register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : 2008 ürituste kalender   1 2 3  
Poster Message
ICE
  
2008 ürituste kalender
Rohkem vist Peebule suunatud aga kas on midagi selgunud ka võimaliku Kaunase üritusega? Kas üldse ja kui, siis mis ajal umbes?

____________________________
Petrolheads.ee
25.06.2008 at 13:35
peep
 
Moderator
2008 ürituste kalender
Ainuke reaalne päev on 6 september aga kohalikud pole mulle midagi vastanud selle suhtes. Olen kahe erineva inimesega seal suhelnud, alguses jätkub juttu kauemaks, et kuidas teeks ja oleks aga kui konkreetselt palun öelda, kas nad teevad ja on, siis enam vastuseid ei tule.:) Ehk esialgu ma ei arvestaks, kuid panen sinna veel ühe järelepärimise igaks juhuks. Ise seal vähemalt käesoleval suvel midagi korraldada ei tundu reaalne.
25.06.2008 at 13:47
spark
 
2008 ürituste kalender
kalendrsse lisamiseks, kui võib:
27 juuli Alfa Romeo Track Day, Pärnu

____________________________
Seitsekümmend Viis
26.06.2008 at 17:14
hall
 
2008 ürituste kalender
quote:
serõi:
quote:
peep: Paluks teadjamate kommentaare, kas Puma racingu võib lihtsalt ära kustutada või on lootust, et midagi ikka toimub ?

Mulle teadaolevalt võib selle ürituse maha tõmmata küll. Kahjuks...

Mulle teadaolevalt võib siiski juhtuda, et planeeritud nädalavahetusel võistlus siiski toimub. Tõenäoliselt küll mitte Puma nime all ;)

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
01.07.2008 at 15:53
hall
 
2008 ürituste kalender
Härrased kähkusõitjad,
Infoks, et juba mõnda aega on avatud registreerimine 12.07 EMV etapile, B3 Autorent Võiduajamisele, Pärnus. Dokumendid saadaval www.autosport.ee juhendite all. Õige pea kuulutame avatuks ka sama päeva Open Tracki ürituse regstreerimise.

____________________________
Porsche Ring - ilmselt parim ringrada Põhjamaades.

CityKart - sisekardikeskus Pärnu kesklinnas.
06.07.2008 at 19:17
rustang
  
Moderator
2008 ürituste kalender
Täna tuli postkasti teade, et 17.08 teeb MB klubi Pärnus rajapäeva, niiet sõiduvõimalusi sajab uksest ja aknast.
23.07.2008 at 09:42
Silwer
2008 ürituste kalender
Tundub et hetkel on üritusi isegi liiga palju olnud. Ka BMW klubi Audru rajapäevale on väga vähe huvilisi.

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
23.07.2008 at 11:08
matukas
  
2008 ürituste kalender
Statistiline taust näitab, et südasuvel polegi väga popp. Kes puhkab, kes ehitab autot kevadistest laksudest. Sügisel on nagu seened pärast vihma vupsti rajal. Minu autoga sama lugu olnud ja seegi kord pole erand.

____________________________
Belief is harder to shake than knowledge
23.07.2008 at 11:31
Jesper
 
2008 ürituste kalender
No orgunnigegi siis rajapäevi, mitte rallisprinti :) Mul isiklikult on nv vaba, auto sügeleb garaažis jne, aga ei viitsi kohe üldse kogu seda killavoori 10 ringi tarvis sinna kohale lohistada. Rääkimata sellest, et kuskil Vabaduse puiesteel on mapi vahel üks paber minu allkirjaga, mille peal on põhimõtteliselt kirjas lubadus sealsamas asutuses kooskõlastamata võistlustel mitte osaleda.

Alfa päeva juhendist ma ei lugenud välja esimese hooga et mittealfaga ka rajale lastakse, see rohkem oma lolli pea viga.

Siinkohal lähevad tervitused Audiklubi rahvale, kelle eelmise aasta orgunn oli nii hea, et ei pidanud igasugu juhendite ja detailidega üldse pead vaevama. Kui see välja arvata, et Avo lippu ei hoidnud, siis oleks nagu Open Trackil käinud :)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
23.07.2008 at 12:08 2 edits. Last edited 23.07.2008 at 12:14 by Jesper
rustang
  
Moderator
2008 ürituste kalender
Alfameeste rajapäeval olid kõik oodatud, MB omadele on muud margid teretulnud vaid "erikokkuleppe" alusel.
23.07.2008 at 12:36
Silwer
2008 ürituste kalender
quote:
Jesper: No orgunnigegi siis rajapäevi, mitte rallisprinti :) Mul isiklikult on nv vaba, auto sügeleb garaažis jne, aga ei viitsi kohe üldse kogu seda killavoori 10 ringi tarvis sinna kohale lohistada. Rääkimata sellest, et kuskil Vabaduse puiesteel on mapi vahel üks paber minu allkirjaga, mille peal on põhimõtteliselt kirjas lubadus sealsamas asutuses kooskõlastamata võistlustel mitte osaleda.

See oli klubiliste soov et tegemist oleks ikkagi võistluse vormis üritusega ja mitte lihtsalt rajapäev. EAL-is registreerimisele on mõeldud aga reaalsete tegudeni pole kahjuks veel jõutud. Järgmine EBK BMW Cup ja BMW Autocrossing ühisüritus Tabasalus on igal juhul EAL'is registreeritud. Ja kuna osalejaid on seekord vähe saab ikka kõvasti rohkem sõita kui 10 ringi... :)


____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
23.07.2008 at 14:36
peep
 
Moderator
2008 ürituste kalender
Erinevate asjaolude kokkulangemise tõttu 23 augustile plaanitud Superauto võistlust ei toimu. See ei tähenda, et idee on maha maetud aga millal see teoks saab, ei hakka praegu ennustama. Tänan kõiki, kes olid valmis abistama ürituse läbiviimisel.:)
29.07.2008 at 22:12
opentrack.tqhq.ee foorum : Eelseisvad üritused : 2008 ürituste kalender   1 2 3  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.