register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
Laux
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kas täna õhtul on keegi tulemas? Jõuan ise tänu töökohustustele alles ca poole seitsme - seitsme paiku. Pool üheksa on aga päris pime juba ja rada endiselt väga libe.
09.09.2008 at 08:07
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Mina ei tule täna.
09.09.2008 at 08:51
BlueStang
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
ka mitte
09.09.2008 at 09:43
ICE
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Minuarust küsiti, et kes tuleb mitte kes ei tule :D

____________________________
Petrolheads.ee
09.09.2008 at 09:51
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
Laux: Kas täna õhtul on keegi tulemas? ...
Minule tundus et see küsimus jättis võimaluse vastata ka eitavalt. Ainult jaatavalt saaks vastata näiteks küsimusele: "kes täna õhtul tulevad".

Kuid jah, teema läheks vist liiga pikaks kui igaüks teataks kas tuleb või mitte. Minu viga et sellele kohe ei mõelnud - sorry.
09.09.2008 at 11:01
Laux
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Teeks siinkohal väikse ettepaneku. Jätaks täna õhtu rajapäeva vahele (eile olin rajal mitmeid tunde läbimärjana ja tervis pole kiita) ja pakuks uuesti võimaluse välja 16. septembril ajavahemikul 15:00 - 20:00
09.09.2008 at 12:07
Jesper
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kas vihma sajab sama laialt kui siin? Ma olen ilgem huviline, kui ilm ainult vähegi normaalne oleks... Kurk on ka haige nii et lausvihm väga ei ahvatle.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
09.09.2008 at 12:08
Laux
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Moment just ei saja, kuid vahelduva eduga kallab korralikult. Ja nii lubab ka kogu õhtuks
09.09.2008 at 12:26
Jesper
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Nojah, viletsad lood sel juhul. Eks ma jään ka koju, seal lompides tuuseldamine ei tundu väga ahvatlev.

Krt nagu needus, mitu päeva on enam vähem ilm ja teisipäevaks keerab ikka ära. Mul tuli isegi kanalisse vesi sisse, roosteuss kindlasti rõõmustab :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
09.09.2008 at 12:41
hall
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
EMHI väidab, et vihma sajab homse hommikuni: http://www.emhi.ee/index.php?ide=19,394,423,425

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
09.09.2008 at 14:12
Tüüp
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Sai siis jälle rehve kulutatud ! Vihma ei sadanud ja rada oli kergelt niiske + üks lomp s kurvis. Igatahes olen rahul ,et käisin .
09.09.2008 at 23:12
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Homme lendureid on? Ilmateade lubab suisa päikest...

____________________________

15.09.2008 at 19:56
Jesper
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kui ilmateade paika peab ja töö päris maha ei murra, siis veeretan end kohale.

Reguleerisin tuled ka ära, äkki saab jälle pimedas kütta :)

Täiendus: ei mängi siiski välja... :(

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
15.09.2008 at 20:38 1 edit. Last edited 16.09.2008 at 03:00 by Jesper
Tüüp
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ilmselt kohal !
15.09.2008 at 21:04
Maik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Katsun kah kohal olla.
Üks viimastest teisipäevadest,kui veel autol kindlustus on , peab ju proovima :)

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
16.09.2008 at 11:28
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Tehtud. Põrgulikult libe oli, kurvides väiksemgi gaasivajutus ajas 4 käiguga ketsi ringi :| 1:18.2 sedakorda parim. Selleks hooajaks siis kõik, järgmine aasta tuleb korralikud semislikid alla kruvida ja ehk on mõni päev kus vihma ka ei saja. Heel'n'toe tuli väga hästi välja, plokiga "kurvi sisse imemist" olen ka treeninud väheke, kuivaga peaks ajad seega juba hoopis teisest puust tulema, siis saab auto võimsust ära kasutada.
Tänud Lauxile, kes tubli, et üldse siukse ilmaga viitsib liguneda niiviisi raja ääres :D
Edit: Oli mingi 8-9 kraadi, sadas tihedat seenekat, rada märg, all täiesti lõpnud ära burnouditud reffid.

____________________________

17.09.2008 at 01:01 1 edit. Last edited 17.09.2008 at 01:10 by HrHunt
Maik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ka käisin, rada oli seenevihmane, mulle meeldis , sai päris kõvasti külg ees kurve võetud meelega ja täitsa tore oli.
Pidamist nagu jagus.... käiguvahetus tahaks kõvasti õppimist,kui kiiresti sõita tahaks. Pärast sai mõned ilma külglibisemiseta ringid kah tehtud.

HrHunt-i kahjuks ei n'äinud, jõudsin alles mingi peale 7 natuke, oleks tahtnud natuke üritada sabas sõita :) Et palju see mazda siis eest ära astub...

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
17.09.2008 at 07:41
Tüüp
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Sai siis seekord oma vana Golfwagenit(see tumedam mis rajal oli) piinatud !Vahepeal läks küll väga libedaks ,kuid hiljem tõmbas tagasi . Tegelikult oli kõik ok ja olen rahul ,et tulin.
17.09.2008 at 09:57
lawrence
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Sai ka veel selle aastanumbri sees Sauga/Audru rajaga tutvust tehtud. Polnudki nii hirmus kui esialgu kartin. Paar kurvi on küll algaja jaoks pisut müstilised, aga ehk saab paari aastaga neist sotti :D. Igal juhul loodan, et vaba rada järgmisel suvel kuhugi ära ei kao.

Tänud Lauxile raja tutvustuse, Tüübile mutrivõtme ja jahutusvedeliku ning kodanikule bemmiga mutri ja poldi eest. Natuke elutarkust ka jälle juures - 25 aastat vana tehnikaga ei ole nii, et "teen paar kiiremat tiiru ja kohe Tallinna tagasi".
17.09.2008 at 11:04 1 edit. Last edited 17.09.2008 at 13:11 by lawrence
Laux
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Tänan kõiki ringrajahuvilisi sisutihedate teisipäeva õhtute eest ja omapoolse panuse eest vähegi seda rada korras hoida ja edasi arendada. Siinkohal tahaks lõpetada selle aastased teisipäevased ametlikud rajapäevad. Seda just eelkõige kõigi ohutuse pärast. Viimased kolm teisipäeva on sadanud pidevalt vihma ja pimedaks läheb ka juba iga päevaga järjest varem. Pimedas ja märjal rajal aga pole sõita enam väga turvaline.
Siiski.... kellel on ikkagi kindel soov mõni teisipäev rajale tulla, siis võib mulle julgelt ette helistada ning orgunnin teile legaalse rajakasutamise.

Laupäevaks aga paljudele nael kummi!

Lauri
18.09.2008 at 09:57
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.