register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
NB!
Oled juba tqhq foorumi kasutaja? Su kasutajatunnus ja salasõna kehtivad ka siin foorumis.
Tuleb vaid tqhq foorumist välja logida ja siis ükskõik kummas foorumis uuesti sisse logida.
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : CNC Freesimine  
Poster Message
oo1machining
 
CNC Freesimine
Tervist
Pakume teenusena projektiautode ehitajatele ja muidu nokitsejatele CNC freesimise ja CAD mudelite modelleerimise teenust. Oleme peamiselt keskendunud oma tegevuses väikeseeriate valmistamisele, nii et on võimalik esitada tellimus ka 1tk valmistamiseks. Modeleerimise ja tootmise kogemust on veidi üle kolme aasta. Seni oleme tootnud ainult enda tarbeks, kuid masinapargi täienedes on suurenes ka tootmisvõimekus nii palju, et saame vastu võtta ka välistöid. Freesida suudame alumiinumi ,musta ja värvilist metalli, puitu, MDF, plasti. Metalli freesimist teostame Haas VF3YT pingil.Töölaua suurus 1016x660x635mm Töid teostame Tartus. Lisaks on pingil ka 5 telje võimalus, mis võimaldab nt selliseid keerukaid tükke teha, mis on siis Garrett Gtx35 v-band turbole ja 6 silindrilisele mootorile kollektori ühenduseks:

Mõningad näited tehtud töödest on leitavad meie facebooki lehel ja veebist.
https://www.facebook.com/OO1-Machining-1467852323285693/
https://oo1.ee/



Kontakt:
info@oo1.ee
5234525
01.12.2017 at 13:28 2 edits. Last edited 01.12.2017 at 14:07 by oo1machining
hents99
  
CNC Freesimine
Pakuks huvi küll. Kuidas reaalselt väikeklienti teenindatakse? Kas tõesti Tartus esimene koht, kes aitaks :)
Võiks mõned joonised saata, et pakkumist võtta.

Teine asi on väike Eesti. Nimesid nimetama ei hakka, sest see on majanduskuritegu, aga ma olen nt hinnapakkumise võtnud, kliendile paraku pole hind sobinud, aga kuna maailm on väike, siis mõne aja pärast on kliendil asi näpus (topitakse ju netti üles teistele eputamiseks), tehtud ikkagi minu joonise alusel.....Aga ju siis tehti kliendile parem pakkumine (kusjuures konkreetse olukorra põhjal edastasin kliendile sama hinna, mis mina sain) ja mina kaotasin joonise (sai raha eest laenatud üks tükk, mille välja mõelnud inimene oli juba mõnda aega tagasi meie seast lahkunud ja mootor avati vaid selleks, et seda tükki oleks võimalik mul sisse joonestada mudeliks). See oli ca 10a tagasi küll....

Aga muidu on huvi täitsa olemas. Eelkõige prototüüpide näol.

____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
01.12.2017 at 15:52
oo1machining
 
CNC Freesimine
Jaa ikka saab. Meil enamus kliente ongi prototüüpimine ja seeriad 10-20 detaili. Nii et helista või saada e kiri infoga.

Ilma kliendi loata me kindlasti ei tooda tema joonistest detaile. Kui sooviksime edasi toota kliendi joonisest siis kindlasti toimuks see kindlate kokkulepetega.
01.12.2017 at 19:56
oo1machining
 
CNC Freesimine
Üks huvitavam töö, mis läbi käis: S50B32 mootori plenumi osa
29.12.2017 at 17:42 2 edits. Last edited 29.12.2017 at 17:43 by oo1machining
opentrack.tqhq.ee foorum : Tehniline : CNC Freesimine  
Log in:
Account recovery
 
© tqhq.ee 2000 - 2024.