register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
raimo_r:
quote:
tehnik:
... ja siis tuli sinna inimene kes ütles et esindab Eristet. Andsin raha ja sõitsin edasi.
See inimene võis olla Lauri (kollane Audi S3), tema esindab tõesti Eristet.

Jah ju see nii oligi.
16.06.2008 at 13:10
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
Garfield:peale lõunat (ca' 12-13) veidi aega ka raja peal

Siis kahjuks ei treffa :( Pean hommikul ikka tööl olema.

Muidu on siis tulemas kaks MPSi. Stardime 16:45 laagri maksi väiksemast parklast (taaratare ja kardiraja vahel). Kui talnast veel keegi kes eelistaks rahulikult grupis minna, võib ju ka liituda.


____________________________

16.06.2008 at 13:29
raimo_r
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Hetkel sajab vihma pikemat aega.

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
17.06.2008 at 13:27
rustang
  
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
raimo_r: Hetkel sajab vihma pikemat aega.
Rain is the Great Equalizer :)
17.06.2008 at 13:30
devilc
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ehhee, saab lõbus olema :)
17.06.2008 at 13:55
devilc
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Käidud, muljed siin.
17.06.2008 at 22:59
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Käidud neh. Isiklikuks saavutuseks loen, et organiseerisin kohale kaks MPSi ja oleks pikem teavitusaeg olnud, oleks rohkem ka tulnud :) Rajal pole tegelt häda midagi, vedrustus sinna just sobilik. Ainus asi mis pinnast käis oli "kartulimaa" enne viimast kurvi. Kuna ma mingeid aegu taga ei ajanud siis pidurdasingi enne kartulimaad ära ning läbisin selle juba kurvi sisenemise kiirusega.

____________________________

17.06.2008 at 23:48 3 edits. Last edited 17.06.2008 at 23:53 by HrHunt
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Jah uute kurvide esimesse kurvi sissekeeramine tundus mulle eriti libedana, siis kui niiskust juhtus rohkem olema. Samuti ka teised asfaldi parandatud kohad mis olid nagu pindamata. Muidu oli hea ja ilmataat säästis ka meid lausvihma eest :)

Väike ülevaade siis ka päeva teisest poolest:
http://toru.ee/view/23a7890e3d0a
18.06.2008 at 01:13
Garfield
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
tehnik:Väike ülevaade siis ka päeva teisest poolest:
Minu poolt väike ülevaade päeva esimesest poolest, siis kui sadas.
Hr. Eriste lahkel loal olin rajal olin üksinda, kui heina niitev traktor rajaservas välja arvata. Vihma sadas pidevalt. Ringe ei viistsinud lugeda, rohkem uisutasin, kui sõitsin. Kiire kurvi kiirus kurvi sisenemisel (GPS) 130km/h, siis tekkisid esimesed esiotsa libisemised ja kuna ma ekstreemsusi ei otsinud ja selga märjaks ei tahnud sõita, siis olin sellega rahul. Eriti libedad olid uued kurvid, kahe uue kurvi vahel sujuvalt libisedes oli kiirus 70km/h ja pidev meelitamine, et esiots "otse" ei läheks. Tsipa gaasi ja juba lähed sirgelt... Ringiaega ei võtnud, sest kalendrit polnud käepärast.
Taustainfoks niipalju, et õhu temp +13C, auto VW Golf TDI 2003, std mõõdus naastrehv Dunlop Arctic M4 (ok-ok, ilma naelteta, üritan neid kuidagi "lõpuni" sõita) :) Mis rehvidesse puutub, siis otse pidurdamine oli isegi üllatavalt hea, kuid külgpidamine kesine.


____________________________
Focus RS
18.06.2008 at 11:07
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
01.07 läheb keegi kütma?

____________________________

27.06.2008 at 12:22
raimo_r
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
HrHunt: 01.07 läheb keegi kütma?

Kui peaülekande vahetatud jõuan, siis on plaan proovima minna. Seni on sõit stiilis "pidev kolmas" ja kipub igavaks.

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
27.06.2008 at 13:41
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
HrHunt: 01.07 läheb keegi kütma?
Mina lähen. Tundub et peab seda võimalust ikka ära kasutama.
27.06.2008 at 19:41
janekg99
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
peaks vist enne eelseisvat OT harjutama jah.
Kas on plaan ka mingi konkreetne kell sõita Pärnu poole - koguneda enne kuskil?

Janek
29.06.2008 at 20:10
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ehk nagu eelminegi kord? "16:45 laagri maksi väiksemast parklast (taaratare ja kardiraja vahel)"
Grupis iseenesest hea rahulik ja kultuurne sõita.

____________________________

29.06.2008 at 23:59
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
HrHunt: ... Grupis iseenesest hea rahulik ja kultuurne sõita.
Ei saa grupiga ühineda sest elan ise sealkandis :). Kuid muidu plaanin alates kella 17 kohale minna.
30.06.2008 at 09:40
janekg99
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
HrHunt: Ehk nagu eelminegi kord? "16:45 laagri maksi väiksemast parklast (taaratare ja kardiraja vahel)"
Grupis iseenesest hea rahulik ja kultuurne sõita.

Üritan siis kohal olla.
30.06.2008 at 13:47
raimo_r
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Jube padukas praegu :)

____________________________
igapäevasõiduk 4.8 V8 367hj, pühapäevasõiduk 3.2 R6 343hj
01.07.2008 at 15:22
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Igati normaalne käik. Suureks rõõmuks oli rada täiesti kuiv - sai põletada küll. Ka sõna otseses mõttes - S60R põletas kummid poolde masti maha külje pealt ja miski 911 põletas niisama, kaamerameeste rõõmuks :P Ise ma tasapisi õppisin, ikkagi alles teist korda elus kiire raja peal ja esimest korda ilma vihmata :) Video pealt tuvastus aeg 1.13
PS. Senimaani kõik vennad kes on kõrval kaasa sõitnud on kiitnud väga MPSi pidureid, hakka või uskuma :D

____________________________

01.07.2008 at 23:59 1 edit. Last edited 01.07.2008 at 23:59 by HrHunt
devilc
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
HrHunt:Senimaani kõik vennad kes on kõrval kaasa sõitnud on kiitnud väga MPSi pidureid, hakka või uskuma :D
Aga sa sõida tsipa kiiremini kah, siis saad näha, kas vastu ka peavad ;)
02.07.2008 at 01:42
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
devilc:siis saad näha, kas vastu ka peavad ;)
Ma loteriid ei mängi... ;)


____________________________

02.07.2008 at 01:52
mart154
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
HrHunt:PS. Senimaani kõik vennad kes on kõrval kaasa sõitnud on kiitnud väga MPSi pidureid, hakka või uskuma :D


Krt, hakka või uskuma, et see matsta ongi hea auto :finger
02.07.2008 at 09:19
matukas
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Tänane huumorinurk :D
Võta 1 osa Mazda 3 MPSi, 1 osa Sauga suurt ringrada. Lisa sinna 1 OT šikaan ja sega neid kiiresti. Siis saad pidurid, mille omadused muutuvad päris palju.
See šikaan muudab pidurite soojabilanssi päris parajalt, et nad: muutuksid pehmeks, klotsid kuluvad kiiresti ja kettad lähevad kõveraks.

Tegelikult pole see Mazda 3 MPS seal konkreetne komponent, paljude autode puhul võib nii juhtuda ;)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
02.07.2008 at 09:49 1 edit. Last edited 02.07.2008 at 09:52 by matukas
Garfield
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
matukas: Tänane huumorinurk :D Siis saad pidurid, mille omadused muutuvad päris palju.
See šikaan muudab pidurite soojabilanssi päris parajalt,
Kui Matukas mäletab, siis ka "tuunitud" piduritega Golf TDI-l tekkisid probleemid, paar nädalat tagasi samades ilmastikuoludes ilma shikaanita suurt ringi sõites ei olnud mingeid probleeme. Ehk siis see shikaan on piduritele liiast.


____________________________
Focus RS
02.07.2008 at 10:03
peep
 
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Minu BMW'l on esimeste piduriketaste temperatuuride vahe shikaaniga vs. ilma ca. 200 C.

Stock pereautoga on täitsa mõistlik seal rahulikumalt sõita, oluline on ju trajektoore õppida ja sõidutunnetust omandada, mitte ringirekordeid parandada ja selle käigus rehvid/pidurid/jms. õhtule saata.
02.07.2008 at 10:29
matukas
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
peep: Minu BMW'l on esimeste piduriketaste temperatuuride vahe shikaaniga vs. ilma ca. 200 C...
Kas kasutasid temperatuurikleepse, et seda vahet tead või 'termomeetrit'? Kas Eestis on saadaval need kleepsud üldse?


____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
02.07.2008 at 10:38 1 edit. Last edited 02.07.2008 at 10:41 by matukas
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.