register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Kaupade tellimine Rallydesignist  
Poster Message
Jesper
 
Kaupade tellimine Rallydesignist
Tellisidki sealt rallydesignist? Oli normaalne teenindus/saatmine?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
31.03.2008 at 15:08
rustang
  
Moderator
Kaupade tellimine Rallydesignist
Tellisin Inglismaa aadressile, kõik sujus otse veebist.
31.03.2008 at 15:12 1 edit. Last edited 31.03.2008 at 15:12 by rustang
matukas
  
Kaupade tellimine Rallydesignist
Loodan, et temperatuuri ja muud ühikud on enda valitavad/muudetavad. On plaan endalegi taoline asi soetada.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
31.03.2008 at 16:06 1 edit. Last edited 31.03.2008 at 16:06 by matukas
zeke
Kaupade tellimine Rallydesignist
Mina olen rallydesign'st eestisse otse tellinud. Hinnad on seal ilma KM'ta aga teenindus oli ok ja kaup jõudis normaalselt kohale.
31.03.2008 at 17:20
Jesper
 
Kaupade tellimine Rallydesignist
Aok, ilma käibekata, see seletab asju :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
31.03.2008 at 17:34
-fred-
 
Kaupade tellimine Rallydesignist
Olen sealt korduvalt tellinud. Igakord helistatakse enne saatmist ja antakse teada teele panekust ja 4-5 päeva pärast on saadetis koduukse ees olnud.
E: Brittidel on kombeks üldse hindu ilma käibeta näidata veebis ja kataloogides. Burtonil seevastu on nüüd kataloogis hinnad käibega.
31.03.2008 at 18:07 1 edit. Last edited 31.03.2008 at 18:09 by -fred-
zeke
Kaupade tellimine Rallydesignist
OT
Burtonis oli iid kirves saatmine kui ma viimane kord paar puksi tahtsin tellida.
Aga rellydesign's tuleb jah 17,5 % juurde panna.
31.03.2008 at 18:30
mart154
 
Kaupade tellimine Rallydesignist
OT: tellisin ka just portsu rallydesign'ist... natuke kartsin seda kohta... tundus mingipärast kuidagi kahtlane koht... Nüüd siis enam ei tohi põdeda :)

Positiivne!
31.03.2008 at 20:14
mart154
 
Kaupade tellimine Rallydesignist
Siia veel niipalju lisaks, et minul oli kergelt hapu kogemus nende veebitellimusega. Üle nädala hoiti mind infosulus...

Siis haarasin telefoni.. ja asjad said 15min korda :) soovitan soojalt :) +44 1795 531871
08.04.2008 at 15:13
Jesper
 
Kaupade tellimine Rallydesignist
Mul on sarnaseid kogemusi teiste kohtadega, see on inglastel jah põhiline et telefonikõne ja kaubad on overnightiga järgmiseks hommikuks ukse taga :) Maili teel lähenedes vaadatakse et ah sellel kutil pole ilmselgelt kiire, las ootab. Kultuuri küsimus, võidusõidul on alati roheline tee, juppide saamine "eilseks" on a&o.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
08.04.2008 at 15:35
mart154
 
Kaupade tellimine Rallydesignist
Tellisin antud kohast paberkataloogi :)

Seal palju rohkem lugemisvara ja infot, kui netis... Kes tahab sirvida, andke märku
17.04.2008 at 11:13
mart154
 
Kaupade tellimine Rallydesignist
quote:
matukas: Loodan, et temperatuuri ja muud ühikud on enda valitavad/muudetavad. On plaan endalegi taoline asi soetada.

On muudetavad :)
17.04.2008 at 11:13
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Kaupade tellimine Rallydesignist  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.