register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!   1 2 3 4  
Poster Message
Henri_
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
Bikernieki pakub ka kõige enam sõidunaudingut. Seal ei ole ka üldiselt peale ametlike treeningpäevade võimalust eelnevalt tohutult testida. Auto24ringi suurepärased võimalused sisuliselt rajal elada, võimaldavad ka ühe raja tundmise väga kõrgele tasemele viia. Kilometraažilt võib Bikernieki (vaid 25km rohkem Alastarost) olla üks kaugemaid, kuid rahaliselt kindlasti mitte.

Kui mina veel sõitsin BMWga, siis ma täheldasin just vastupidist olukorda, kui autopiloti (eeldan, et Madisega tegemist?) poolt mainitud tänavuse hooaja algus. Eestlastest koosnevad suurimad stardirivid olid ca 20-21 autot Audrus, siis Riias oli selleks arvuks 14-15 ning Kaunases-Ahvenistos 10-12.

Korraks teemast läbi käinud Superkross vaevleb ka hetkel sõitjate puuduse all (16 sõitjat Taalis). Sealsed sõitjad kurdavad, et kohalikud rahvakrosside sarjad on suurema osa potentsiaalsetest osalejatest endale võtnud. Näiteks Piiroja karika neljas etapp kogus 66 võistlejat, kellest 23 (jagatuna veel kolme klassi) olid ühisstartidega sõitudes.

Mida mina sellest järeldan? Suur osa võistlejaid soovib eelkõige sõita kodule lähedal, taskukohases sarjas ning eriti ei hooli sellest, mis toimub Soomes või Baltikumis. Peebu jutt on kahtlemata õige, kui raha on, siis standardiseeritud tehaseautoga on kiftim sõita kuskil suures sarjas. Ja kumb kõlab paremini - kas Balti TCR meister või Portugali TCR meister?

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
04.07.2019 at 12:49 3 edits. Last edited 04.07.2019 at 13:04 by Henri_
Märt
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
Jesper: .... Autode ringrajal sõidab mingi suvaline lohh tänavalt paarinädalase harjutamisega alla 1:30, kui masin sirgetel hästi edasi käib...

Mina olen siin elus ja hea näide:) Ostad poest auto ja saad 1:27, ostad parema auto, saad juba 1:21 aegu :)

Vimplite saamine on alati tore, kuid kõigile nende jagamine pole ka peamine - alati on keegi kel on rohkem raha/aega/oskusi ja on just see parim vimplikoguja. See, et alati (või peaaegu kunagi) ei võida on alati ikka peeglisse vaatamise teema ning kõigist meist ei saa Suumahheri Mihkleid.

Ps - kui keegi teab kus ja millal saaks väikse raha eest Legendi proovida, siis tõstaks kätt ja ootaks infot (soovitavalt kodumaal)!


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
04.07.2019 at 13:24
Marvin
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
Henri_:Korraks teemast läbi käinud Superkross vaevleb ka hetkel sõitjate puuduse all (16 sõitjat Taalis). Sealsed sõitjad kurdavad, et kohalikud rahvakrosside sarjad on suurema osa potentsiaalsetest osalejatest endale võtnud. Näiteks Piiroja karika neljas etapp kogus 66 võistlejat, kellest 23 (jagatuna veel kolme klassi) olid ühisstartidega sõitudes.
Kaherattaliste sarjades on sama efekt - EHKK sarjas, mis kunagi ründas jõudsalt 300 osavõtja piiri ühel võistlusel (ning vahel ületas seda ka), on praegu tüüpiliselt alla 200 osavõtja. Pole tragöödia, aga trend on selge. Samas kerkib mingeid külasarju, mis eikusagilt alustades on mõne võistlusega ületanud 100 osavõtja piiri. Vahel tuuakse põhjuseks raha ja võistlustega seotud kulu, kuid see on ilmselgelt pseudoprobleem - kuidas saab aastas mitmeid tuhandeid hobile kulutades 40-eurone osavõtutasu liiga kallis olla? Ometigi liigub osa seltskonda sarjadesse, mis odavamad - ilma litsentsita, ilma kindlustuseta, ilma korraliku kiirabita. See on ohtlik tee mu arust.

quote:
Jesper: Minuarust see offroad kaherattaliste maailm ei ole hea võrdlus, seal on sõitja osa ikka väga palju suurem kui tehnika oma. Ma sõitsin "külaenduroid" 3 hooaega 125sega (asjasse pühendamatutele, see on pmst samasugune entry level tsikkel nagu Cupi bemm) ja olin tavaliselt stiilis 50-s 60-st osalejast, talvel ostsin 350-se (mis on põhimõtteliselt sama mis TCR) ja olen ikka 50-s :), lihtsalt arenguruumi tekkis juurde. Autode ringrajal sõidab mingi suvaline lohh tänavalt paarinädalase harjutamisega alla 1:30, kui masin sirgetel hästi edasi käib...
Noh, aga las need kiired siis koonduvad sinna kiiresse klassi kokku - aeglased sõidavad ikka omavahel. Ega rohujuuretasandi mootorisport ei pea mingi eelarvete võidujooks olema, ja vahel tahavad kiired mehed ka aeglaste autodega sõita. Citroen C1 klassi 24h tunni sõidud on selle hea näide - igasugu tüüpe on seal aeglaste autode roolis eimingi raha eest lustimas käinud.
04.07.2019 at 13:34
Marvin
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
Märt: Ps - kui keegi teab kus ja millal saaks väikse raha eest Legendi proovida, siis tõstaks kätt ja ootaks infot (soovitavalt kodumaal)!
https://www.facebook.com/LegendsCarsFinland/ ilmselt leiaks lahenduse tõsisele soovile, ehkki samavõrra ilmselt mitte Eestimaal.
04.07.2019 at 13:41 2 edits. Last edited 04.07.2019 at 13:43 by Marvin
BlueStang
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
Märt:
Ps - kui keegi teab kus ja millal saaks väikse raha eest Legendi proovida, siis tõstaks kätt ja ootaks infot (soovitavalt kodumaal)!


Mis Sa sellest Legendsist ikka proovid - ma kunagi sóitsin sellega vanal Sauga ringrajal. Üheks korraks FUN-iks on muidugi vahva, aga muidu ikka pole päris see vist... Ainus väga lahe asi on seal käiguvahetus muidugi.

Parem proovime koos V8 Thunderit - mul selline kiiks tekkinud?



____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
04.07.2019 at 14:30 1 edit. Last edited 04.07.2019 at 14:30 by BlueStang
Jesper
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
Marvin:
Noh, aga las need kiired siis koonduvad sinna kiiresse klassi kokku - aeglased sõidavad ikka omavahel.
A kui "kiire" ja aeglase piir on ntx see sama 1:30 ja sa nühid ntx kaks aastat trenni teha, et see 1:29,9 välja sõita ja aeglane klass kinni panna, siis mis motiveerib sind järgmisel aastal oma künaga 1:25 sõitvate autode klassis liikuvat šikaani mängima, 2000€ per nädalavahetus? Tsiklitega on kõigil pmst sama tehnika ja motivatsiooniks on enese arendamine, aga rinkal sa võid end talve jooksul jõusaalis tagurpidi sõlme väänata, viite sekundit ilma tehnikat näppimata ei tule kuskilt.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
04.07.2019 at 14:38
Henri_
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
Ja kuna võidusõit on rangelt vabatahtlik tegevus, siis ei ole mingi ühest klassist sunniviisiliselt tõstmine ka kuidagipidi häid tulemusi seni andnud. Lätlased proovisid driftis seda teha, aga kui ikka raha pole laiema rehvi (ja sellega kaasneva jõulisa-ülekandeosa) ostmiseks, siis kadusid lihtsalt üles tõstetud mehed hooajaks ära.

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
04.07.2019 at 15:03
hall
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
BlueStang:
quote:
Märt:
Ps - kui keegi teab kus ja millal saaks väikse raha eest Legendi proovida, siis tõstaks kätt ja ootaks infot (soovitavalt kodumaal)!


Mis Sa sellest Legendsist ikka proovid - ma kunagi sóitsin sellega vanal Sauga ringrajal. Üheks korraks FUN-iks on muidugi vahva, aga muidu ikka pole päris see vist... Ainus väga lahe asi on seal käiguvahetus muidugi.

Parem proovime koos V8 Thunderit - mul selline kiiks tekkinud?



Üks Gen 1 Camaro on hetkel Eestis üsna ok hinnaga (edit: küsitakse vist €15k) saadaval. Osta ära ja sõida nagu jaksad.

Ja see su kiiks pole siinsele rahvale mingi uudis, siiani on sul ju nii Bmw Cup kui Mannerg jäänud selle taha, et nad pole olnud V8 mootoriga raskestijuhitavad pommid ;)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
04.07.2019 at 15:07 1 edit. Last edited 04.07.2019 at 15:31 by hall
Marvin
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
Henri_: Ja kuna võidusõit on rangelt vabatahtlik tegevus, siis ei ole mingi ühest klassist sunniviisiliselt tõstmine ka kuidagipidi häid tulemusi seni andnud. Lätlased proovisid driftis seda teha, aga kui ikka raha pole laiema rehvi (ja sellega kaasneva jõulisa-ülekandeosa) ostmiseks, siis kadusid lihtsalt üles tõstetud mehed hooajaks ära.
Krossis see tegelikult töötab, vaatamata mõningale virinale. Võrdse(ma)tel on koos lihtsalt huvitavam sõita, ehkki mõnel kaminasimsil võib karikaid vähemaks jääda. Aga samas võib ju ka üleviimise eest uhke karika anda - Mehele, Kes On Liiga Kiire. See ei tohiks ju ometigi piinlik olla :).

quote:
Jesper: A kui "kiire" ja aeglase piir on ntx see sama 1:30 ja sa nühid ntx kaks aastat trenni teha, et see 1:29,9 välja sõita ja aeglane klass kinni panna, siis mis motiveerib sind järgmisel aastal oma künaga 1:25 sõitvate autode klassis liikuvat šikaani mängima, 2000€ per nädalavahetus? Tsiklitega on kõigil pmst sama tehnika ja motivatsiooniks on enese arendamine, aga rinkal sa võid end talve jooksul jõusaalis tagurpidi sõlme väänata, viite sekundit ilma tehnikat näppimata ei tule kuskilt.

Ega klassi piire siis sekundi järgi tõmmata - see on esimestest kohtadest tagapool selline sügavalt sisekaemuslik teema. No et kuidas end tunned, nii ongi. Kui tunned, et oled C-s nii kiireks saanud, et võid kiirema arengu nimel B-ga sõita, siis lähed ja sõidadki. Ja kui tundub, et B kihutab kangesti, siis sõidad C-s. Tunnetuse värk, nagu moodsal ajal kombeks.
Jah, tsiklid on kohalikul tasemel kõik sõitjast kiiremad, seda küll.
04.07.2019 at 15:23 1 edit. Last edited 04.07.2019 at 15:28 by Marvin
Henri_
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
Krossis töötab see ainult sellepärast, et tehnika on võrdlemisi sama. Sedasi lähenedes võiks ju ka Xtreme klassi kaheks lüüa. Poolamatöörid ja amatöör-amatöörid. Aga selliseid asju saab teha siis, kui sul on nii palju sõitjaid, et korraga rajale ära ei mahu. Auto24ringil on see piir vist umbes 36 autot?

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
04.07.2019 at 15:25
hall
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
Praktikas on Eestis suurusjärk kuni 30 mingis seisus Cupi bemmi. Teoreetiliselt oleks ju võimalik neile mingi etaldi start/sari/võistlus tekitada astudes tingimustes tagasi 200-2012 aastasse. Odavam rehv, varasem vedrustuse lahendus, vaba piduriklots jms. Aga päriselt on kahtlane, kas need autod ka siis välja ilmuvad, sest väljundite puudust pole ju tegelikult kunagi olnud (Superkross, BaTCC, BEC)?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
04.07.2019 at 15:36
peep
 
Moderator
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
Seda indeksisõidu teemat on siin korduvalt arutatud, pole erilist entusiasmi täheldanud.

Ma ennustaks "1,0 C1/Yaris/mistahes vabalthingv alla 1,0 kodumasin" sarjale helget tulevikku. ;) Formaat võiks sama olla nagu praegune Xtreme sprint+endurance. Mingi ühtlustav tegur kiirematele nagu lisakaal, pööratud stardikoht, pikem boksipeatus vms., see peaks karikanälga kontrolli all hoidma. Pole küll päris klassikaline võidusõit aga väljakutse sõiduoskustele kindlasti ja odav ning fun. Ei usu, et seal võita oleks kergem kui näiteks Xtremes praegu.

Kes pole lugenud siis siin kirjeldatakse antud formaadiga kaasnevat emotsiooni:

https://www.bridgetogantry.com/yes-we-just-built-a-68hp-citroen-racecar-and-drove-it-for-24-hours-at-spa-francorchamps/

Kuskil on kindlasti konkreetsed tehnilised reeglid olemas mida saaks üle võtta.

Ma sõidaks ehk isegi sellises sarjas mõne etapi.
04.07.2019 at 15:49
Marvin
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
peep: Seda indeksisõidu teemat on siin korduvalt arutatud, pole erilist entusiasmi täheldanud.

Ma ennustaks "1,0 C1/Yaris/mistahes vabalthingv alla 1,0 kodumasin" sarjale helget tulevikku. ;) Formaat võiks sama olla nagu praegune Xtreme sprint+endurance. Mingi ühtlustav tegur kiirematele nagu lisakaal, pööratud stardikoht, pikem boksipeatus vms., see peaks karikanälga kontrolli all hoidma. Pole küll päris klassikaline võidusõit aga väljakutse sõiduoskustele kindlasti ja odav ning fun. Ei usu, et seal võita oleks kergem kui näiteks Xtremes praegu.

Tiim Roheline Muna toob pühapäeval Pärnusse ühe viimaseid päevi/nädalaid üheliitrise Yarise, et seda kuus tundi hoolega piinata. Testida, sest see ei ole ju võidusõit :).
04.07.2019 at 16:00
hall
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
Ma ennustaks "1,0 C1/Yaris/mistahes vabalthingv alla 1,0 kodumasin" sarjale helget tulevikku. ;) Formaat võiks sama olla nagu praegune Xtreme sprint+endurance.

SportMannergu idee oli midagi selles suunas, aga läks kuidagi laiaks laadaks kätte ära (turvavarustus kallis; tahaks ikka võimsamat masinat ka sisse mahutada; überaretamised/komapoolekssaagimine vs standard tehnika jne jne).

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
04.07.2019 at 18:35
peep
 
Moderator
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
No vast pole netifoorum kõige viimane tõde, ma arvan kui sari varakult välja kuulutada siis sõitjad teevad lihtsalt autod valmis ja tulevad joonele. Omal ajal 325 Cup’i aruteludel enamus arvamuse avaldajatest tegelikult sõitma ei jõudnud ja enamus osalejatest ei olnud vist isegi siinse foorumi kasutajad.
04.07.2019 at 21:53 1 edit. Last edited 04.07.2019 at 21:53 by peep
Marvin
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
peep: Seda indeksisõidu teemat on siin korduvalt arutatud, pole erilist entusiasmi täheldanud.

Ma ennustaks "1,0 C1/Yaris/mistahes vabalthingv alla 1,0 kodumasin" sarjale helget tulevikku. ;) Formaat võiks sama olla nagu praegune Xtreme sprint+endurance. Mingi ühtlustav tegur kiirematele nagu lisakaal, pööratud stardikoht, pikem boksipeatus vms., see peaks karikanälga kontrolli all hoidma. Pole küll päris klassikaline võidusõit aga väljakutse sõiduoskustele kindlasti ja odav ning fun. Ei usu, et seal võita oleks kergem kui näiteks Xtremes praegu.

Kes pole lugenud siis siin kirjeldatakse antud formaadiga kaasnevat emotsiooni:

https://www.bridgetogantry.com/yes-we-just-built-a-68hp-citroen-racecar-and-drove-it-for-24-hours-at-spa-francorchamps/

Kuskil on kindlasti konkreetsed tehnilised reeglid olemas mida saaks üle võtta.

Ma sõidaks ehk isegi sellises sarjas mõne etapi.

No aga ehitame siis mingi draft-reeglistiku kokku, inspireerudes Club1000 omadest. Rasvasesse kirja panin minu tehtud muudatused ning tänavakõlblikkuse nõude võtsin välja.

Cars originally fitted with engines up to 1000cc.
We will expect neat and tidy cars with no sharp bits, no pokey-out bits and no dangerous defects.
Cars must use the original chassis and original motors with original un-modified internals, only like-for-like replacements are allowed. No fitting Fiesta engines to Pumas, no de-stroking a 1.4 K-series to 1.0, or fitting Schrick cams to a Polo. Standard cam-timing, standard pulleys.
No bike engine kit-cars, no turbos/superchargers (original or aftermarket), no nitrous, no methanol.
Intakes and exhausts are free.
Minimum safety requirements for participation on track will be half-cage, fixed-back bucket seat and road-legal 4-point harness, helmet and a hand-held fire extinguisher securely fastened.
Toyo Proxes TR1 tyres are compulsory.
Suspension: Dampers, springs and anti-roll bars are free, BUT no coil-overs or height adjustable platforms.*
Weight-saving is fine, but don’t think you can cut the roof off, or replace the windscreen with a sheet of sticky-back plastic. Glass front windscreens and intact body panels are compulsory, as are mirrors and windscreen wipers! Dashboards must be stock, door-cards must protect both driver and passenger from any sharp-edges.


Miks Toyo TR1? Odav on, alla 40 euro 195/50R15 mõõdu jaoks ning peab mannergulaadse jaoks piisavalt. Miks 1049 asemel 1000? Yaris/Aygo/C1/107 ja hulk muid platvorme annavad piisava valiku, seda piiri nihutada ei ole tegelikult mõtet.
Piiratud libisemisega difri võiks ka ära keelata - kui odavklass, siis olgu ka odav.

05.07.2019 at 11:10 2 edits. Last edited 05.07.2019 at 11:19 by Marvin
Henri_
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
serõi: Praktikas on Eestis suurusjärk kuni 30 mingis seisus Cupi bemmi. Teoreetiliselt oleks ju võimalik neile mingi etaldi start/sari/võistlus tekitada astudes tingimustes tagasi 2010-2012 aastasse. Odavam rehv, varasem vedrustuse lahendus, vaba piduriklots jms. Aga päriselt on kahtlane, kas need autod ka siis välja ilmuvad, sest väljundite puudust pole ju tegelikult kunagi olnud (Superkross, BaTCC, BEC)?

Ma arvan, et see poleks ju üldse paha mõte. Peale paari plastikust topsi erilisi kulusid ei lisandu. Odavaid, ca 50€ tk normaalse pidamisega rehve on ladudes jalaga segada (Eestis näiteks Westlake Sport RS). Karikavõidu saamiseks läheks arvesse näiteks kõik auto24ringi ja Bikernieki etapid.

Need BaTCC, BEC jms on suur meeskondlik ettevõtmine, mina pean silmas rohkem sellist asja, et mingitel õhtutel hooldad auto ära, laupäeva hommikul võtad mehaanikuvõimetega sõbra peale, tõmbad treila kohale, sõidad oma sõidud ära ja tuled koju tagasi. Nagu vanasti.

Mind ei pane miski vägi vist 5-10k eest ehitama endale 1-liitrise mootoriga Yarist, aga mõnes sellises oleks ma soodsa raha eest sõitma küll. Kõige paremini sai nö sportmannergu mõttest ja lihtsalt sõidurõõmu pakkumisest aru Jõujaam oma Corollaga. Paar tükki veel selliseid ja on juba võidusõit. Ka BMW 325 CUP sai sellistest tegijatest alguse. Aga mu teemaalgatus oli siiski mitte rohujuuretasandi võidusõidust ajendatud, vaid pigem küsimus, et kuhu sealt edasi?

____________________________
http://petrolheads.ee/ ; EVO RX ; E46 V8
05.07.2019 at 13:20 1 edit. Last edited 05.07.2019 at 13:21 by Henri_
autopilot
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
Henri_:
quote:
serõi: Praktikas on Eestis suurusjärk kuni 30 mingis seisus Cupi bemmi. Teoreetiliselt oleks ju võimalik neile mingi etaldi start/sari/võistlus tekitada astudes tingimustes tagasi 2010-2012 aastasse. Odavam rehv, varasem vedrustuse lahendus, vaba piduriklots jms. Aga päriselt on kahtlane, kas need autod ka siis välja ilmuvad, sest väljundite puudust pole ju tegelikult kunagi olnud (Superkross, BaTCC, BEC)?

Ma arvan, et see poleks ju üldse paha mõte. Peale paari plastikust topsi erilisi kulusid ei lisandu. Odavaid, ca 50€ tk normaalse pidamisega rehve on ladudes jalaga segada (Eestis näiteks Westlake Sport RS). Karikavõidu saamiseks läheks arvesse näiteks kõik auto24ringi ja Bikernieki etapid.

Need BaTCC, BEC jms on suur meeskondlik ettevõtmine, mina pean silmas rohkem sellist asja, et mingitel õhtutel hooldad auto ära, laupäeva hommikul võtad mehaanikuvõimetega sõbra peale, tõmbad treila kohale, sõidad oma sõidud ära ja tuled koju tagasi. Nagu vanasti.



No on täiesti valmis juhendi projekt sellest, et BMW Xtreme raames sõidetakse ka BaTCC arvestuses ja sellesse lähevad vaid Lätis (1) ja Eestis (2) sõidetavad etapid, sh vaid sprindid (muidu on oht, et nädalavahetus venib 3 päeva peale). Et rivi oleks ühtlasem, võiks ikka kasutada 118 EUR Nankangi, mitte 65 EUR rehvi (kas tõesti jääks võidusõitmistahtest pulbitsevad BMW omanike "come back" 212 EUR taha?). KW vedrustus on ka praegu kasutatav ja ka konkurentsivõimeline, piduriklotsid on täna EBC "spec-id" (85EUR sild), aga need on oluliselt odavamad ja kettasõbralikumad kui kunagi kasutatud Ferodod või CL-id. ECU-d on kõigil ühed ja tehakse tasuta. Kuna mul on viimase 6 hooaja kulud viimse EUR-ini kirjas ja analüüsitud, siis on üsna hea pilt sellest, mis on kokkuvõttes kulukas ja mis ei ole.

Kas teeme septembris ja oktoobris toimuvatel "superkrossi" rinkaetappidel peaproovi ära ja vaatame, palju siis BMW-sid alles on? Reinup Motorsport paneks 1-2 autot kohe välja. Keegi veel? ;)
05.07.2019 at 15:32 2 edits. Last edited 05.07.2019 at 16:01 by autopilot
hall
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
Sügisesed superkrossid oleksid väga lihtsad võimalused bemmidele küll. Superkrossis oma kindel rehv ja manarvan, et kui Eristelt küsida, siis saaks piisava osavõtjate arvu korral eraldi stardi ja eraldi arvestuse ka kokku leppida.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
06.07.2019 at 13:35
Jesper
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
Ma võin hea hinnaga cupibemmi jalust ära müüa, et liitriklassi võidusõidukile garaažis ruumi teha :devil

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
07.07.2019 at 04:34 2 edits. Last edited 07.07.2019 at 04:50 by Jesper
Marvin
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
Jesper: Ma võin hea hinnaga cupibemmi jalust ära müüa, et liitriklassi võidusõidukile garaažis ruumi teha :devil
Liitriklassi sõiduk osutus sedapuhku Mannergute Mõõduvõtul võitvaks relvaks. Kui auto piirid tulevad kõikidel tiimi liikmetel üsna ühe koha peal ette, on võrdseid ringiaegu lihtne teha :)
07.07.2019 at 22:16 1 edit. Last edited 08.07.2019 at 10:51 by Marvin
Märt
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!

Legendi klassi saab nüüd ka varsti proovida :)

Täna saabub koju, homme veidi testib tabasalus ja siis Pärnu uuel nädalal!

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
10.07.2019 at 22:06 1 edit. Last edited 10.07.2019 at 22:07 by Märt
Ivalo
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
Võtsid igaks juhuks kohe 2tk? :)
11.07.2019 at 04:22
Märt
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
quote:
Ivalo: Võtsid igaks juhuks kohe 2tk? :)


Kaks autot on annab võimaluse ka kellegagi võidu sõita, muidu on selline "me, myself and I" võistlus :)


____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
11.07.2019 at 09:49
BlueStang
 
Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!
Tóid ikka ära - sisse ikka proovisid istuda enne?

Ei, jah - lahe ikka tegelikult, et tegusid tehakse.

Millal rajale nendega - tuleks vaataks ka uuesti Legendsi lähjemalt uuesti.



____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
11.07.2019 at 10:09
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Ringrajasport on surnud, elagu ringrajasport?!   1 2 3 4  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.