register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW E36 "Sinine välk" - peep   1 2 3 4 5 6  
Poster Message
-XR-
BMW E36 "Sinine välk" - peep
quote:
vvt: Muig, sellised autod värvitaksegi seest ära peale rauatööde lõpetamist. Koos puuriga.

Ma arvasin, et enne puuri panemist oleks nigu lihtsam värvida.
18.02.2008 at 17:08
hall
 
BMW E36 "Sinine välk" - peep
quote:
-XR-:
quote:
vvt: Muig, sellised autod värvitaksegi seest ära peale rauatööde lõpetamist. Koos puuriga.

Ma arvasin, et enne puuri panemist oleks nigu lihtsam värvida.

Et siis pärast puur paigaldamist keevituskohtasid ja puuri uuesti värvida?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
18.02.2008 at 18:18
peep
 
Moderator
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Kui teisi ettepanekuid ei ole, siis plaanin sisu tumedamaks halliks värvida mati värviga - peaks olema piisavalt praktiline või on mingi muu toon soovitavam ?

Ja loomulikult värvimine tehakse siis kui plekitööd tehtud, nii see ju käib ka tavaautode puhul.;)
18.02.2008 at 18:43
matukas
  
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Ma arvan, et sellise kasutusotstarbe puhul pole värvil praktilist väärtust. Isiklikult eelistaksin heledamaid toone. minu eelistustes on valge ja helehall ntx. Siis saab sisust kontrastsemaid pilte :)

EDIT: Jäägeralkoholi fännina võib arvata, mis värvi poole aga tegelikult võib kiskuda :D

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
18.02.2008 at 19:14 2 edits. Last edited 18.02.2008 at 19:16 by matukas
Garfield
  
BMW E36 "Sinine välk" - peep
quote:
peep: Kui teisi ettepanekuid ei ole, siis plaanin sisu tumedamaks halliks värvida mati värviga
Soovitan samuti heledamat tooni. Tumedad sisud ei näe minu arvates head välja. Minu ringrajaauto oli seest näiteks puhas valge. Puhastamist oli küll veidi rohkem, kui mulle meeldis ikkagi rohkem, kui mõni teine musta värvi.


____________________________
Focus RS
19.02.2008 at 12:07
pampkuri
 
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Tutavad võidusõitjad rääkisid valge kasuks et vehel kõige kiiremal hetkel kukub mingi pisi vidin käest ja valge pealt seda kõige lihtsam leida. Ise ei oska õelda kas peab paika või mitte.

____________________________
pamp
20.02.2008 at 11:40
Erik 78
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Otstarbelt oleks valge hea, esiteks oleks alati puhtus majas, teiseks on ka soojuse peegledamine kuumal suvel.
Ise teeks hõbedaseks aga hõbedane ei sobi sinisega, vist?
20.02.2008 at 12:10
xjan
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Hõbedane sinisega sobiks ikka. Aga kas hele värv liialt klaasidele ei peegelda?

____________________________
BMW 1M ...
20.02.2008 at 15:58
Garfield
  
BMW E36 "Sinine välk" - peep
quote:
Erik 78: Ise teeks hõbedaseks aga hõbedane ei sobi sinisega, vist?
Kui päris aus olla, siis minu auto oligi seest valge ja torud hõbedased. Peebu auto puhul (IMHO) sinine, valge ja natuke hõbedat sobiks ju väga hästi.


____________________________
Focus RS
20.02.2008 at 16:03
hall
 
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Mina eelistan salongis heledaid toone. Põhjused on siin tegelt juba kõik ära toodud:
- ilusam (maitseasi muidugi);
- vidinaid leiab kergemini;
- salong ei lähe päikese käes nii kuumaks kui tumeda salongi puhul (vast kõige olulisem point).

Klaasidele peegeldumine pole probleem. Eriti seetõttu, et armatuur jääb ju paika.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
20.02.2008 at 16:32
peep
 
Moderator
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Teengi siis seest heledama, ilmselt mingi hõbe-helehall toon. Rihma kinnituseks tuleb veel üks toru lisaks keevitada aga muidu on istme ja rihma kinnitused valmis ja enam-vähem muu salongi plekitöö samuti ehk varsti värvi.

Veel nii palju uudist, et külge läks järjekordne performance osa:



ühe väga karmi pesumasina küljest - siduripedaali käigu piirajaks. Ma loodan, et reegel ikka lubab mõne sellise radikaalse ümberehituse ka teha ?:)
03.03.2008 at 13:54 1 edit. Last edited 03.03.2008 at 13:55 by peep
hall
 
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Kusjuures kehtivad reeglid justkui ei lubaks seda perfrmance tükki installeerida :) Äkki peaks tehnilistesse midagi selliste asjade lubamiseks lisama?

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
03.03.2008 at 16:07
Garfield
  
BMW E36 "Sinine välk" - peep
quote:
serõi: Kusjuures kehtivad reeglid justkui ei lubaks seda perfrmance tükki installeerida :) Äkki peaks tehnilistesse midagi selliste asjade lubamiseks lisama?
Et "pesumasinate küljest võetavad detailid on lubatud"??? Kas reeglites midagi sõiduasendi ja pedaalide kohalt ei ole kirjas?


____________________________
Focus RS
03.03.2008 at 17:28
hall
 
BMW E36 "Sinine välk" - peep
quote:
Garfield: Kas reeglites midagi sõiduasendi ja pedaalide kohalt ei ole kirjas?


Reeglites on kirjas, et see mida pole lubatud teha, on keelatud. Aga päris tore oleks lisada punkt, et kodumasinate detailide paigaldamine on lubatud. :D

PS. see teemakäsitlus kisub jälle uueks teemaks "Kodumasinajuppide paigaldamine E36 Cup autodele". :)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
03.03.2008 at 17:38
peep
 
Moderator
BMW E36 "Sinine välk" - peep
See kvalfitseerub B osaks tegelt, originaal on suht samasugune oma olemuselt.;)
03.03.2008 at 17:54
peep
 
Moderator
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Vahepeal sai natuke varustust täiustatud, nimelt kiiver ostetud. Valik sai tehtud puhtalt sobivuse põhjal ja korraga õnnestus võrrelda 4 eri mudelit, 2 Bell'i ja 2 OMP oma. Pimesi ei tahaks küll sellist asja osta, sest nad kipuvad seest suht erikujulised olema. Võtsin HANS'u kinnitustega variandi, sest plaan on see investeering oma tervisesse ikkagi ära teha.
13.03.2008 at 23:43
-XR-
BMW E36 "Sinine välk" - peep
quote:
peep: Vahepeal sai natuke varustust täiustatud, nimelt kiiver ostetud. Valik sai tehtud puhtalt sobivuse põhjal ja korraga õnnestus võrrelda 4 eri mudelit, 2 Bell'i ja 2 OMP oma. Pimesi ei tahaks küll sellist asja osta, sest nad kipuvad seest suht erikujulised olema. Võtsin HANS'u kinnitustega variandi, sest plaan on see investeering oma tervisesse ikkagi ära teha.

Eestis proovisid neid? Kes Eestis Belli müüb?
Seal netipoes tundub vägagi soodne olevat võrreldes Sparcodega vms..
14.03.2008 at 00:03
peep
 
Moderator
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Ei proovinud Eestis, vaid Saksas. See USA hind on jah väga soodne aga ilma hansu kinnitusteta maksab selline kiiver Saksas €428 ehk siinpool lompi on hinnad natuke teised. Ma kohalikke poodide seisu ei hakanud uurima, kuna väideti, et siin erilist valikut proovimiseks pole aga mine tea muidugi...
14.03.2008 at 00:26
rolantsik
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Mis kraadiga Hansu ostad?
Endal ka see valik praegu käimas,20 kraadi tundub palju,10 -ne kraadist kasutab näiteks Kulli.
Saksa Autost öeldi Hansu kohta,et mujalt ostes/tellides peab välja selgitama,et nendel rihmadel,millega Hans kiivri külge kinnitatakse,peaks olema ka FIA homologeeringud peal
15.03.2008 at 11:35
peep
 
Moderator
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Pole otsustanud, tootja väidab 10 ralli, 20 kereautod rinkal, 30 vormel. Poes, kes mulle kiivri müüs, 10 kraadist varianti ei pakutudki, seal oli rinka kaup ainult aga samas ma istun suht püsti. Eks peab proovima. Minu kiivril on nendel kinnituspunnidel ka eraldi homologeering.
15.03.2008 at 12:02
rolantsik
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Seda Hansu on raske proovida:
ise mõtlesin,et panen autos istme paika ära ja siis katsetan 10 ja 20 kraadisega.
Vale kraadiga asi pidi rinna peale räigelt rõhuma hakkama.
16.03.2008 at 10:37
peep
 
Moderator
BMW E36 "Sinine välk" - peep
mul sama plaan
16.03.2008 at 14:02
hall
 
BMW E36 "Sinine välk" - peep
quote:
rolantsik: Seda Hansu on raske proovida:
ise mõtlesin,et panen autos istme paika ära ja siis katsetan 10 ja 20 kraadisega.
Vale kraadiga asi pidi rinna peale räigelt rõhuma hakkama.

Pigem on liiga suure nurgaga Hansul see probleem, et lükkab pea rinnale ja tee jälgimiseks peab altkulmu põrnitsema. Ise kasutan 20-kraadist.


____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
17.03.2008 at 17:54
Cardo
 
BMW E36 "Sinine välk" - peep
Väike spioonifoto ja kindlustunne Peebule, et tema kaaslane, on vähemalt sel nädalavahetusel minu hoolsa järelvalve all :D
Seltsis pidi segasem olema , kumb on kumb ?



21.03.2008 at 23:03
matukas
  
BMW E36 "Sinine välk" - peep
quote:
Cardo: ...Seltsis pidi segasem olema , kumb on kumb ?
Sumpa reedab kõik:)

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
22.03.2008 at 00:22
opentrack.tqhq.ee foorum : Kurvisõiduautod : BMW E36 "Sinine välk" - peep   1 2 3 4 5 6  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.