register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Rehvide kulumine CUP2  
Poster Message
TCOFF
Rehvide kulumine CUP2
Tere,

Kas kellegil on jagada kogemusi CUP 2 rehvide kulumise kohta?

Olen sõitnud umbes 300km rajakilomeetreid ning teine mustri rida on suhteliselt kulunud. Samuti on parempoolsel esimesel rehvil tükid väljas.

Kas see on nende rehvide puhul normaalne kulumine või peaks need juba välja vahetama?

Kuidas sellist kulumist vältida? Sõitma peaks kindlasti esiteks õppima aga uurisin natukene internetist ja lugesin sillakallete muutmise kohta. Kas see võib abiks olla?

Tegemist on BMW M2-ga . Lisasin ka video: https://streamable.com/lomdz

Tänud!
31.05.2018 at 00:05 4 edits. Last edited 31.05.2018 at 00:08 by TCOFF
MESHUGGAH
  
Rehvide kulumine CUP2
Rehvidega, võib erinevat moodi käituda, kui koormata ja driftida, siis nad ikka kuluvad, võib ka 100km jooksul neist lahti saada. Vahet ei ole mis marki nad kannavad. Enamusel "algajatel" keda ma näinud olen on üks põhiline sõiduviga, nad tahavad igasse kurvi maksimaalse kiirusega mahtuda, mõnikord see ei õnnestu, mõnikord õnnistub, sellise sõidustiiliga rehvid kuluvad kiiresti. Kõigepealt tuleks rahulikumalt traektorid paika saada, siis kiirust lisada.

____________________________
www.angelar.ee
31.05.2018 at 10:08
wirx
  
Rehvide kulumine CUP2
Kulunud paistavad täitsa okeilt, 300 raja kilomeetri kohta.
Samas need tükid väljas pole just hea, riie vist isegi paistab? Eeldatavasti on libisema hakanud korralikult, kui rool ristis on olnud. Riide peal saab kuidagi ehk sõidetud, ohutu see kindlasti pole ja libisema hakkab palju varem tänu riidele, ehk siis see rehv tuleks ringi vahetada ja soovituslik ka teise poole oma ära vahetada.

____________________________
Soodsad sülearvutid siit --> Sülearvutid Laptopid.ee
Rinka huviline küsigu kindlasti % alla
31.05.2018 at 10:35
TCOFF
Rehvide kulumine CUP2
Tänud soovituste eest. Vahetasin praegu esimesed ära, eks näha kaua seekord kestavad. :)
01.06.2018 at 16:00
Lennart
Rehvide kulumine CUP2
Kui palju sa rajal olles rehvide rõhkusid jälgid?
Rataste kalded kindlasti aitaksid!
Mulle anti kunagi Cup2 rehvi kohta vihje,et tänaval-ja maanteel sõites jäta alati 1-bar rõhku vähem sisse kui auto ukse-postil kirjas on. Mina järgisin seda ja kilomeetrite arv mis ühe jooksu Cup2 rehvidega nii rajal kui teel rajale sõitsin oli uskumatult suur.
Aga eks see erinev rehvide kulumine sõltub alates sõidu stiilist,autost,ilmast ja veel sajast muust asjast...
01.06.2018 at 22:55
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : Rehvide kulumine CUP2  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.