register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Driftbox vs. Performance box  
Poster Message
peep
 
Moderator
Driftbox vs. Performance box
On neil midagi vahet peale nn. libisemise nurga mõõtmisvõimaluse ?
10.12.2007 at 14:04
Ivalo
 
Driftbox vs. Performance box
quote:
peep: On neil midagi vahet peale nn. libisemise nurga mõõtmisvõimaluse ?
Kui endale tellisin, siis sai veidi uuritud. http://vboxusa.com/performancedrift/compare.php
Edit. Ah jaa, nii palju veel, et firmwaret ikka aegajalt uuendatakse ja näiteks HP´d arvutab tänaseks ka Driftbox.
Eks seal nipet näpet võimalusi tekitatakse pidevalt juurde, vaata Driftboxi kodulehelt, sealne foorum on ka täitsa abiks alguses.
10.12.2007 at 14:31 2 edits. Last edited 10.12.2007 at 14:37 by Ivalo
peep
 
Moderator
Driftbox vs. Performance box
Tundub, et PB on piisav. Rahaliselt tundub, et USA on soodsam kui n. UK, iseasi kas nad sealt müüvad EL'i ? Millisest august siinsed kasutajad on enda omad ostnud ?
10.12.2007 at 16:10
Ivalo
 
Driftbox vs. Performance box
Artman Racingust saad kohe kindlasti aga ilmselt on toojaid ka teisi.
10.12.2007 at 16:28 1 edit. Last edited 10.12.2007 at 16:28 by Ivalo
matukas
  
Driftbox vs. Performance box
Kõik väljastpoolt EL-i (va kokkuleppega maad) ostetud tooted käivad tollist läbi.
Selle tulemusena lisatakse impordimaks ja KM. Kui keegi ise toob oma kohvris, siis muidugi võimalus, et saab nende summade võrra odavamalt :)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
10.12.2007 at 17:37
-XR-
Driftbox vs. Performance box
peep, jaluta Artman Racingusse sisse ja küsi mõlema kohta küsimusi.
Kaido võib sulle DriftBoxi parimal juhul isegi laenata mingiks ajaks.

Mul endal on PerformanceBox, kuigi uus firmware on väljas, pole ma seda ikka veel jõudnud ära uuendada.

Ma võiks sulle seda ka laenata mõneks ajaks, kui tahad. Mälukaardi pead ise leidma, sel juhul.

DriftBoxi ja PerformanceBox-i põhilised vahed olid minu jaoks:
1. DriftBox mõõdab driftikraadi (pole vajalik minu jaoks)
2. DriftBoxil on mingi väike mälukaart kaasas (SD-kaart on ju kõigil olemas)
3. Driftboxil oli USB kaabel kaasas (see maksab poes mingi 25EEK-i)

4. DriftBoxil oli vist kaasas ka vooluadapter tubaseks kasutamiseks, kuigi ei ole kindel.

Firmware-i uuendamiseks peab PerformanceBoxi puhul läppari autosse kaasa võtma ja seal uuendama või
omama vooluadapterit või omama sigaretisüütaja adapterit vooluvõrgu jaoks.

Täpseid hindasid peast ei mäleta. PerformanceBox maksis midagi 7-8tuhande kandi.
10.12.2007 at 18:15
urmet
  
Driftbox vs. Performance box
quote:
-XR-:
4. DriftBoxil oli vist kaasas ka vooluadapter tubaseks kasutamiseks, kuigi ei ole kindel.


On küll, jah. Softi uuendamiseks on kõik vajalik olemas. Kui sul kaardilugejat pole, siis saad otse Driftboxist kah lugeda. PerformanceBoxist ilmselt samuti.

Driftinurga kohta võin öelda, et olen seda reaalselt kasutanud ainult mõnel üksikul juhul libedama tee puhul.

10.12.2007 at 22:34
peep
 
Moderator
Driftbox vs. Performance box
Performance box sai siis lõpuks ostetud. Mainitud Artman racingust erilist tolku polnud, kuna neil seda toodet müügis ei ole ja nad ei teadnud ka öelda millal võiks tulla ? Selle eest on tellimine http://www.performancebox.co.uk/ lehe kaudu väga lihtne ning nädalaga oli kaup kohal. Võtsin igaks juhuks lisaks välisantenni, kuna tekkis kahtlus, et ehk asi metsavahel (Ring, Bikernieki) hästi ei toimi aga selle pean nüüd veel välja mõtlema, kuidas magnetantenni Evo alumiiniumist katusele kinnitada ?:uhoh Ilmselt tuleb vajaduse tekkimisel kahepoolse teibiga mingi metallplaat vahele panna.
13.03.2008 at 23:31 1 edit. Last edited 13.03.2008 at 23:33 by peep
-XR-
Driftbox vs. Performance box
quote:
peep: Performance box sai siis lõpuks ostetud. Mainitud Artman racingust erilist tolku polnud, kuna neil seda toodet müügis ei ole ja nad ei teadnud ka öelda millal võiks tulla ? Selle eest on tellimine http://www.performancebox.co.uk/ lehe kaudu väga lihtne ning nädalaga oli kaup kohal. Võtsin igaks juhuks lisaks välisantenni, kuna tekkis kahtlus, et ehk asi metsavahel (Ring, Bikernieki) hästi ei toimi aga selle pean nüüd veel välja mõtlema, kuidas magnetantenni Evo alumiiniumist katusele kinnitada ?:uhoh Ilmselt tuleb vajaduse tekkimisel kahepoolse teibiga mingi metallplaat vahele panna.

Mul pole seda välist antenni veel küll kuskil vaja läinud.
Praegu Box mul igapäevasõidukis koguaeg sees.
Vahest harva on suurte majade vahel leviga probleemid ja siis loomulikult maa-alustes kohtades ja betoonparklates.

Artmanimehed kasutasid välist antenni põmst ainult rajaprofiilide tegemiseks.
Kord ühes katuse servas, kui paremal sõitsid ja siis teises servas, kui vasakul sõitsid.

Muidu igapäevaselt on Boxi pealt tore õiget kiirust vaadata. Näitab vägagi täpselt.
Pärast, kui juhtub politseihärradega vaidluseks minema, siis on näiteks hea neile logisid näidata.
Kuigi seda pole õnneks vaja olnud.
14.03.2008 at 00:00
HoCi
  
Driftbox vs. Performance box
Oeh, mul oli selle jaoks raha kogutud aga nüüd politsei arvas, et tal läheb seda raha rohkem vaja kui mul :(
Kindlasti väärt asi, et pärast oma sõitu analüüsida.

____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
14.03.2008 at 21:35
wirx
  
Driftbox vs. Performance box
kusagilt uudistes jooksis hiljuti läbi, kuidas keegi inglise härrasmees testis just oma driftboxi laadset seadeltist, kui kiiruse kaamera tegi tast pilti ja ta sai trahvi...hiljem suutis ta kohtus tõestada, et siiski tema süsteem on täpsem, kui kiirusemõõturiga automaat kaamera, täpseid numbreid ei mäleta, aga umbes sellised olid 40mph kiirusekaameralt vs 36.39392939mph härrasmehe GPS süsteemist :D
Vot oleks sul nüüd olnud see Perfomance box, siis oleksid saanud ka tõestada :) (juhul, kui kiiruses üldse asi oli ja sa tegelikult ei ületanud)

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
14.03.2008 at 21:58
matukas
  
Driftbox vs. Performance box
Ja siis vaatab härra politseinik Su logi ja näeb, et ohhoo - 300 m enne sõitsid +20 km/h :D

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
15.03.2008 at 01:15
Ivalo
 
Driftbox vs. Performance box
Driftboxi uus soft on väljas, tasub ära updateda, nii mõnigi mugav featuur on juurde tulnud.
21.06.2008 at 21:14
janekg99
Driftbox vs. Performance box
quote:
Honda: Artman Racingust saad kohe kindlasti aga ilmselt on toojaid ka teisi.


Kas peale nende veel keegi Eestis neid müüb ja nii et on ka kohal (juhul kui toojatest loeb). Küsimus on siis Performance box'ist

Janek
09.07.2008 at 22:52
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Driftbox vs. Performance box  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.