register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : CG-Lock  
Poster Message
imre
CG-Lock
Kunagi Evo`s soovitati seda ja sain mõni aeg tagasi proovida. http://www.cg-lock.com/ Tegu vidinaga, mis fikseerib turvavöö alumise osa ja seega ei lase kehal edasi-tagasi liikuda. Pidurdades on väga efektiivne, jääd ilusti tooli paigale, ei pea võimlema. Kuna lukustab ainult alumise osa, siis ülakeha liigub ikka küljelt-küljele aga siiski mõnevõrra vähem kui ilma.
Kel võimalik, siis soovitan osta, sest kui oled kasvõi alakehaga ilusti tooli küljes, annab see palju juurde.

Kes osta soovib, siis ebay.com palju odavam.
http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=220188314908
02.01.2008 at 21:17
matukas
  
CG-Lock
Pole küll päris teemasse, aga kellel juhi reguleeritav seljatugi, saab end turvavöö (vöö enda põrklukuga) lukustades ka üsna hästi istmesse kinni sättida. Mulle rääkis nipist jaanus ja mõju oli ainult positiivne :) Väga ei laperdanudki seal istmel enam. Sai roolimisele keskenduda.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
02.01.2008 at 21:26
HoCi
  
CG-Lock
Mina tõmban end täiega istmesse korra ja kopsud tühjaks...siis turvavöö pingule ja järsku tõmban(lööb vöö lukku) ning siis lasen end tagasi lõdvaks istmesse. Nii olen ma end alati ideaalselt istmesse kinni saanud nii, et ei lenda kuhugi ei ala- ega ülakehaga.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
02.01.2008 at 23:13
devilc
Moderator
CG-Lock
HoCi meetodi täiendatud variant on enne veel iste tagasi lasta. Siis vöö lukku ja sõidad istmega ette, kuni kinni oled.

Nahkistmel liikumise vastu aitab veel istmele pandud vaiba alusmatt (mina sain Iskust). See on selline kummist võrk, lõikad tüki välja, paned istmele, ise istud peale ja ennäe, enam ei libise. :)

CG-Lock on kah hea kuuldavasti.
02.01.2008 at 23:58
HrHunt
CG-Lock
See turvavöö lukustamine järsku ohtlik, kui autol on pürotehn. eelpingutid?
Või on neil mingi max jõu piiraja, et moosi välja ei pigistaks? Võiks ju olla.

____________________________

03.01.2008 at 00:42
Jesper
 
CG-Lock
Ei usu et ohtlik on, vöö ise venib ka päris tuntavalt ja üldiselt mida tihkemini vöödes istud, seda parem. Paar murtud roiet on rooli vastu pooleks löödud peakolu asemel nohu.

Pigem võib see CG lock teha seda, et pürotehniline pinguti ei pinguta piisavalt ülakeha vööd ja see jääb lõdvemaks kui ette nähtud. Aga noh see on spekulatsioon.
03.01.2008 at 04:03
urmet
  
CG-Lock
quote:
HoCi: Mina tõmban end täiega istmesse korra ja kopsud tühjaks...siis turvavöö pingule ja järsku tõmban(lööb vöö lukku) ning siis lasen end tagasi lõdvaks istmesse. Nii olen ma end alati ideaalselt istmesse kinni saanud nii, et ei lenda kuhugi ei ala- ega ülakehaga.

Üks nipp on veel õlad rihma alt välja keerata, siis rihm lukku tõmmata või sõrmeotstega lüüa. Seejärel poed rihma alla tagasi.

Aga CG-Lock on soovitamist väärt, olen nüüdseks paar aastat kasutanud. Sellega saab veel esiteks vööosa hästi pingule tõmmata, rihma lukku lasta ja siis vööosa tagasi/rinnaosa pingumale lasta.
03.01.2008 at 22:00
Cardo
 
CG-Lock
Ikka päris joogaks läheb teema ära, arvan, et asja mõte on juba edasi antud.
03.01.2008 at 23:42
devilc
Moderator
CG-Lock
quote:
Cardo: Ikka päris joogaks läheb teema ära, arvan, et asja mõte on juba edasi antud.
Mis Sind hammustas? Las inimesed räägivad. :)
04.01.2008 at 00:56
Cardo
 
CG-Lock
quote:
devilc:
quote:
Cardo: Ikka päris joogaks läheb teema ära, arvan, et asja mõte on juba edasi antud.
Mis Sind hammustas? Las inimesed räägivad. :)
Makedoonia hiidhallkummisoniidhammaskärbes :D . Tühjast nüüd selline teema. Küsiti mingi julla kohta ja teema jälle selline, kes kuidas istme seljatoe ja tagumikualuselisest pilust sisse poeb, aga ega iga suurem mees ei mäletagi enam kuidas voodist nii välja libiseda, et naine arugi ei saaks :D
04.01.2008 at 01:01
HoCi
  
CG-Lock
quote:
urmet:
quote:
HoCi: Mina tõmban end täiega istmesse korra ja kopsud tühjaks...siis turvavöö pingule ja järsku tõmban(lööb vöö lukku) ning siis lasen end tagasi lõdvaks istmesse. Nii olen ma end alati ideaalselt istmesse kinni saanud nii, et ei lenda kuhugi ei ala- ega ülakehaga.

Üks nipp on veel õlad rihma alt välja keerata, siis rihm lukku tõmmata või sõrmeotstega lüüa. Seejärel poed rihma alla tagasi.



Jah tegelikult ma seda teen ka...jäi mainimata.


____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
08.01.2008 at 00:34
ralf
CG-Lock
Nujah, Hoci meil ju selline "jooga" keha mõõtmetega kah, tal kerge selliseid harjutusi teha, kui liha luude peal puudub :D:D:D. Isiklikult olen kasutanud linnas rihm pessa ja ülevalt servast tõnban pingule ja siinai on koheselt ka lukku lainud, kuid jah, kui vaja siis ka edasiliikumist tooliga et ikka korralikult pingul oleks. Muidugi pärast seda on kohati selline tunne et alasti käiks :D:D:D. Kuidagi vaba on olla.
17.01.2008 at 09:36
agent
  
CG-Lock
ma uurisin enda jaoks ka selle asja.. aga minu jaoks ta oli liiga suur ja kallis. Seega mina tellisin Modifry's Seatbelt lukku. väike junn mida ma ühendasin rihma mehhanismiga. nuppust pulti peal võib blokeerida kogu mehhanismi. Tema eelis CG lukku eest on see et ta on auto sees (ei paista välja) ja teda saab pultist blokeerida lihtsa nuppu vajutusega :)

____________________________
S2000 FTW
20.01.2008 at 13:49
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : CG-Lock  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.