register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Millised rehvid tänavale?   1 2  
Poster Message
zeke
Millised rehvid tänavale?
Arutaks siin teemas natuke millised rehvid keegi plaanib tänavale alla kruvida? Ise plaanin paar korda OT'le jõuda aga rajarehvi ei tea veel kas ostan. Ise plaanin hetkel vist proovida Kumho KU31'te. Minu auto mõõt on 205/45 R16 (195/45 võib olla).
08.04.2008 at 22:19
raimo_r
Millised rehvid tänavale?
Tavaliseks tänavasõiduks sai Goodyear Eagle F1 ostetud. Enne seda oli Continental SportContact 2 ja samuti ei ole midagi halba öelda, kuigi testides kurdetakse kõrge rehvimüra üle. Head rehvid igasugustesse tavaoludesse ja vanaema moodi just ei sõida. Autol 193hj/408Nm.

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
08.04.2008 at 22:38
-XR-
Millised rehvid tänavale?
Tea, kas see teema peaks siin foorumis olema, aga noh miks mitte.
Muidu Tehnika Maailma testidest saab head infi rehvide kohta.
Sealt ei tuleks valida kõige rohkemate tärnidega rehvid vaid just sellised, mis sulle kõige rohkem sobivad.

Kellel on oluline vihmasõit, kellel kuiv asfalt, kellel väike müratase, kellel hind jne jne..

Mul on olnud tänavarehvideks GY Eagle F1 DSG3 sümmeetrilise mustriga rehvid, mis on vihmas jube head,
aga kuivaga kipuvad kiiresti kuluma.

Siis on olnud Michelin Pilot Sport-id, mis ei kulunud nii palju kui Eagle-id, aga Eagle meeldis mulle kuidagi rohkem.
Eesti teed on ikka enamjaolt vähe vesised.

Praegu on suurema auto suvekateks Dunlop Super Sport Race-id, millega ma olen väga rahul.
Pidamist on küllaga ja ei kulu ka nagu või.

Müra poolest on nad kõik suht ok-d.
08.04.2008 at 22:51
Silwer
Millised rehvid tänavale?

Eagle F1 Asymmetric, minu arvates on see ka hulka parem kui "V" mustriga Eagle F1 GSD3.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
09.04.2008 at 00:39
devilc
Moderator
Millised rehvid tänavale?
Praegune plaan MX-5'l on Pilot Sport Cup, millele sutsu mustrit juurde lõigatud, et väga vesiste oludega ebameeldivaks ei läheks. (Rajarehvidega olen tänaval sõitnud juba kolm aastat. Üldiselt on lõbus, suure vihmaga peab ettevaatlik olema, aga hobi ja tänavasõidu vahepealsele autole päris hea valik.)

Golfil on all Pilot Sport. Enne seda oli ContiSportContact 2, aga rada hävitas selle kiiresti - tükid väljas igalt poolt.

09.04.2008 at 00:45
wirx
  
Millised rehvid tänavale?
Minu sellesuve tänavarehviks on Toyo R88

Tellisin http://www.camskill.co.uk/ nädalakene tagasi, jooks(225/40/18 ja 295/30/18) läks maksma koos saatmisega 10200(super hea hind IMO)
täna saabusid tagumised Toyo R888-d...ehk homme jõuavad siis esimesed ka...
Mõnusad kleepuvad on igatahes :)

http://www.wirx.ee/porsche/?dir=.%2Ftoyo_r888%2F

Mustri sügavus on 7mm
Kulumispiiri punktini 5mm
Laius 310mm
Kui arvutada sellest veemuster maha, siis jääb alles 270-280mm pinda mis maaga ühenduses on

Oskab keegi öelda, mis ajal tehtud on
dot: cxfw
E4: 0230928
e4: 0225506-S

Eelmine aasta olid Pirelli P Zerod, mis küll alguses peavad hästi, kuid kui juba pea poole peal kulumine(kuukene läheb aega tagumistel selleni jõudmiseks), siis peavad suht jamalt
Ja siis sai just kiire kulumise pärast soeatatud Falkeni FK452...need panid 2 kuud vastu, siis olid traadid väljas....kiirendades pidasid paremini, kui Pirellid, aga rinkale nendega asja pole...

Isiklikult soovitaks osta http://www.camskill.co.uk/ või http://www.reifendirekt.de/
Mõlemad saadavad Eestisse mõne nädalaga rehvid kohale ning hinnavõit on kohalike müüjate hindadega võrreldes üldiselt 2x

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
09.04.2008 at 12:32
HrHunt
Millised rehvid tänavale?
Enda autol on tehasest Bridgestone Potenza RE050A 215/45R18. Lärmavad, vesiliug on kerge tekkima. Kuid kuival/rajal peavad üldiselt hästi ning ei kulu. Kogu eelmise suvehooaja paarutamisega sain esirehvid niikaugele, et võis veel hädapärast tagateljele panna :) Arvestades auto iseloomu (suss on kogu aeg ringi) on see üle ootuste hea tulemus.

____________________________

09.04.2008 at 13:51
rustang
  
Moderator
Millised rehvid tänavale?
RE050A on jah päris hea pidamisega. Teeme vist ka nende Kumho KU31-ga proovi ära, USA-st pärinev netiinfo neid kiidab (neal turustatakse kui Exta SPT), näiteks tireracki surveys saab päris häid hindeid.
10.04.2008 at 11:17
zeke
Millised rehvid tänavale?
Kuidas sealt reifendirekt.de'st tellida? Uus leht on ain't saksa keeles ja kus seda aadressi sisestades riiki saab muuta sest seal vaikimisi kohe saksamaa mida muuta nagu ei saa?

____________________________
MX-5, 116
11.04.2008 at 15:16
wirx
  
Millised rehvid tänavale?
all on lipukesed ;)
http://www.reifendirekt.com/

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
11.04.2008 at 15:39
zeke
Millised rehvid tänavale?
Sain oma Kumho'd kätte ja eile kuutseka teed sõites oli pidamist küllaga(teekate ka suhteliselt kare).

____________________________
MX-5, 116
27.04.2008 at 12:09
MESHUGGAH
  
Millised rehvid tänavale?
Uks korralik vene keelne test: http://www.autoreview.ru/archive/2008/07/speedtyres/

____________________________
www.angelar.ee
01.05.2008 at 10:05
zeke
Millised rehvid tänavale?
Kumhodega sai suvi otsa ära sõidetud(10t km)+1,5 Audrut+1 Riia. Ei saa paha sõna öelda kuna pidamist oli normaalselt ja kulumine kah polnud hullu saab veel kevadel alla panna. Ütleks et bäng for the buck.

____________________________
MX-5, 116
30.10.2008 at 00:31
wirx
  
Millised rehvid tänavale?
Leidsin päris huvitava lingi
http://www.e-pneu.cz/testy_pneu.php

Seal kirjas nii suve, kui ka talverehvide erinevad testid ~5aasta vältel, uuematel otselingid testija lehele, vanemad PDF/JPG failis
Rehve valikus 50+ ja peale rehvi valimist näitab ära kohe kõik testid, kus osalenud ja mitmendaks jäänud, testil klikkides näeb ka täpsemaid andmeid
Olemas nii suve, kui talvekad

Hiljem hea osta http://www.camskill.co.uk või http://www.reifendirekt.de kaudu
ntx, hetk tagasi just ostsin cayennele 255/55/18" talve rehvid hinnaga 1700tk vredenstein WINTRAC 4 XTREME...kohalikud müüjad alla 4k ei taha selliseid müüa eriti ning isegi mingi huina-muina jeepiku rehvi eest küsitakse 3k+

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
31.08.2009 at 14:12 1 edit. Last edited 31.08.2009 at 15:21 by wirx
sfinx
 
Millised rehvid tänavale?
Jagan ka infot: kevadel ostetud Vredestein SPORTRAC 3 rehvid.
Natukene sportlikumaks tänavarehviks tundub olevat täiesti OK.
Pidamine kuivaga hea, pidamine märjaga väga hea, kulumine keskmine, hind (peaaegu väga)hea, müra minimaalne erinevatel teekatetel ja last but not least - kena giugiaro disain :)

Igati rahul valikuga. Rajal käitumist ei oska kommenteerida. Külgsein tundub olevat keskmise jäikusega (pigem pehmem st et võib rajal ehk tunda anda).

31.08.2009 at 18:23
que
 
Millised rehvid tänavale?
Sai ostetud Pilot Sport 3'd camskillist - tulid 4 päevaga Eestisse, aga kätte sain 7ndal, kuna DPD juht kirjutas nr. valesti :) -infosüsteem neil sakib, sest juht peab midagi käsitsi kirjutama, aga see on hoopis teine teema.
Päris sujuv asjaajamine ja rehvid on uued - nädal 14 2011.
Esmamulje on rehvidest (kuna auto on jõuetu siis 205/45/16 oli minu valik) väga positiivne, eks näis kuidas hiljem.
16.05.2011 at 23:09 1 edit. Last edited 16.05.2011 at 23:17 by que
MESHUGGAH
  
Millised rehvid tänavale?
Venekeelne test http://www.autoreview.ru/_archive/section/detail.php?ELEMENT_ID=105725&SECTION_ID=4924
Moot oli 235/35 R19
1. Continental ContiSportContact 5P
2. Pirelli P Zero
3. Hankook Ventus S1 Evo !!!!!
4. Goodyear Eagle F1 Asymmetric
5. Toyo Proxes T1 Sport
6. Michelin Pilot Super Sport
7. Nokian Hakka Z
8. Bridgestone Potenza RE050 A
9. Yokohama Advan Sport

Ise soidan linnas Michelin Pilot Sport Cup'iga ja kurat ma vihkan neid. Tootavad ainul olles korralikult soojendatud, selleks tuleb vastavalt soita. Praegu on palav - suht OK, kui oli jahedam probleeme oli pidurdamisel, pooramisel, ja eriti veel marjaga. See on lihtsalt ohtlik nendega linnas liikuda + nad kuluvad ka kiiresti. Nii et mu jargmine valik on Michelin Pilot Super Sport - nad on kuivaga kiiremad kui teised UHP kummid, a marjaga ma soidan rahulikult. Testis oli kirjas et minimaalne moot on 225/45/18, Loodan et tuleb 17" ka. Samas Hankook Ventus S1 Evo on 1,5 korda odavam, see paneb kukkalt kovasti kratsima.

____________________________
www.angelar.ee
08.06.2011 at 12:26
wirx
  
Millised rehvid tänavale?
http://www.e-pneu.cz/testy_pneu.php siin on kokku kogutud mitmete testide tulemused aastate lõikes ja saab valida igat rehvi mudelit eraldi ning näitab mitmendaks jäi erinevates testides, aga miks sa testi esimest ei vali 5P, see teistes testides ka 1 ja 2 kohti saanud

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
09.06.2011 at 18:28
Jackson
Millised rehvid tänavale?
Camskill'ile tänud



suvi võib alata!
15.03.2012 at 12:08 1 edit. Last edited 15.03.2012 at 12:08 by Jackson
devilc
Moderator
Millised rehvid tänavale?
Miks Pilot Super Sporti ei valinud?
15.03.2012 at 15:57
Jackson
Millised rehvid tänavale?
Hea küsimus. Mul sai sügisel jooks Piloteid läbi. Otsustasin vähendada oma kulumaterjalide väljaminekut. Mu STR-i alla lähevad 275/35R18 ja Pilot Sport 3 maksis 270£ tk (seda mõõtu supersporti pole). Ostsin katse mõttes Falken FK452, mille eest maksin 140£ tk. Seega 500£ (e. siis 600€) nagu maast leitud, seda 1 auto kohta. Tänavasõiduks kõlbavad küll.
15.03.2012 at 21:35
devilc
Moderator
Millised rehvid tänavale?
Arusaadav, kui Super Sporti sobivat mõõtu pole ja/või rajal niikuinii spetsrehviga sõidad, pole Pilot Sport 3 eest küll mõtet nii palju maksta. Kiidan Super Sporti ainult seetõttu, et minu kogemuse kohaselt on see esimene rehv, mis edukalt kombineerib rajarehvi (nt Cup) pidamise ja mõistliku sõidu märjal teel.
16.03.2012 at 20:07
H.E
  
Millised rehvid tänavale?
Bridgestone Potenza RE002 Adrenalin rehvide kohta oskab keegi midagi öelda?
Kuidas need tänaval sõidavad?

____________________________
Raketibaas
22.03.2012 at 23:25
KungLao
Millised rehvid tänavale?
Teema vana aga rehvid uuenevad pidevalt.
Kellegil kogemusi nende rehvidega?
Eagle F1 Asymmetric 2
EfficientGrip Performance
08.03.2014 at 16:39
charger
Millised rehvid tänavale?
Mul olid 20'' ja üsna suure auto all. Pidasid hästi, kulusid ühtlaselt ja mitte liiga kiiresti, väga kerged ja pehme külgseinaga. Rajal tükke välja ei rebinud, aga pikalt kuumutades lähevad libedaks, märjal pidasid ka üllatavalt hästi.
08.03.2014 at 22:45
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Millised rehvid tänavale?   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.