register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Milleks keegi OT-le tuleb jms   1 2  
Poster Message
HoCi
  
Milleks keegi OT-le tuleb jms
quote:
serõi:


Võib-olla saab sinust siis esimene maailmameister, kes saavutab tiitli ilma avariideta :)

Tundub kergelt mõnitusena :)

See, et ma OT'l pole muru läinud kündma ei tähenda, et mul üldse kogemusi pole õnnetustega...kahjuks on mul neid korduvalt nii enda süü kui ka teiste süü läbi...aga ehk sellised laksud õpetavadki meid paremini sõitma?!



____________________________
Porsche 911 Turbo X50 02'
Ex: Honda Civic VTi 1,6T
07.12.2007 at 16:36
que
 
Milleks keegi OT-le tuleb jms
Mina tulin kah alguses nagu võistlema, aga fakt on see, et kes sõidab rohkem sõidab kiiremini ja kes alguses üle pingutab leiab ennast murult.
Ma olen korduvalt teinud igatsugu trikke, aga kui piiri pealt sõita siis pole minu arust pääsu :) kuidas sa seda piiri ikka leiad.

Põhiline on, et uued tulijad ei hakkaks pressima.
Nt. "KatuseGolf" sel aastal - sõitsime tal kaks ringi järel ca 100 m vahega, ja ma kogu aeg korrutasin vennale et hoia eemale, sest ta ei lase mööda tulemuseks oligi, et nähes peeglis "rätikut" ei saanud uustulnuk pressimata jätta ja nii tuli ka tulemus...
07.12.2007 at 18:59
opentrack.tqhq.ee foorum : Vaba rada : Milleks keegi OT-le tuleb jms   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.