register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
kronja
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
veekaheksa:
quote:
Jesper:
Kusjuures kui ma nüüd neid fotosid vaatan, siis sealt on näha et ta sõitis suurt rada ja tagurpidi... ehk siis mõistust eriti jagatud ei olnud sellele dünaamilisele paarikesele.

Väidan, et tegu on väikse ringiga ja 'õigetpidi' suunaga. Lihtsalt peale sirget olevast kurvist pole oskusi hoogu maha saada olnud, et tagasipöördesse minna väiksele ringiosale.
BTW! See ei ole esimene katus seal ja mitte esimene Opel, mis niiviisi ära lõhutakse. Juhtub ikka. Lihtsalt lambaid lastakse rooli kole lõdvalt. Saaks veel kuidagi aru, kui oleks mõisapeale sõit olnud ja oskaja roolis.


minu meelest äärmiselt positiivne, et just seal nad need autod ära lõhuvad, mitte tänavatel... ja neid võiks seal rohkem käia, ja rohkem autosid lõhkuda - siis on äkki tänavatel debiilikuid vähem... :)
17.04.2008 at 00:24
I.V.B
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
mart154:
quote:
I.V.B: See üle katuse käimise jutt tuletas selle meelde, et eelmine nädal oli Tabasalu raja ääres üks sinine E39 M5 ennast ilusasti katuse peale parkinud. Ei tea, kas lihtsalt õnnetu juhus või on viga selles, et 250k eest saab liiga palju autot kätte...

Vabandust OT pärast!


Teadjamad ehk kommenteerivad täpsemalt - loevad ka kindlasti seda foorumit...
Aga pigem oli asi täiesti vedelates rajaäärtes... Asi ei olevat toimunud üldse kiires kohas..


Njah, aga see ka natuke rumal põhjendus avarii tegemiseks, et raja ääres liiga pehme pinnas on. Õnnetuse nii rajal kui liikluses põhjustab enamasti valesti valitud sõidukiirus. Tee ääres olevat posti või aeda või kraavi (või liiga pehmet pinnast) on kõik alati varmad süüdistama:)
17.04.2008 at 10:24
devilc
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kuulge inimesed, jätke järele. Eranditult igaühel võib see rajasõidu käigus juhtuda. Asjaolusid tundmata pole mõtet parastada.
17.04.2008 at 13:38
Pierre
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
veekaheksa:
Väidan, et tegu on väikse ringiga ja 'õigetpidi' suunaga. Lihtsalt peale sirget olevast kurvist pole oskusi hoogu maha saada olnud, et tagasipöördesse minna väiksele ringiosale.
BTW! See ei ole esimene katus seal ja mitte esimene Opel, mis niiviisi ära lõhutakse. Juhtub ikka. Lihtsalt lambaid lastakse rooli kole lõdvalt. Saaks veel kuidagi aru, kui oleks mõisapeale sõit olnud ja oskaja roolis.


krdi kahtlane, et õigetpidi on väikest sõidetud...noh eks kohapeal oleks näha kummalt poolt on tuldud. õigetpidi sõites sinna muutuva trajektooriga ümberpöörde kurvi liiga suure hooga minnes oleks vast juba varem teepealt välja loputanud ;).

igatahel julgen väita, et seda väikest ringi vastupidi sõita on oluliselt tehnilisem. eriti just sirge lõpus, tuleb kerge mäkketõus ja seega pime (ei näe kuhu sisse lõigata) ebakorrapäraselt muutuva trajektooriga lauge kurv mäest alla.... no raske seletada, aga kes on proovinud see saab aru :).

17.04.2008 at 14:50
Jesper
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Väike täpsustus Devilc ja muude kommentaaride varjus: mul isiklikult ei ole midagi selle vastu kui keegi osavkäpp oma auto katusele keerab, M5 kohta mina sõna ei võtnud.

Mis mind häirib on:
1. Kui mina maksan OT ja muude ürituste raames rajarendi eest ning mingi suvaline seal lambist lammutamas käib, siis sisuliselt ma maksan tema tegevusele peale. Õliloigud ja murumättad ei võta ise jalgu alla ja ei kobi oma õigetele kohtadele tagasi.
2. Kui oskused ja võimed ei ole tasemel (juhiluba puudub, rinkakogemust pole, vms), siis ei ole vaja viimast võtta. Kui keegi peaks seal rajal ükskõik mis tingimustel surma saama, siis ma võin selle peale bemmi juhtmekimpu närida, et tulevad tõsised tagasilöögid rajasõidu kui harrastuse suhtes, mis puudutavad meid kõiki. Siia alla käib ka tagurpidi sõit, ok, kogenud sõitjale võib see olla huvitav, aga kohtunikuvallid on igal pool väljasõidualades.
3. Ilma kiivrita ja lahtise turvavööga sõita.... no comments.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
17.04.2008 at 15:26
devilc
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Täpsustus minugi poolt: rääkisin ainult M5'st. See teine keiss oli sulaselge idiootsus.
17.04.2008 at 22:31
que
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
telefonikõne ja tulemus = väike rada...
quote:
Eriste: Suur rada veel ei saa
mage, aga mis teha...
24.04.2008 at 15:39 1 edit. Last edited 24.04.2008 at 15:40 by que
Antti22
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kahtlane, jutt on muutunud...
Kui me seal sõitmas käisime siis ta reklaamis seda teisipäeva varianti ja veel küsisime, et kas siis on terve suur rada? Ja vastus oli "Jah"
25.04.2008 at 18:16
SiimFeldmann
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
Antti22: Kahtlane, jutt on muutunud...
Kui me seal sõitmas käisime siis ta reklaamis seda teisipäeva varianti ja veel küsisime, et kas siis on terve suur rada? Ja vastus oli "Jah"


Eriste rääkis mingist firmast mis pidi homme rajal olema telefoni teel täna?
Suur ring muidu pidi olema. Ei osanud öelda kas saab peale või ei, soovitas küsima tulla kui autod peal.
Pole mõtet vist Rakvere külje alt selle pärast Saugasse oma tagusmenti vedada kui võib-olla saab rajale.
29.04.2008 at 00:05
JustMe
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Eks näis, kui jõuan, siis üritan homme korra sealt läbi astuda 4-5 paiku. Ehk saab natuke paarutada.

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
29.04.2008 at 00:18
wirx
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
911 pidurid ei jõudnud siiski kohale, aga olen hoopis cayennega platsis.. :)

rääkisin Eristega ka...ütles, et keegi Tallinnast oli raja kinni pannud hommikul 10st kuni õhtuni... 6-7 autot pidi olema, tema arvas, et kindlasti saab sõita ja maksta tulekski neile, kes kinni panid. (tänava autod pidid olema ja vaevalt nende pidurid jms vastu peaks päevotsa sõidule) Ise plaanin 5 paiku saugale jõuda.

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
29.04.2008 at 10:05 3 edits. Last edited 29.04.2008 at 10:45 by wirx
que
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Oli vaba suur rada ikkagi - ja puhas oli ka enam-vähem.
Õhtupoole tuli vist ka üks roheline päris kiire auto, aga ise nägin seda kahjuks siis kui olin tagasiteel.
Igatahes väga meeldiv oli jälle üle pika aja kätt soojendada. Uskumatu, kui pisi on historic klass ja kuidas Cayenne'ga saab peaagu nagu kiiresti sõita.
29.04.2008 at 22:45
wirx
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
rada oli jah enam-vähem puhas, 2.6tonnise maasturiga sain ajaks 1:09.3... eelmine kevad esmakordselt 911 rajal käies sain sellega mitme katse parimaks 1:10(shikaaniga)
üllataval kombel pidureid jagus isegi peale 6-7 ringi(rohkem igaksjuhuks korraga ei sõitnud)
gt3-l kulusid rehvid nöörideni ja kahjuks ei saanud mõnda kena aega...aga eks 10ndal proovib uuesti

mõned pildid ka http://www.wirx.ee/pildid/main.php/v/VabaradaSaugaringrajal/

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
29.04.2008 at 23:53 3 edits. Last edited 30.04.2008 at 00:05 by wirx
-XR-
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Rada tuleks ikka kiiremas korras puhtaks teha. RS-il võisid rehvid küll läbi olla, aga no liiva oli raja peal ikkagi liiga palju ja auto taguots läks suht tihti uisutama.
Aegasid ma ei maini. Eks uute rehvidega on hoopis teine asi.

que, Kasemets ei sõida historicis vaid Legendsis ;) Täiesti erinevad asjad ikkagi. Muidu väga lahe auto oli.
30.04.2008 at 00:10 2 edits. Last edited 30.04.2008 at 00:11 by -XR-
Stephan
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kas pidurdusmaad oli teil Gt3-l kulunud rehvide tõttu nii pikad?

Rada muidu kohati liivane ja asfalt ei ole enam kõige siledam. Pidurdusmaal on väike hüpe ja ongi auto kenasti kerge.
30.04.2008 at 00:19 1 edit. Last edited 30.04.2008 at 00:22 by Stephan
que
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
-XR-:
que, Kasemets ei sõida historicis vaid Legendsis ;) Täiesti erinevad asjad ikkagi. Muidu väga lahe auto oli.
:) nojah, ega ma ei viitsinud surfata kah, panin historics, sest midagi sarnast oli - sry.
30.04.2008 at 00:25
-XR-
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
Stephan: Kas pidurdusmaad oli teil Gt3-l kulunud rehvide tõttu nii pikad?

Rada muidu kohati liivane ja asfalt ei ole enam kõige siledam. Pidurdusmaal on väike hüpe ja ongi auto kenasti kerge.

Pidurdusmaad venisid pikaks ja kurvides saba liputas jne..
30.04.2008 at 00:31
JustMe
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Rada tõesti oli täitsa sõidetav. Mõned kurvid harjaga puhtaks ja asi klaar. Ei ole isegi puhastusautot vaja, kuigi kindlasti lihtsam oleks.

Ise kahjuks pikka sõitu teha ei saanud. Alguses kadus pidurivõim ära(vaakumvoolik tuli lahti) ning pärast paari ringi sulasid esimesed piduriklotsid üles. Eks teinekord, kui puudused eemaldatud, saab ka aega sõita.

Kahju muidugi et GT3 sõitu ei näinud, tuli mullegi teine Pärnu mnt peal vastu ning siis tekkis tunne, et peaks vist ringi keerama :)

____________________________
www.evonet.ee - EVO 9 RS
30.04.2008 at 01:06 1 edit. Last edited 30.04.2008 at 01:06 by JustMe
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Eesti on mikroskoopiline, ka mina nägin GT3e veel talnas ja mõtsin et kus ta mujale läheb... :)

____________________________

30.04.2008 at 01:17
I.V.B
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Väga kift see GT3 RS ikka jah...... Põnev, kas selle auto ja juhi kooslusega 1.00x aeg tuleb või ei
30.04.2008 at 02:01 1 edit. Last edited 30.04.2008 at 10:56 by I.V.B
Jesper
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Heh misasja, 1:0x ilma šikaanita tuleb ära isegi minu ja päevinäind bemmi kooslusena. 0:5x on ikka pigem target.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
30.04.2008 at 08:39
-XR-
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
Jesper: Heh misasja, 1:0x ilma šikaanita tuleb ära isegi minu ja päevinäind bemmi kooslusena. 0:5x on ikka pigem target.

Eks esimesel OT-l selgub ;)
30.04.2008 at 10:54
Motary
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ega kellegil 29.04st rohkem pole? eriti huvitab üks tumepunane s13 :)
01.05.2008 at 00:25
devilc
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Julge rahvas, kes ilma kiivrita RSi ronis. ;)
01.05.2008 at 23:25
-XR-
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
devilc: Julge rahvas, kes ilma kiivrita RSi ronis. ;)

Mina ronisin. Audru ring on ikkagi suhteliselt turvaline ja ega juhil auto purustamise plaane polnud ;)
Oleks kiiver kaasas olnud, siis oleks muidugi kasutanud.
01.05.2008 at 23:44
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.