register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
rustang
  
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kohtudes Eristega palus ta teada anda:

Alates 1. aprillist igal teisipäeval kell 15-21 autodele ringrada avatud treeninguteks hinnaga 200.-/tund/auto.
19.03.2008 at 19:08
Jesper
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Suur ring?

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
19.03.2008 at 22:56
rolantsik
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
Jesper: Suur ring?

Suur ring
19.03.2008 at 23:27
rustang
  
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Suur jah ning loodetavasti saadakse selleks hooajaks rada statsionaarselt suletuks - töö selle nimel käib, kokkulepped sõlmitud, vaja vaid ära oodata mingid bürokraatlikud paberimäärimised.
20.03.2008 at 09:34
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kas ma järeldan õieti, et ka ilma shikaanita loomulikult ? Kas on ka mingeid tingimusi-nõudeid, näiteks kiiver, jne ? Kas raha saab maksta kohapeal või ka muul viisil ja näiteks ette makstes ?
20.03.2008 at 09:46
veekaheksa
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Loodetavasti saab sinna tänavamasinaga kah peale kiivriga?
20.03.2008 at 11:22
rustang
  
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ma ei tea üksikasju - neid võib igaüks ise uurida Erki Spordist. Asi ongi just tänavaautodele mõeldud aga kas ja kuidas rajal korda hoitakse - ma ei tea.
20.03.2008 at 12:32
rolantsik
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ei ole shikaani,kõik saavad peale ja treeningsõidud toimuvad nn. omavastutusel.

Nii rääkis mulle Eriste viimasel Superkrossi etapil.
20.03.2008 at 14:30
BlueStang
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
hm, peab Pärnule lähemale elama asuma...
23.03.2008 at 11:18
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kas keegi seal juba käinud kah on, käib seal kõva andmine ? Praegu peaks seal tegevus käima.
08.04.2008 at 16:50
que
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ise plaanin 29 sinna kindlasti minna ja talvetolmu natu maha raputada.
09.04.2008 at 22:25
Pierre
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
täna on teisipäev ja käisin Sauga rajal olukorda vaatamas. kell 16:25 polnud kohal kedagi, v.a mingi Saab 9-5 kes tegi väiksel ringil paar aeglast tiiru...suurt ringi sõita poleks olnud võimalik.

üldiselt tuleb seal tibake puhastustööd teha, nimelt kruusa on paaris kurvis rajale tekkinud. muus osas korras.

niipaljukest veel, et ära minnes tuli mulle vastu treila peal olev E36 kere kupee, ilmselgelt Cup´i jaoks ehitatud. keeras sauga tänavale, ja sõit jätkus rinka poole, kuigi sinna veel mõnijagu maad, et ma ei välista kui see auto ka kuskile mujale läks. linnas sees siis oli see...
15.04.2008 at 20:05
veekaheksa
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Huvitav jah. Tundub, et pole veel autosi konditsiooni saadud :P
15.04.2008 at 22:35
que
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
Pierre: täna on teisipäev ja ... suurt ringi sõita poleks olnud võimalik ...

? räägi palun täpsemalt, mul oleks siit kaugelt silmi vaja...
16.04.2008 at 00:34
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
veekaheksa: Huvitav jah. Tundub, et pole veel autosi konditsiooni saadud :P
Või siis et pole veel korraldajat.
16.04.2008 at 01:19
Pierre
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
que:
quote:
Pierre: täna on teisipäev ja ... suurt ringi sõita poleks olnud võimalik ...

? räägi palun täpsemalt, mul oleks siit kaugelt silmi vaja...

polnud võimalik, kuna maantee oli liikluseks avatud, kohal polnud ühtegi korraldajat, s.t. Eristet, kelle siinkandis iga autospordihuviline kaugelt ära tunneb :).

üldiselt nagu öeldud, rada vajab natuke puhastust, niiet ka sellega ei ole veel keegi viitsind vaeva näha, kuigi väikse ringi peal saab natuke painutada kui väga tahtmist on....aga ürituste korraldamiseks on vaja ikkagi teha hooldust.

kui vaja ma võin järgmine teisipäev ka rajalt mingi aeg läbi astuda, et siis olukorrast paar sõna siia pajatada ;)
16.04.2008 at 14:18
rustang
  
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Senikaua kui see üritus ülipopulaarseks ei ole muutunud käib ilmselt asja juurde eelnev helistamine Erki sporti ja teadaandmine oma tulekukavatsusest. Ma oletan nii.
16.04.2008 at 14:26
que
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
Pierre:
quote:
que:
quote:
Pierre:
kui vaja ma võin järgmine teisipäev ka rajalt mingi aeg läbi astuda, et siis olukorrast paar sõna siia pajatada ;)
pole hullu, eks ma helistan ette, sest ma tahaks väga 29. sõita.
äkki oleks veel rahvast, kes võtaks plaani...
16.04.2008 at 14:36 1 edit. Last edited 16.04.2008 at 14:40 by que
Wolle
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ma kahtlustan, et tänu sellele intsidendile võib juhtuda, et ilma Eristeta varsti enam peale ei lubatagi.

____________________________
Maalt ja mälestusega hobusest

Ford. At least they circled the problem.
16.04.2008 at 17:18
Jesper
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Tegelikult ei ole kunagi lubatudki ja õige kah - meelde tuleb üks sügisene testipäev, kus eelneval õhtul rajal jõuranud kohalikud kangelased olid uute kurvide keskele ilgelt suure õliloigu maha jätnud. Eriste ise elab ju stiilis kahe postivahe kaugusel rajast, tegelikult pole vast teabmis raske talle kõne teha ja külastus kokku leppida.

Oma ainukest rada peaksimegi hoidma nagu silmatera, mitte laskma igasugu suvalisel kaadril seal lammutada.

Kusjuures kui ma nüüd neid fotosid vaatan, siis sealt on näha et ta sõitis suurt rada ja tagurpidi... ehk siis mõistust eriti jagatud ei olnud sellele dünaamilisele paarikesele.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
16.04.2008 at 17:42 2 edits. Last edited 16.04.2008 at 17:54 by Jesper
wirx
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
vähemalt on nüüd üks küngas madalam - väiksem võimalus autot lõhkuda :)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
16.04.2008 at 20:24
Cardo
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
wirx: vähemalt on nüüd üks küngas madalam - väiksem võimalus autot lõhkuda :)


Arvestades sinu auto võimalusi on sealt saadav algkiirendus kuule piisav, et jaksad enne maapeale naasemist nii mõnegi läpaka maha ärida :D
16.04.2008 at 22:11
I.V.B
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
See üle katuse käimise jutt tuletas selle meelde, et eelmine nädal oli Tabasalu raja ääres üks sinine E39 M5 ennast ilusasti katuse peale parkinud. Ei tea, kas lihtsalt õnnetu juhus või on viga selles, et 250k eest saab liiga palju autot kätte...

Vabandust OT pärast!
16.04.2008 at 22:24
mart154
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
I.V.B: See üle katuse käimise jutt tuletas selle meelde, et eelmine nädal oli Tabasalu raja ääres üks sinine E39 M5 ennast ilusasti katuse peale parkinud. Ei tea, kas lihtsalt õnnetu juhus või on viga selles, et 250k eest saab liiga palju autot kätte...

Vabandust OT pärast!


Teadjamad ehk kommenteerivad täpsemalt - loevad ka kindlasti seda foorumit...
Aga pigem oli asi täiesti vedelates rajaäärtes... Asi ei olevat toimunud üldse kiires kohas..
16.04.2008 at 23:13
veekaheksa
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
Jesper:
Kusjuures kui ma nüüd neid fotosid vaatan, siis sealt on näha et ta sõitis suurt rada ja tagurpidi... ehk siis mõistust eriti jagatud ei olnud sellele dünaamilisele paarikesele.

Väidan, et tegu on väikse ringiga ja 'õigetpidi' suunaga. Lihtsalt peale sirget olevast kurvist pole oskusi hoogu maha saada olnud, et tagasipöördesse minna väiksele ringiosale.
BTW! See ei ole esimene katus seal ja mitte esimene Opel, mis niiviisi ära lõhutakse. Juhtub ikka. Lihtsalt lambaid lastakse rooli kole lõdvalt. Saaks veel kuidagi aru, kui oleks mõisapeale sõit olnud ja oskaja roolis.
16.04.2008 at 23:26
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.