register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : E36 tehniliste tingimuste muutmine  
Poster Message
hall
 
E36 tehniliste tingimuste muutmine
Mulle teadaolevalt kaalub EAL praeguste E36 Cup sarja tehniliste tingimuste muutmist 2008 aastaks järgmises osas:
1. suurendada miinimumkaalu nõuet 1 340 kg-ni;
2. piirata peaülekannet maksimaalselt 3,15-ga.

Muudatuste eesmärk on eelkõige autode kiiruse vähendamine ning seeläbi turvalisuse suurendamine. Teema on aktuaalne eelkõige seetõttu, et sarjas hakkavad tõenäoliselt sõitma paljud varasema võidusõidukogemuseta sõitjad, kelle oskused on teadmata. Kui esimesel aastal kõik normaalselt sujub, saaks 2009 aastal juba ilma praeguste muudatusteta sõita.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.04.2008 at 11:20
peep
 
Moderator
E36 tehniliste tingimuste muutmine
Tundub mõistlik. Nad võiks veel lisada, et esisillal on kohustuslik slikk ja tagasillal kulunud tänavarehv, siis ei lähe kiirused suureks aga samas auto kuulab väga hästi rooli ja on ohutu.
01.04.2008 at 11:23
Silwer
E36 tehniliste tingimuste muutmine
Teen ettepaneku et ohutuse mõttes võiks esimene aasta ilma autodeta teha. Lihtsalt mehed lippavad spordiriides ja ketsidega (kiiver peab peas olema) mööda ringrada - kiireim mees võidab... :)

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
01.04.2008 at 12:54
Jesper
 
E36 tehniliste tingimuste muutmine
Jah, siis pole ka probleemi et miinimumkaalu ei võiks langetada, kõik kaaluvad sügiseks 60 kilo max.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
01.04.2008 at 13:23
MESHUGGAH
  
E36 tehniliste tingimuste muutmine
Kui ilma autodeta, siis ma juba kaalun koos kiivriga 65kg. Ja jooksen kiiresti ja ketsid on. 3,15 ja 1340kg? Aga nad siis ei liigu ju. Niimodi voib siis ka Raplas ja Tabasalus voidu soita. A Tso? Alustame 04/05/08?

____________________________
www.angelar.ee
01.04.2008 at 13:53
rolantsik
E36 tehniliste tingimuste muutmine
Sellepeale saab ainult öelda:nii nad tapsidki Ferdinandi
01.04.2008 at 15:01
zeke
E36 tehniliste tingimuste muutmine
pervõi aprel?
01.04.2008 at 18:16
rolantsik
E36 tehniliste tingimuste muutmine
Bääääääääääää

See on küll Andresele viis pluss!!!!!!!!!!!
01.04.2008 at 18:28
Jesper
 
E36 tehniliste tingimuste muutmine
Super jah, mul hommikul võttis hoolimata sellest et ma olin juba delfit lugenud ja muidu ette valmistatud, 30ks sekundiks kupli all boosti üles. Anoh eks see Eesti elu on juba selline et ei või kunagi teada, reaalsus on vahel oluliselt debiilsem kui nali :)

Viispluss, viltpliiatsid ja sixpack Serõile :beer

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
01.04.2008 at 21:22
hall
 
E36 tehniliste tingimuste muutmine
;)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
02.04.2008 at 00:39
opentrack.tqhq.ee foorum : BMW 325 Cup : E36 tehniliste tingimuste muutmine  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.