register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : FWD vs RWD   1 2 3  
Poster Message
wirx
  
FWD vs RWD
Cayenne oled proovinud Kaido, minu meelest väga mõnusa 4veoga...libedal teel käitub suht ettearvatavalt...aga egas muidugi 2500kg teeb oma osa, kui käest läheb, aga siiani olen meeldivalt ja positiivselt üllatunud igatahes :)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
01.02.2008 at 15:21
HrHunt
FWD vs RWD
Mina leian seda et kriitiline on 1 silla veo puhul LSD olemasolu ja 4WD puhul ntx telgedevaheline lock. Ehk siis "draivimiseks" võtaks ennem LSDga FWD kui ilma RWD ja 4WD ei taha ma üldse näha kui ainult 1 ratas veab tõsisema actioni korral. Vahpeal oli siuke putukas nagu Honda HR-V ja see läks maastikul edasi kui kurat, siukest muda ja möllu pole 90% pärismaasturitest ka näinud - tagasilla rakendumisel (1/4 esiratta pööret viidet) läks asi keskelt lukku. Digonaali puhul aitas kässar. Kinni jäin taga 1 kord, põhja peale :)

____________________________

01.02.2008 at 18:37 1 edit. Last edited 01.02.2008 at 18:41 by HrHunt
Garfield
  
FWD vs RWD
quote:
HrHunt: Vahpeal oli siuke putukas nagu Honda HR-V ja see läks maastikul edasi kui kurat, siukest muda ja möllu pole 90% pärismaasturitest ka näinud - tagasilla rakendumisel (1/4 esiratta pööret viidet) läks asi keskelt lukku.
See sõna "asi" on päris õige, ehk HRV keskel diferentsiaali (ja ka lukku) ju ei ole. Võta siis kinni, mis "asi".
Aga olen Hr Hundiga nõus ja mina liigitan autod:
1-ratta veolisteks (difrilukuta FWD, RWD)
2-ratta veolisteks (lukuga FWD, RWD ja keskmise difri lukuga 4WD)
3-ratta veolised (ehk siis keskmise+tagadifrilukuga 4WD)
4-ratta veolised (keskmise+taga+ees difrilukuga 4WD).
Ise olen omanud nii 1- kui ka 2-rattaveolisi autosid:
1-rattaveolised: Lada 2107, Honda Prelude
2-rattaveolised: Lada 2105, Sierra XR4x4, Legacy AWD ja praegune VW Golf





____________________________
Focus RS
04.02.2008 at 17:14
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : FWD vs RWD   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.