register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Poster Message
imre
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ega keegi ju ei käse sul rada sõita, et sa põhjuseid leiutad.
03.09.2008 at 14:47 1 edit. Last edited 03.09.2008 at 14:48 by imre
Jesper
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Noh, mul näitavad ka tuled suht ninaette, kuna ma pole viitsinud pärast regulaatori lüliti metsa viskamist neid selliselt ringi ühendada, et defaultina üles keerutaks ennast. Samas mis sa seal ikka vaatad, kurvid on pimedas ikka sama koha peal kui valges... või siis mitte :devil

Aga tegelt õige jah et mida siin ikka arutada ja kaarutada, ürituse ja teema pealkiri on vaba rada, ehk kes tahab see tuleb ja kes ei taha see ei tule.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
03.09.2008 at 15:00 1 edit. Last edited 03.09.2008 at 15:02 by Jesper
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
imre: Ega keegi ju ei käse sul rada sõita, et sa põhjuseid leiutad.

Ei ole tarvis ka iga venna kallal iriseda kes ei ole (veel) valmis oma tervise ja autoga
hasartmänge mängima, ja leiab et pole veel õige aeg ja koht mingi konkreetse riskitaseme
vallutamiseks. Loomulikult tekib siis soov ennast kuidagi välja vabandada, et ässad ei arvaks
et päris nõrk vend. Ja loomulikult need vabandused kõlavad ässade jaoks
natuke "imetult".

Kui nüüd medali teist poolt vaadata... Mäletan kuda üks tõsikiire kodanik,
kes pärnu rajaga sina peal vähe muigas mu juustuste ringiaegade üle ja kiitis
kuda tema ikka minna kütab seal (oma tutika kalli masinaga)...
Järgmine kord võttis hoopis mul tõsiselt muigama kui ma küsisin, et
kus siis auto ka on....... et miks nagu seekord teine massin... :)

Ühesõnaga. Sõitke oma 30 sek ringe kasvõi kiilasjääga, aga
ärge te kurat m*lisege nii palju kui keegi veel ei oska/ei taha/ei julge/pole raha.

____________________________

03.09.2008 at 16:53 1 edit. Last edited 03.09.2008 at 16:55 by HrHunt
Laux
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ma ei saa aru mis sinul nüüd juhtus??? Teisipäeviti on Sauga rajal vaba rada st, et sõitma võib tulla igaüks, kes vähegi soovib. Olenemata ilmast, autost või kütuse hinnast. Kedagi ei ole sinna sunnitud tulema ega vägisi kinni hoitud. Nähtud on kahte sorti inimesi - ühed, kes ei hooli ilmast, oma välja sõidetud ringiajast või sirge peal saavutatud maksimaalsest kiirusest. Nad tulevad kohale, et lihvida oma oskusi nii kuivagi kui ka märjaga (ega ju alati OT-d kuival rajal pole). Siis on teine punt - foorumi inimesed, kes on heal juhul korra - paar kohal käinud ja ülejäänu aja ohivad foorumis, et ala see ei meeldi ja too ei meeldi. Siiski suudavad aga piisavalt õhku täis olla ja rääkida kui vägevasti ta sõitis ja kui hea üks või teine asi tema auto puhul on. Ausalt öeldes on naljakas lugeda seda kõike täiskasvand inimeste sulest.

Minul hakkab ka vaikselt sellest kopp ette tulema ja ega viitsigi rohkem seal iga teisipäev passida. Teen Eristele ettepaneku lõpetada selleks hooajaks teisipäevased rajakasutamised ja jutul lõpp. Kas siis saab rahu maa peale ja ei pea keegi ennast puudutatuna tundma.

Sorry, kui kellegile see hinge läheb, kuid nii see kõrvalt vaadatuna tundub.

Peace!
Lauri
03.09.2008 at 17:45
hall
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
nonoh, võtaks ehk rahulikumaks?
See tähelepanek on ju õige, et neid, kes veel ei oska või ei suuda kiiresti sõita, ei tule selle eest hurjutada.

Kindlasti on foorumis suurte sõnadega ohkijaid, aga seda absoluutselt üldistades oleks tegemist siiski ilmse ülekohtuga.
Ja lõpuks, kui ühes foorumis ainult ohkimine käiksgi, siis ei saa see ju olla põhjuseks vaba raja lõpetamisel?:O

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
03.09.2008 at 17:58
Jesper
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Huvitav, millest siin foorumis siis rääkida, kui mingi tühipaljas õhtupoolik rajal ja selle kirjeldus sellist furoori tekitab? Arvutimängudest või?

Retooriline küsimus, loomulikult.

Ma ei ole ka tähele pannud et kedagi hurjutataks aeglaselt/oma võimete piires sõitmise või üldse sõitmata jätmise eest, ja ma enamasti ise olengi see aeglaselt sõitja, nii et peaks asja teadma :) HrHunt tundub et lihtsalt igavusest kisub tüli.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
03.09.2008 at 18:14 1 edit. Last edited 03.09.2008 at 18:18 by Jesper
rolantsik
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
See sõitmise võimaluse tekitamine on igati bro asi,seda paari kodaniku inisemist ei tasu südamesse võtta.
03.09.2008 at 21:19
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ma ei kisu midagi, lihtsalt see kõvatamine viskas siibrisse - kogenematu sõitja mis iganes viisil üles õhutamine üle tema "valuläve" tallama ei ole õige. Kõik.

____________________________

03.09.2008 at 22:10 1 edit. Last edited 03.09.2008 at 22:17 by HrHunt
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Mina olen võtnud Audru teisipäevasid kui head võimalust iseenda jaoks, oma enda auto ja iseenda testimisaeks, harjutamiseks, ning seda on saanud nüüdseks teha erinevates ilmastiku oludes. Viimati sai siis harjutatud mitte niivõrd veepeal ja veeall vaid lihtsalt märjal rajal.
Olen tänulik et selline võimalus üldse olemas on ja oleks väga kurb kui see võimalus ära võetaks. Tänavatel ikka ei saa nii segamatult sõitmist ennast harjutada või lihtsalt mingit taset hoida (mul läheb teatud taset ka enda ametis vaja). Ärgem rikkugem seda võinalust ära ! Ja loodan et see võimalus ei kao lihtsalt erinevate arvamuste pärast.

(minu ftp kaustas on ka väike videoülevaade eilsest)
03.09.2008 at 22:24 1 edit. Last edited 03.09.2008 at 22:27 by tehnik
Jesper
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Tehnik, kas sa viitsiks äkki oma kaustad ringi nimetada, ilma täpitähtedeta? Prolede opsüsteemides ei tööta nii peened asjad nagu täpitähed üle ftp :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
04.09.2008 at 01:07
Laux
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Ok, eks keesin veits eile üle. Sorry... teeme edaspidi tegusid rajal!

Teisipäeval näeme!
04.09.2008 at 08:04
BlueStang
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
kuule keetsid natuke üla jah:D
ega siis seda halamist tasu tähele panna - eriti selliste vendade oma, kes oma sõnul:

"... ma harjutan taolist sõitu niigi igakord ,kui vihma tuleb ..."
04.09.2008 at 08:27
tehnik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
Jesper: Tehnik, kas sa viitsiks äkki oma kaustad ringi nimetada, ilma täpitähtedeta? Prolede opsüsteemides ei tööta nii peened asjad nagu täpitähed üle ftp :)
Kaustad nimetasin nüüd ümber, vaata kas nüüd toimib ? Kui vaja võin ka failide nimesid muuta ?
04.09.2008 at 09:01
Maik
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
jube kära mitte millegist, võibolla mulle lihtsalt ei paku pinget tulla rajale aeglaselt sõitma kus ei saa kiirendada-pidurdada vihmaga nii jõuliselt kui tahaks?
natuke rohkem paremat ilma on vaja,et siit üksi sõitma tulla 0 tuttavaga kohta eksole. Virin ja eneseõigustamine loomulikult, vaevalt,et sellest peab 10 posti teemat juurde ainult tekitama või mis. Külg ees vihmaga saab tõesti siin kohapeal ka sõita... kuivaga on juba teised lood.

rahu ainult rahu
plaan on kindlasti kuu aja jooksul vähemalt korra sõitmas jõuda.

____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
04.09.2008 at 10:12 2 edits. Last edited 04.09.2008 at 11:13 by Maik
Jesper
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
tehnik:
quote:
Jesper: Tehnik, kas sa viitsiks äkki oma kaustad ringi nimetada, ilma täpitähtedeta? Prolede opsüsteemides ei tööta nii peened asjad nagu täpitähed üle ftp :)
Kaustad nimetasin nüüd ümber, vaata kas nüüd toimib ? Kui vaja võin ka failide nimesid muuta ?
Nüüd on kõik korras, tänan.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
04.09.2008 at 11:19
HrHunt
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Tahaks ise ka nüüd jälle tulla, vahepeal õppisin heelntoe ära ja nokia+5hz ka olemas. Aga ainult kuivaga saaks, rehvid on sellises staadiumis et vesiliuglevad juba seistes kah :)

____________________________

04.09.2008 at 13:26
rolantsik
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Vabandan,ma rajasjades võhik.
Mis asi see heelntoe on ?
04.09.2008 at 18:29
ylts
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
kas 16 septrembril on ka veel vabarada
04.09.2008 at 18:48
-fred-
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
rolantsik: Vabandan,ma rajasjades võhik.
Mis asi see heelntoe on ?
Heel and toe.
04.09.2008 at 19:47
-XR-
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
-fred-:
quote:
rolantsik: Vabandan,ma rajasjades võhik.
Mis asi see heelntoe on ?
Heel and toe.


ja kindlasti rolantsik on võhik rajaasjades :D

heelntoe on vbl labajalavalss?
04.09.2008 at 19:59
Laux
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Kui vähegi veel valge püsib, siis püüaks teisipäevased rajapäevad septembri lõpuni välja venitada. See teisipäev oli aga juba alates 20:45-st suht pime ja sõita nägid aint tänavaautod.
05.09.2008 at 09:12
Garfield
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
rolantsik: Vabandan,ma rajasjades võhik. Mis asi see heelntoe on ?
Vaata see on selline asi, mille saab vahepeal selgeks õppida ;). Mina ka võhik ringraja asjades, sest 7-aastat võidusõitmise jooksul mina seda selgeks ei saanud. Võibolla ka asi selles, et mul oli parem jalg gaasi jaoks ja vasak pidurdamiseks ja kand & varvas jäid niimoodi ilma tööta :D.

____________________________
Focus RS
05.09.2008 at 09:31
peep
 
Moderator
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Loll küsimus aga kas Su autos siduripedaali polnud või suutsid Sa vasakuga korraga pidurdada ja sidurit pressida ? Kolme pedaaliga autos on ju see probleem, et kolmas jalg ulatub pedaalideni ainult parimatel:uhoh, ülejäänud peavad kuidagi kombineerima.
05.09.2008 at 09:39 1 edit. Last edited 05.09.2008 at 09:40 by peep
Garfield
  
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
quote:
peep: Loll küsimus aga kas Su autos siduripedaali polnud või suutsid Sa vasakuga korraga pidurdada ja sidurit pressida ? Kolme pedaaliga autos on ju see probleem, et kolmas jalg ulatub pedaalideni ainult parimatel:uhoh, ülejäänud peavad kuidagi kombineerima.
Ei ole loll küsimus, lihtsalt korralikus võidusõiduautos on sidurit vaja boksiteel ukerdamiseks ja 1x stardis (ok, 2x kohaltvõtmiseks, kui rehvisoojendusring ka sisse arvata). Ja ütlen ausalt, et pidurdasin rohkem ikka parema jalaga. Vasak oli siis jalatoe peal puhkamas ja vasakuga pidurdasin siis, kui oli vaja nö. mängida gaasi-piduriga.
See heel&toe asi on selline tänavasõiduautode teema, kus ilma sidurita käike sisse ei saa.


____________________________
Focus RS
05.09.2008 at 10:08
Tüüp
 
Vaba rada Audrus igal teisipäeval
Pole viitsinud siis eriti kribada ,kuid seda seebikat on päris huvitav lugeda (sorry kui terav olin)!
Muidu olen ise ka vastavalt võimalustele rajal. Tavaliselt tehnika jupsib .Mõnikord on selline isu tulla ,tuleks või salvo kelguga !
Mind ilm ei sega,autol ju katus peal . Seekord üritaks midagi rajale lohistada!
06.09.2008 at 01:22
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Vaba rada Audrus igal teisipäeval   .. 3 4 5 6 7 8 9  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.