register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ajavõtusüsteemi rent ringiaegade lugemiseks  
Poster Message
canyondrift
Ajavõtusüsteemi rent ringiaegade lugemiseks
Olen googlest otsinud, aga tulutult.
Kas kellegil on või keegi teab kedagi, kes rendiks ajavõtuseadmeid. Ringiaega tahaks lugeda talvisemates oludes ja kestvusest u 5h.
Kaablit maha panna ei saa, pigem majakaga süsteem.
Racechrono ajaks ka pea-aegu asja ära, aga hilisem andmete kokku liitmine on tülikas.
23.12.2021 at 21:08
Marvin
Ajavõtusüsteemi rent ringiaegade lugemiseks
Ajavõtusüsteeme on palju ja erinevaid. Talvistesse kestvussõiduoludesse sobivaid passiivsete RFID-transpondritega süsteeme on minu lähikonnas näiteks päris mitu.
23.12.2021 at 22:45
canyondrift
Ajavõtusüsteemi rent ringiaegade lugemiseks
quote:
Marvin: Ajavõtusüsteeme on palju ja erinevaid. Talvistesse kestvussõiduoludesse sobivaid passiivsete RFID-transpondritega süsteeme on minu lähikonnas näiteks päris mitu.
Kontakti?

Muidugi eriti valutu oleks kui kõik transponderid oleks ühe majaka küljes ja saaks kõik data ühte koguda.
24.12.2021 at 10:39
Marvin
Ajavõtusüsteemi rent ringiaegade lugemiseks
quote:
canyondrift:
quote:
Marvin: Ajavõtusüsteeme on palju ja erinevaid. Talvistesse kestvussõiduoludesse sobivaid passiivsete RFID-transpondritega süsteeme on minu lähikonnas näiteks päris mitu.
Kontakti?

Muidugi eriti valutu oleks kui kõik transponderid oleks ühe majaka küljes ja saaks kõik data ühte koguda.

Saatsin profiili kaudu e-kirja. Selles omakorda on telefoninumber :).

25.12.2021 at 16:25
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ajavõtusüsteemi rent ringiaegade lugemiseks  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.