register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : M: Focus ST EO 3D  
Poster Message
que
 
M: Focus ST EO 3D
Müüa 02/2006 Focust ST, oranž, FWD quaife blokiga, pildil olevad veljed tulevad kaasa koos Michelin Pilot Sportidega, hetkel talvevelg/rehv. Näha saab kokkuleppel vahemikus 24. dets kuni 31.12.
Lisaks Quaife blokile on veel GGR racing pidurivoolikud ning EBC Redstuff Ceramic klotsid ja loomulikult ka racing vedelik ning Eibach vedrud (mis vahetuvad suveks Bilsude täiskomplekti vastu kui keegi ära ei osta :)).
Kõik hooldused/paigaldused on tehtud Kadaka Fordis.
Hind 335.000.-



http://www.motors24.ee/Default.aspx?page=view&id=84513
16.12.2007 at 13:04 3 edits. Last edited 16.12.2007 at 13:30 by que
HrHunt
M: Focus ST EO 3D
Kogud rinkabemmi jaoks raha :D Või mis loom asemele plaanis?

____________________________

17.12.2007 at 12:38
que
 
M: Focus ST EO 3D
quote:
HrHunt: Kogud rinkabemmi jaoks raha :D Või mis loom asemele plaanis?
jah, aga kui ära ei osteta siis sel aastal vedrustus ja järgmisel 4wd
17.12.2007 at 13:41
Garfield
  
M: Focus ST EO 3D
quote:
que: aga kui ära ei osteta siis sel aastal vedrustus ja järgmisel 4wd
Mis sa sellest ST-st aretad? Noh, vedrustus veel võib ... aga 4wd? Järgmine aasta pidi RS tulema. Sellel on 4WD juba tehasest küljes.


____________________________
Focus RS
17.12.2007 at 15:41 1 edit. Last edited 17.12.2007 at 15:41 by Garfield
que
 
M: Focus ST EO 3D
quote:
Garfield:
quote:
que: aga kui ära ei osteta siis sel aastal vedrustus ja järgmisel 4wd
Mis sa sellest ST-st aretad? Noh, vedrustus veel võib ... aga 4wd? Järgmine aasta pidi RS tulema. Sellel on 4WD juba tehasest küljes.

Dream on man - ei ole - ametlik teade, ei ütle tehnilisi detaile järgmise kevadeni aga väga tugev spekulatsioon käib millegipärast FWD plokiga autost ehk siis sellisest toredast autost nagu mul on praegu, ainult et see oleks chipitud ja suurte avade ja spoileritega ning kohe parema vedrustusega.
Eks näis - aga Ford ei tee tänapäeval enam midagi ilma kasumita.

Ja üleüldse järgmine aasta on nii kaugel, et ...
17.12.2007 at 17:51 3 edits. Last edited 17.12.2007 at 17:53 by que
-XR-
M: Focus ST EO 3D
quote:
que:
quote:
Garfield:
quote:
que: aga kui ära ei osteta siis sel aastal vedrustus ja järgmisel 4wd
Mis sa sellest ST-st aretad? Noh, vedrustus veel võib ... aga 4wd? Järgmine aasta pidi RS tulema. Sellel on 4WD juba tehasest küljes.

Dream on man - ei ole - ametlik teade, ei ütle tehnilisi detaile järgmise kevadeni aga väga tugev spekulatsioon käib millegipärast FWD plokiga autost ehk siis sellisest toredast autost nagu mul on praegu, ainult et see oleks chipitud ja suurte avade ja spoileritega ning kohe parema vedrustusega.
Eks näis - aga Ford ei tee tänapäeval enam midagi ilma kasumita.

Ja üleüldse järgmine aasta on nii kaugel, et ...

http://www.autoblog.com/2007/12/17/european-ford-focus-rs-teaser-hits-the-net-sales-begin-in-2009/

Aga muid autosid on ju ka olemas peale Fordi ;)
17.12.2007 at 19:24
matukas
  
M: Focus ST EO 3D
Peaaegu sama hinnalipik, mis que massinal aga naelades :)
Mis ma tahan sellega öelda, et paratamatult on tänapäevased 'road-warriorid' 'paksuks' läinud. Kes tahab kiirelt sõita ning lõbutseda, ei tohiks nende (RS, Evo, WRX (STi) jms) poole vaadata (letikaubana). Mina olen põhimõtteline purist ja sellisel otstarbel masinat ostes ka käitun. Ainuke mööndus on mul R8 suhtes, mis kuulub GT kategooriasse. Kui oleks võimalus valida 'naked' R8 ja baasvariandi vahel, valiksin viimase. 'Naked' all mõtlen nn võistlus-ettevalmistusega autot.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
17.12.2007 at 20:05
Jesper
 
M: Focus ST EO 3D
Nojah, õige jutt, aga paraku autotootjad ei paku mõistlikus hinnaklassis kergekaalulisi atleetautosid. Mazda MX-5 on ainuke, mida teatud reservatsioonidega selliseks võib lugeda, aga kuhu que seal lapseistme paneb? :) See Focus RS teema on ka nagu karikakramäng, tuleb-ei tule, neliveoga-esiveoga, vabalt võib juhtuda et fännid jäävadki ootama.
17.12.2007 at 20:42
HrHunt
M: Focus ST EO 3D
quote:
matukas:Mis ma tahan sellega öelda, et paratamatult on tänapäevased 'road-warriorid' 'paksuks' läinud. Kes tahab kiirelt sõita ning lõbutseda

Õige lõbu ongi see kui saad mingi auto reaalselt osta ja seda reaalselt kasutada. Ma ntx MPSiga üüratult rahul. Sellise raha eest siuke raadio krt.
Igas päevas on vähemalt 2 head asja, tööle minek ja tulek :) Kõige tavalisema pehme Porsche 911 ehk veel ostaks läbi häda... Aga no sealt edasi...
Mida kotti nendega tänapäeva eestis teha on :) Vot kui juba õige rahajõmm olla siis on lihtne, ostad nürka lähedale garaazhi ja mehaaniku ning
siis käid kord kuus jalga puhkamas.


____________________________

17.12.2007 at 20:48
imre
M: Focus ST EO 3D
Kui levinud see 4wd ehitus Uk`s ka on? Kas kasutatakse Volvo jubinaid?
17.12.2007 at 21:01
que
 
M: Focus ST EO 3D
Jätke mu teema rahule kui te mu Fordi kiita ei viitsi. Pläkutamiseks ja autode kiitmiseks on terve foorum.
17.12.2007 at 21:05
que
 
M: Focus ST EO 3D
quote:
imre: Kui levinud see 4wd ehitus Uk`s ka on? Kas kasutatakse Volvo jubinaid?
pole üleüldse levinud, hullud rootsi kunnid tegid ära, toimimise kohta ei tea - see nii rohkem teoreetiline võimalus, lisaks on võimalik osta mõne miljoni eest ilmselt WRC kit ju vastavalt FIA reeglitele :D
17.12.2007 at 21:06
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : M: Focus ST EO 3D  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.