register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW E36 - Jesper   .. 7 8 9 10 11 12 13  
Poster Message
rustang
  
Moderator
BMW E36 - Jesper
Sinist oleks võinud olla jah, Jesperi ajad Honda sabas sõites olid 1.08 (kandis kui muidu paugutas 1.05) aga eks see ka karastas veidi Jesperit, et oli vaja end kokku võtta ja see möödasõidukoht ise leida.
28.09.2010 at 16:47 1 edit. Last edited 28.09.2010 at 16:48 by rustang
Jesper
 
BMW E36 - Jesper
Mhmh, liiklus rajal on kestvussõidu lahutamatu osa ja oskus sellega ohutult, aga kiiresti toime tulla kestvussõitja üks ülivajalikke omadusi. Minu probleem selles olukorras polnud Honda vaid ma ise :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
28.09.2010 at 17:53 1 edit. Last edited 28.09.2010 at 18:19 by Jesper
Henri_
 
BMW E36 - Jesper
quote:
Jesper: Mhmh, liiklus rajal on kestvussõidu lahutamatu osa ja oskus sellega ohutult, aga kiiresti toime tulla kestvussõitja üks ülivajalikke omadusi. Minu probleem selles olukorras polnud Honda vaid ma ise :)

Ma ise sõitsin ka vist sama Honda sabas päris pikalt, aga kuna tal oli ees oleva halli Seatiga võitlus, siis ma väga jõhkralt mööda ka ei hakanud trügima. Muidugi tagantjärgi mõeldes oleks pidanud seda tegema, kuna otseselt ei katetud minu niigi väheseid manöövreid, aga seeeest ise üritati mööduda seatist. Kahest autost, millest oled vaid sekundi-poolteist kiirem pole sugugi lihtne mööda trügida enam.
28.09.2010 at 18:26
Jesper
 
BMW E36 - Jesper


____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.04.2013 at 19:05
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW E36 - Jesper   .. 7 8 9 10 11 12 13  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.