register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Arutelu: Open Track Kaunas  
Poster Message
peep
 
Moderator
Arutelu: Open Track Kaunas
Kevad pole enam kaugel, kohe saab sügis läbi:D, ehk aeg hakata suve planeerima.

Kuna ei minu ega Avo missioon siin elus pole korraldada OT üritusi, siis eeldus, et me üldse hakkaks mõtlema selle väljasõidu korraldamise peale, on mingi kriitilise hulga sõiduhuviliste konkreetne soov sinna sõitma minna.

Ürituse toimumise aeg oleks suure tõenäosusega September. Seda mitmel põhjusel. Esiteks, varasemad kuud on tihedalt üritustega kaetud, teiseks Leedus on tavaliselt natuke pikem suvi ehk seal peaks veel päris hea ilm olema ja kolmandaks, see rada pole eriti sõbralik väljasõidu korral ja hooaja lõpus pole see ehk nii valus.

Rada asub Kacergine nimelises külas, Kaunase külje all - peaks ca. 600+ km olema Tallinnast. Pärnuga pole midagi võrrelda ja Bikerniekiga võrreldes tundub ta mulle huvitavam tänu suurtele kõrguste vahele. Tegu on suht kiire rajaga. Probleemne on seal väljasõit. Raja ääres pole küll betooni nagu Riias aga rajaservad on nii tehtud, et suure tõenäosusega läheb üle katuse kui tõsisemalt välja minna. Samas kui sõita nagu OT üritustele kohane ehk ca.8/10, siis ei tohiks hullu olla ja tegu on ehedat sõidurõõmu pakkuva rajaga.

Formaat võiks olla järgmine - reede õhtuks kohale (orienteeruv sõiduaeg 9-10 h.), laupäeval üritus ja seejärel chill mõnes turismitalus ja pühapäeva õhtuks koju. Ehk 1 tööpäev peaks vabaks võtma. See siis valge inimese graafik, (tööandja, naise, saatuse jne poolt) rõhutud võivad need ööbimised ära jätta.;) Kui on piisavalt osalejaid, kes sooviksid kasutada treilerit, siis rendime sellise kamba peale. Arvestades bensiini hindu peaks olema väga mõistlik juba rahaliselt + kindlustus juhuks kui auto muutub liikumisvõimetuks.

Rahast ei oska hetkel midagi rääkida, kuna ei tea raja rendihindu ega muid kulusid aga arvan, et üritaks 1500 piiresse jääda osavõtutasuga. + siis transport sinna-tagasi, ööbimised jne.

Paluks siis siia märku anda, kes oleks reaalsed huvilised ? Ja kui on omapoolseid ideid, korralduse poole pealt, siis need on teretulnud ja küsimused ka muidugi. Aega mõtisklemiseks ja huvi ülesnäitamiseks on piisavalt, kuskil aprillis võiks kokkuvõtte teha.

Jube pikk jutt tuli.:)

23.01.2008 at 23:36 4 edits. Last edited 24.01.2008 at 00:06 by peep
devilc
Moderator
Arutelu: Open Track Kaunas
Esialgne huvi on olemas. Päris kiire rada paistis tõepoolest.
24.01.2008 at 00:00
Jesper
 
Arutelu: Open Track Kaunas
Kui sel hetkel on veel millegagi sõita, siis olen huviline, kunagi varem seda videot vaadates võttis ikka nihelema küll :)
24.01.2008 at 00:03
Raceboy
 
Arutelu: Open Track Kaunas
Endal huvi olemas, aga kindlasti eeldusel, et tuleb kamba peale renditreila. Lihtsalt nii on südamerahu olemas, ilmselt ka hinnavõit. Treila kasuks räägib ka raja iseloom :)

____________________________
www.vems.ee
24.01.2008 at 00:10
ICE
  
Arutelu: Open Track Kaunas
Täiesti reaalne huvi olemas ning eeldus on kindlasti treiler.

____________________________
Petrolheads.ee
24.01.2008 at 00:14
xjan
Arutelu: Open Track Kaunas
treileriga, mõeldav

____________________________
BMW 1M ...
24.01.2008 at 14:00
Lembit
Arutelu: Open Track Kaunas
quote:
peep: Tegu on suht kiire rajaga.

Šikaaniga sõitmisel on muidugi raja kiirus väiksem, aga kui seal ei ole stardisirgel mingi asfaldi lappimist tehtud, siis oleks OT mõttes küllaltki ohtlik seal täiega lasta. Täispuuriga rinkaautosid justkui ei juletud.
24.01.2008 at 14:19
joonas
Arutelu: Open Track Kaunas
Huvi olemas.

____________________________
Joonas 88' Porsche 944S
24.01.2008 at 20:58
python
 
Arutelu: Open Track Kaunas
Samuti huvi olemas, saaks ühe raja kogemuse-elamuse juurde. Hetkel ei oska öelda kas treileriga või ilma.
25.01.2008 at 09:46
peep
 
Moderator
Arutelu: Open Track Kaunas
quote:
Lembit:Kas OT üritusel saaks sõita samamoodi nagu sõidavad videol?

Ma arvan, et sõidame nii, nagu seal kombeks on. Ma ise olen seal kaks korda sõitmas käinud ja mõlemal korral oli see shikaan olemas ehk ju siis on seda tõesti vaja, mäest alla tulles tõmbab päris hea kiiruse üles.
25.01.2008 at 10:55
taunus
 
Arutelu: Open Track Kaunas
Mina oleks ka huviline oma vanakesega aga eelduseks oleks treila.
13.02.2008 at 12:28
James Herne
Arutelu: Open Track Kaunas
Kacerginesse sõidab kohale veidi kiiremini kui Peep ütles, kuskil 8 tunniga. Väga super rada on. Ise olen sõitnud ilma shikaanita rada. Tookord tegin mootorile alles sissesõitu ja seetõttu üle 4500 rpm peale ei lasknud - niiviisi sõites oli max. kiirus stardisirge lõpuks 180kmh. Tuunitud 944 Turboga sõidetakse seal üle 200 kmh enne 90-kraadist kurvi.

Kuna rada on julgetele, siis saab seal väikse võimsusega autoga ka päris hea tulemuse. Hea aja saab see, kes julgeb klotsi põhjas hoida.

Ma usun, et kohalikud korraldavad ka seal Open Track'e, ehk siis ei peaks ise orgunnima, tuleks vaid kohale sõita.


____________________________
jamesherne.com
01.03.2008 at 21:21 1 edit. Last edited 01.03.2008 at 21:21 by James Herne
peep
 
Moderator
Arutelu: Open Track Kaunas
Ma olen ise ka mõelnud, et ilmselt oleks otstarbekam ühineda mõne kohalike poolt korraldatud rajapäevaga, sest vaevalt me ca. 30 autot ise kokku saame ja alla selle läheb raja- ja ajavõtu rent liiga kalliks.

Uurin netis natuke, seni on silma jäänud see korraldaja aga need teevad tänavaautodega puhast võidusõitu, see vist tsipa liiga raju oleks meie jaoks.:lol

James, küsi Leedu Porsche meeste käest, kellega seal oleks vaja suhelda ?
01.03.2008 at 21:28
rolantsik
Arutelu: Open Track Kaunas
quote:
peep: Ma olen ise ka mõelnud, et ilmselt oleks otstarbekam ühineda mõne kohalike poolt korraldatud rajapäevaga, sest vaevalt me ca. 30 autot ise kokku saame ja alla selle läheb raja- ja ajavõtu rent liiga kalliks.

Uurin netis natuke, seni on silma jäänud see korraldaja aga need teevad tänavaautodega puhast võidusõitu, see vist tsipa liiga raju oleks meie jaoks.:lol

Need kohalikud jah natuke napakad,enda jaoks läheb ohtlikuks.
03.03.2008 at 23:45
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : Arutelu: Open Track Kaunas  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.