18:11
HrHunt
Harime inimest
quote:
que:140kw + auto...
Ostku või 1MW kui tehnoloogia tase võimaldab. Oletame et vennad lükkavad lõpuks termotuuma reaktori käima. Toodetakse odavat vesinikku nii et tapab. Mingit vahet pole palju seda autosse kallata ja mitu kW auto on... sumpast tulevad ikka lilled ja liblikad.

quote:
xjan:Ma ei usu, et antud diskussioon siin kuskile edasi viiks
Ok, mind lihtsalt huvitas mida otsene "represseeritav" kogukond asjast arvab. Et kui vaja kas lämme pargmine lossiväravad kinni või vahime niisama näpp suus.


____________________________

13.05.2008 at 18:25 1 edit. Last edited 13.05.2008 at 18:29 by HrHunt
matukas
  
Harime inimest
Tegelikult peaks vist kõik autod maksustama. Veoautod kah. Eriti need tossavad 'superdiislid'. Ja lennukid tuleks maksustada. Ja laevad.
Ja loomulikult kW järgi. Kujutage siis ette Rosella (17652 kW) aastamaksu (4539085 EEK) :D

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
13.05.2008 at 18:37 2 edits. Last edited 13.05.2008 at 18:40 by matukas
wirx
  
Harime inimest
http://www.ap3.ee/Default2.aspx?VictorineID=da2c23a3-7ea4-4f27-876a-d73124ab03ff

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
13.05.2008 at 19:10
I.V.B
Harime inimest
Kui asja eesmärgiks oleks keskkonnasõbraliku suhtumise juurutamine, siis tuleks teha soodustusi loodussõbralikele autodele, et neid rohkem ostetaks, aga kuna eesmärk on riigikassa täitmine, on natuke jamasti. Nagu eelpool juba öeldi, on põhimõtteliselt liigne luksus ka see kui elad kahekesi 3-toalises korteris või kui omad 4 paari kingi. Käimiseks on vaja vaid ühte paari ja kõik üleliigne on luksus ja liigne priiskamine mis tuleks järelikult maksustada. Seega arvan ka, et see 80KW auto jutt on natuke rumal ja kogu see asi ei hakka täitma seda eesmärki, mida ta peaks täitma, milleks on loodussõbralikkus. Ilmselt on põhjus selles, et Rahumägi on paar korda Riigikogu parklas Rummi ostukäru kinni parkinud oma Hummeriga ja nüüd kannatavad tuhanded:)

Oleks tore kui mõned tunnustatud autoinimesed avalikkuse ees selgitavat vastukampaaniat alustaksid, sest muidu saab see päheistumine liiga lihtne olema. (Igaüks ei saa päris sõna võtma hakata, kuna saab kohe rullnoka või tõusiku templi omale otsaette, aga kui a'la toivo asmerid ja margus-hans kuused ja arno sillatid ja jussi pärnpuud sõna võtaksid, siis äkki keegi loeks, kuulaks ja mõtleks ka. Muidugi ei tea kas leidub kedagi, kes reaalselt selleks nõus ka oleks)
13.05.2008 at 20:58 1 edit. Last edited 13.05.2008 at 20:59 by I.V.B
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Harime inimest   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.