register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : OT56 järelkaja   1 2  
Poster Message
rustang
  
Moderator
OT56 järelkaja
Offtopic: Kõige rajumalt istuvad rool süles NASCARi vennad, maitea kas neil ei ole roolivõimu või miks.
Ontopic: Lahe, et päeva alguses märja rajaga oli Märt kiireim.
12.09.2018 at 12:54
77gtr
OT56 järelkaja
quote:
charger:
Mis rakendust Sa ringiaegade logimiseks kasutad?

Mul on kasutusel RaceCapture/Pro MK2
https://wiki.autosportlabs.com/RaceCapture-Pro_MK2

Nüüd neil juba MK3 väljas + erinevaid variante.
https://www.autosportlabs.com/racecapture_mk3_apex/

12.09.2018 at 12:58
Lennart
OT56 järelkaja
quote:
rustang: Offtopic: Kõige rajumalt istuvad rool süles NASCARi vennad, maitea kas neil ei ole roolivõimu või miks.
Ontopic: Lahe, et päeva alguses märja rajaga oli Märt kiireim.


Märt on küll kahtlematta Talent kuid märja rajaga oli teistest ca 4 sec kiirem Andres A.
Ilmselt läks Märt rajale esimese aeglase sessiooniga ja Andres sellele järgnevale kiire sessiooniga.
12.09.2018 at 13:45
gretzky
 
Moderator
OT56 järelkaja
quote:
Märt:
No file was uploaded.
No file was uploaded.
minu 69 ring oli sedamoodi :) Selgelt oli kooslus "loll roolis" + olematuks sõidetud rehv palju ka sellele heale autole ja tulemus oli kohe olemas. Edaspidi luban olla hoolikam :)



Üle vasaku ääre + kiirendus + amort ei tööta nagu vaja + libe = spinn
Jõudu Märt :)

____________________________
Dodge Ram 5.7 hemi '04 - rebuild
Ford Mustang '05
Jeep Grand Cherokee '08
12.09.2018 at 14:17
Jesper
 
OT56 järelkaja
quote:
rustang: Offtopic: Kõige rajumalt istuvad rool süles NASCARi vennad, maitea kas neil ei ole roolivõimu või miks.
On küll, kui see otsad annab, siis tavaliselt katkestavad. Ma pakuks, et neil on isteasendi valikul kõige rohkem vabadust antud, kuna autod on suured - tavaliselt kipub kereautodes kitsavõitu olema, mille tõttu istutakse rohkem lääbakil ja küünarnukke ei saa ka nii laiali ajada kui vbl tahaks.

Näe V8 Supercaris istuvad ka peaaegu samamoodi:


____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
12.09.2018 at 17:29 1 edit. Last edited 12.09.2018 at 17:32 by Jesper
ivarm
OT56 järelkaja
Ma ei tea kuivõrd see asendi teema veel just mulle on suunatud, aga olen teemaga kursis ja rool on tegelikult vahetükiga juba ligemale toodud (~5cm). Lihtsalt kiivriga oleks rohkem vaja, või siis madalamat istet.
12.09.2018 at 21:45
H.E
  
OT56 järelkaja
Olles ise ka mitte kõige väiksem mees ja tahaks istuda roolile lähemale, siis tihtipeale ei võimalda auto sellist isteasendit nii, et põlved segama ei hakkaks. Eriti kriitiline on see aasia masinatel, kus rooli sügavust eri saa reguleerida.
Võistlusautodes on õnneks võimalik teha custom lahendus, mis tänavaautodes piiratud.

____________________________
Raketibaas
13.09.2018 at 08:59
priidik
 
OT56 järelkaja
Käisin ka eile uuesti rajal ja õnnestus uue sekundi sisse tulla (tänud Martin Laur koolitajale).

1.26.962 (911 Carrera S).
14.09.2018 at 10:09
Lennart
OT56 järelkaja
quote:
priidik: Käisin ka eile uuesti rajal ja õnnestus uue sekundi sisse tulla (tänud Martin Laur koolitajale).

1.26.962 (911 Carrera S).

Hea aeg!
Mis Martin arvas, palju veel "parandamisruumi" oleks?
14.09.2018 at 20:06 1 edit. Last edited 15.09.2018 at 01:19 by Lennart
priidik
 
OT56 järelkaja
quote:
Lennart:
quote:
priidik: Käisin ka eile uuesti rajal ja õnnestus uue sekundi sisse tulla (tänud Martin Laur koolitajale).

1.26.962 (911 Carrera S).

Hea aeg!
Mis Martin arvas, palju veel "parandamisruumi" oleks?

Ta ise sõitis kulunud kummidega 1.24 aega, kuid lubas, et 1.23 tuleb uute kummidega ära küll.

Kui ma kunagi 1.25 ära sõidan, siis olen igati rahul :)
17.09.2018 at 11:48
opentrack.tqhq.ee foorum : Kiiresti sõitmine : OT56 järelkaja   1 2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.